Boşanacağım

Burda diğer kadınların hic sucu yok hatta biri demiş ki dilekçeyi at s.sizlik tek adamın ins mutlu olmasın herkesle oynamış lanet herif
Ben kadınlara hiç suç bulmadım çünkü onları inandırmıştır. Ya da karşıdaki inanmak istemiştir. Sonuçta herkes bir yere kadar bir şeye sebep olabilir. Karşılıklı olmuş ki adam beni aldatmış.

Kız bana biz senin yüzünden tartışıyorduk hep dediğinde kızmak yerine acıdım ona. Evine gitme diyormuş çünkü o da banane o gitsin ben evimde kalcam falan diyormuş. Kızda kavga çıkarıyormuş sen beni kandırıyorsun boşanacağın yok vs diye. Sevmiş demek ki.

Daha fazla zaman kaybetmeden öğrenmeniz iyi olmuş yıllarınız heba olmamış.
Mutlaka takıları talep edin tazminat davası açın.
Bir yalanı yasamaktansa bitirmek en doğrusu.
Tabi ki tüm sulaleye anlatın hatta delilleri gösterin çünkü belli ki profesyonel bir yalancı kendisi sizin hakkinizda da neler neler anlatır kimbilir.
Bu süreçte desteğe ihtiyaç duyarsanız yazın mutlaka buraya da biz yaninizdayiz.
Avukatım kimseye anlatmamı istemiyor. Bunu bile kullanabilirler karar çıksın istediğini yap diyor. Çok profesyonel çok. Beni de çevresini de ayakta uyutmuş.. Ailesi bir kez arayıp senden de duyalım ne oldu demediler. Şimdi torun fotoğrafı paylaşıp duruyorlar. En çok onların yüzüne çarpmak istiyorum çıplak fotoğraflarını...

Haklısın çok haklısın ama insan yediremiyor gururuna. Hadi bir kişi olsa neyse ama birden çok kişiye yeşil ışık yaktığını gördüğüm için canım çok yandı. Bana dokunmuyordu demek ki dokunduğu çok kişi varmış dedim. Halbuki dua eder, ne iyi gelir diye araştırmalar yapardım. Çok salaklık ettim çok.
Çokkkk zor 😔😔😔😔😔😔erkekler okadar zayıf varlıklar ki dokunmasa yaklaşmasa zaten vardır bişey sakın kendinize yüklenmeyin dediğim gibi tamamen onun karaktersizliği ve doyumsuzluğu pislik kurban olsun sana

Sizin konunuzu okumuştum.. Gerçekten çok acı bir de kızı hamile bırakmıştı değil mi.. Allah karartsın dünyasını onun... Ben benden önceki sevgililerini de aldattığını öğrendim. Muhtemelen herkesin ahını evliliğimizin yakasında taşıyorduk. Belki kendisi maymun iştahlıydı bilmiyorum. Kimine evlilik vaadi vermiş kimine seni unutamadım demiş bunlar kulaklarımda yankılanıyor. Canım çok acıyor hayallerim vardı benim güya bebeğimiz olacaktı, güya gideceğimiz yerleri planlamıştık falan filan.. Ama ailesine de yazıklar olsun bir kere merak edip arayıp ne oldu demediler. Hoş kendisi de bir kere aramadı. Allah diyorum allah hepsinin bağrına benim gibi kor alevler düşürsün benim canım bu hikayede çok yandı..
Bunlari okuyunca hamile esini kayalıklara atan manyak geldi aklima

Ben kadınlara hiç suç bulmadım çünkü onları inandırmıştır. Ya da karşıdaki inanmak istemiştir. Sonuçta herkes bir yere kadar bir şeye sebep olabilir. Karşılıklı olmuş ki adam beni aldatmış.

Kız bana biz senin yüzünden tartışıyorduk hep dediğinde kızmak yerine acıdım ona. Evine gitme diyormuş çünkü o da banane o gitsin ben evimde kalcam falan diyormuş. Kızda kavga çıkarıyormuş sen beni kandırıyorsun boşanacağın yok vs diye. Sevmiş demek ki.
Artik alsin onun olsun iste

Artik alsin onun olsun iste
Kıza anlattığı ne yalan varsa hepsini yaşıyor.. Yaşasın bakalım çok istediyse demek ki Allah bir bir başına veriyor.
Bu yalanlardan biri de o evdeyken arama yoksa anlaşmalı boşanmayı iptal eder aldatmadan dolayı dava açar her şeyi alır elimden biz de evlenemeyiz demiş. Tabi bunu Allah bilir kaç kişiye söylemiştir de ben kızdan duydum. Şimdi tam olarak onu yaşıyor.

