Boşananlar kulubu :)

Benim icinde bosanmanin en stresli ani mahkeme sureciydi.sinirlerim bozulmusdu.Amma emin olun hepsi keciyor.Ben hep kendime atlatirsin , bu da geçer diyordum.Ve gecdi.Simdi cok mutluyum.

Boşanma davası nasıl açılır?

Boşanma davası açmak için kusursuz olmak veya daha az kusurlu olmak şart değil.Daha ağır kusurlu olan tarafta davayı açabilir. Fakat karşı tarafta az da olsa kusurlu olmalı.Örneğin: Zina sebebiyle boşanma davası açılan adama eşinin de ağır hakaret etmiş olması gerekir. Boşanma davası açarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini Avukat Fuat Volkan Bilgehan Kadınlar Kulübü TV'ye anlatıyor.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye desteklerinizi bekliyoruz. Sizleri yakından ilgilendiren videolarımızla sizleri sitemize davet ediyoruz. Kadınlar Kulübü olarak sitemize ve sosyal mecralarımızı takipte kalmaya ne dersiniz :)

Boşanma davası varda ortada dava yok. 7 ay oldu dava açılalı daha gün verilmedi.. Çok sinirlerim bozuk zaten çekişmeli dava.. Onun dışında hayat stresi, alışmaya çalışma, eski eşe sinir olma vs yaşıyorum :KK70:

Selam kızlar boşanma aşamasındayım... benim gibi olanlar neler yapıyorsunuz? Hayatınıza nasıl devam ediyorsunuz? Gelin hep birlikte dertlerimizi paylaşalım... 4 aylık evliydim boşanıyorum..[/QUO

merhabalar bende boşanıcam yalnız çekişmeli olmaması için 1 yılı doldurmayı bekliyorum avukat tuttunuz mu ne kadar masraf çıkıyor bu masrafları bizmi karşı tarafmı ödüyor ee tabi birde altınlar

X