Çokkkk zor 😔😔😔😔😔😔erkekler okadar zayıf varlıklar ki dokunmasa yaklaşmasa zaten vardır bişey sakın kendinize yüklenmeyin dediğim gibi tamamen onun karaktersizliği ve doyumsuzluğu pislik kurban olsun sana
Ah ah başını çoook taşlara vuracak eminim ama iş işten çoktan geçti..

Bunlari okuyunca hamile esini kayalıklara atan manyak geldi aklima
Size bir şey diyeyim mi.. Şükrediyorum beni kesmemiş etmemiş diye. Çünkü o kadar normaldi ki ben dedim bu adam beni kesip intihar süsü bile verebilirdi. Belki ailemin evinde gördüm yakaladım onu diye kaçıp gitti. Kendi evimizde olsak bunca pisliğin ortaya çıkmasından korkup zarar verebilirdi çünkü.

Yemin ediyorum dilekçedeki her şeyi aileye dayandırmış. Benimle birlikte olmamasını bile ailemle iyi anlaşmıyordu psikolojim bozulduğu için yaklaşmak içimden gelmiyordu falan demiş. Çok aileciydi gerçekten kafayı yemektense görmezden gelmeyi seçmiştim.
Arkamdan sebepsiz yere ayrılmak istediğimi söylemiş. Beni tanıyanlar şaşırmış ama ailesine ne dedi bilmiyorum. Bunun ailesi torunlarının fotoğrafını paylaşıp duruyor. Kimsenin umrunda değil resmen. Zaten beni kimse arayıp bir de senden duyalım ne oluyor demedi..
Bosverin delilleriniz saglamsa gerisini dsunmeyin ailesi yabanci oluyor inanın torinlarini unuttu1 yil sonra bambska oluyor hersey saglam durun adamimuhatap almayin cvpbile vermeyin sessizlik enbuyikceza ona

Konunuzu okudum evet yaşadıklarınız zor ama çok şükür Allah karşınıza çıkarmış bir şekilde ve erken farkına varmışsınız.
Sanırım çocuk yok bu bile büyük şans bence.
Hiç beni neden aramıyorlar diye üzülmeyin bu en son kafaya takacağınız şey olmalı çünkü eşiniz profesyonel bir yalancı kim bilir ailesine neler anlatıyor ve anlatmaya devam edecek.
Ailesi görse bile inanmak istemeyecek zaten emin olun sizi illa ki haksız görecekler.
Bunun için kendinizi hiç yıpratmanıza gerek yok.
Şimdi susun dava bitene kadar da konuşmayın eliniz güçlü zaten her şey bittiğinde içinizden geleni yaparsınız.
Ben neden aldatıldım demeyin siz değil başkası olsa başkasına da aynısını yapacaktı adamın karakteri bozuk sizinle ilgili değil bu durum kişiliği bozuk.
Allah sizi iyi insanlarla karşılaştırsın.

Kıza anlattığı ne yalan varsa hepsini yaşıyor.. Yaşasın bakalım çok istediyse demek ki Allah bir bir başına veriyor.
Bu yalanlardan biri de o evdeyken arama yoksa anlaşmalı boşanmayı iptal eder aldatmadan dolayı dava açar her şeyi alır elimden biz de evlenemeyiz demiş. Tabi bunu Allah bilir kaç kişiye söylemiştir de ben kızdan duydum. Şimdi tam olarak onu yaşıyor.
O kız bunun üzerine hee tamam deyip beklediyse şimdi hayli hayli görüşüyorlardır. Size anlaşmak için gelecektir, sakın anlaşmayın. Anlaşacaksanız çekişmelide alacağınız haklardan gram vazgeçmeden anlaşın. O kız onu bekliyor evleneceğiz diye, baktı iş uzuyor, bastıracak. Bu işten kârlı çıkacağınızı düşünüyorum.

O kız bunun üzerine hee tamam deyip beklediyse şimdi hayli hayli görüşüyorlardır. Size anlaşmak için gelecektir, sakın anlaşmayın. Anlaşacaksanız çekişmelide alacağınız haklardan gram vazgeçmeden anlaşın. O kız onu bekliyor evleneceğiz diye, baktı iş uzuyor, bastıracak. Bu işten kârlı çıkacağınızı düşünüyorum.
Ama bu kız şahitlik yaparım dedi bana. Öyle olsa şahitlik yapmak istemezdi ya değil mi? Bir de o zamanlar sevgilisi vardı kızın açık profilden takip ediyordum. Ayrıldıklarına ikna olmuştum ben ama şimdi siz söyleyince olabilir diye düşündüm. Ha bu arada aynı süreçte diğer kıza da onu unutamadığını sevdiğini falan söylemiş. Bunu da o kızla görüştükten 2 gün sonra öğrendim. Herkese yeşil ışık bana travma. 🥺

Bosverin delilleriniz saglamsa gerisini dsunmeyin ailesi yabanci oluyor inanın torinlarini unuttu1 yil sonra bambska oluyor hersey saglam durun adamimuhatap almayin cvpbile vermeyin sessizlik enbuyikceza ona
Bütün hesaplarım kapalı. Yakınlarından kimseyle görüşmüyorum. Kendisi maşallah her yerde aktif.. Bu cesareti nereden buluyorlar ya. Keşke biri çıkıp her şeyi ortaya serse de rezil olsa

• Beğen
Reactions: Cac
Size bir şey diyeyim mi.. Şükrediyorum beni kesmemiş etmemiş diye. Çünkü o kadar normaldi ki ben dedim bu adam beni kesip intihar süsü bile verebilirdi. Belki ailemin evinde gördüm yakaladım onu diye kaçıp gitti. Kendi evimizde olsak bunca pisliğin ortaya çıkmasından korkup zarar verebilirdi çünkü.
Burda ben aşka inanmıyorum dedim diye linç edildim özelden istersen gençlik fotoğraf larimi atayım seni çok seviyorum diyenler oldu ölürüm vs ben cok ölümden korktum parama goz diktiler aldatıldım cirkinmiydim hayir tamamen iyi niyetliyim se...sizdiler

Ama bu kız şahitlik yaparım dedi bana. Öyle olsa şahitlik yapmak istemezdi ya değil mi? Bir de o zamanlar sevgilisi vardı kızın açık profilden takip ediyordum. Ayrıldıklarına ikna olmuştum ben ama şimdi siz söyleyince olabilir diye düşündüm. Ha bu arada aynı süreçte diğer kıza da onu unutamadığını sevdiğini falan söylemiş. Bunu da o kızla görüştükten 2 gün sonra öğrendim. Herkese yeşil ışık bana travma. 🥺
Siz bu kızla çok görüşmeyin, çok da güvenmeyin. Ne de olsa zamanında inanmış beklemiş, sen bekle karımı bedavadan boşayayım diyen adamı beklemiş bu kız sonuçta. Adam sizi soyup gelse güle oynaya kabul edecekti.

Öncelikle çok geçmiş olsun .siz çok güçlü bir kadınsın belli ki maşallah.peki hiç mi karda yürüyüp izini belli etmez.nasıl aldatıldığınızı hissettiniz kesinlikle Allahın sevdiği kuluymuşsunuz.karaktersiz her bulduğu fırsatta belli etmiş kendini🤮🤮

Siz bu kızla çok görüşmeyin, çok da güvenmeyin. Ne de olsa zamanında inanmış beklemiş, sen bekle karımı bedavadan boşayayım diyen adamı beklemiş bu kız sonuçta. Adam sizi soyup gelse güle oynaya kabul edecekti.
Çok doğru söylüyorsunuz. Evet bir kez görüştüm o ilk ve sondu. Sonradan hatırlayınca dedikleriniz çok mantıklı geldi. Güya ben sizin için rol yapayım arabayı alayım isterseniz elinden falan diyordu.

Burda ben aşka inanmıyorum dedim diye linç edildim özelden istersen gençlik fotoğraf larimi atayım seni çok seviyorum diyenler oldu ölürüm vs ben cok ölümden korktum parama goz diktiler aldatıldım cirkinmiydim hayir tamamen iyi niyetliyim se...sizdiler
Ben çok salakmışım ya. Adam göz göre göre beni maddi manevi sömürmüş. Ben de seviyorum diye görmek istememişim. Allah kahretsin ya. Emeklerim haram olsun diyorum sadece 🤲

X