Boşananlar ve Boşanmaya Çabalayanlar

Eve in Heaven

WonderWomen 🔮💜
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2021
1.579
4.381
26
Merhaba herkese. Sitede bir çok boşanmaya çalışan veya karar veren arkadaş gördüm. Bazılarıyla özel olarak iletişime geçtim. Hepimiz bir araya toplansak ve bu zorlu süreçte birbirimize destek olsak güç versek iyi olur diye düşündüm 😊
Hepiniz nasılsınız, nasıl gidiyor süreciniz? Neler yapıyorsunuz? Günleriniz nasıl geçiyor? Nelerden destek ve güç alıyorsunuz? Hadi hep birlikte konuşalım. :KK19::KK73:

Merhaba, ben de bir kaç gün evvel boşanmış biri olarak katılıyorum topiğe😊 çok güzel düşünmüşsünüz birbirimize moral ve destek verelim🌸
Hoşgeldiniz çok memnun oldum 🌸 isterseniz başarı hikayenizi anlatıp ben de dahil buradaki arkadaşlara umut ışığı olabilirsiniz 😍

Olayari dramatize etmeyi hic sevmem aslinda ama Son günlerde biraz duygusalım 😥 hamilelikten olsa gerek. Aklıma gelen bir tek güzel anı yok, acı çekmiyorum. Ama çok korkağım hayata karşı. Bi yandan mahkeme gününü düşünüyorum. Bir yandan verdiğim kararın ne kadar doğru olduğunu.

Ben bu aralar böyleyim güzel kadınlarım 🤷‍♀️

Olayari dramatize etmeyi hic sevmem aslinda ama Son günlerde biraz duygusalım 😥 hamilelikten olsa gerek. Aklıma gelen bir tek güzel anı yok, acı çekmiyorum. Ama çok korkağım hayata karşı. Bi yandan mahkeme gününü düşünüyorum. Bir yandan verdiğim kararın ne kadar doğru olduğunu.

Korkak değil aksine bir çok insandan daha cesursun bence, çocuğun için en iyisini gözünü kırpmadan tercih eden mükemmel bir annesin canım. 😍

Gözde hanım merhaba bebeğinizi düşünün ve hiç canınızı sıkmayın. Evliliğiniz için elinizden geleni yaptığınızı düşünüyorsanız hiç ardınıza dönmeyin ama yapılabilecek bir şeyler daha var mıydı acaba diye içinizde kuruntular varsa hem ileriki hayatınız hem bebeğinizin hayatı için onları yapmaya istekli olun derim ben☺️

Benimki pek başarı sayılmaz ☺️ biraz maddi açıdan dolandırıldım diyebiliriz. Aman bir an önce çıksın da hayatımdan diyerek hemen ayrıldım
Hepimizin bu istekle bu yola girdiğine yemin edebilirim ama maalesef kurtulmak o kadar kolay olmuyor. Sizin anlaşmalı mı oldu dava, nasıl dolandırıldınız?

Gözde hanım merhaba bebeğinizi düşünerek hiç canınızı sıkmayın. Evliliğiniz için elinizden geleni yaptığınızı düşünüyorsanız hiç ardınıza dönmeyin ama yapılabilecek bir şeyler daha var mıydı acaba diye içinizde kuruntular varsa hem ileriki hayatınız hem bebeğinizin hayatı için onları yapmaya istekli olun derim ben☺️

Eski hayatım artık benim için bir seçenek değil. Ama süreç zorlu. Yeni bir hayatin doğum sancıları bunlar. Elbet depresyonda olacak, sinirimde bozulacak. Ama geçecek. Galiba bu süreçte en doğru odaklanma duyguların geçici olduğunu kabullenme durumu 🤷‍♀️🙃

Eski hayatım artık benim için bir seçenek değil. Ama süreç zorlu. Yeni bir hayatin doğum sancıları bunlar. Elbet depresyonda olacak, sinirimde bozulacak. Ama geçecek. Galiba bu süreçte en doğru odaklanma duyguların geçici olduğunu kabullenme durumu 🤷‍♀️🙃
Aynen öyle bende bosanalı 4ay oldu.
Konumda vardu hatta :)

Size de geçmiş olsun.. Yeni hayatınız mutluluk getirsin ❤️

Gebe misiniz?

Evet geneyim 7. Aya girdik 🥰

Sizin de yeni hayatınız hayırlı olsun. Bundan öncekinden çok çok güzel olsun 🥰
İlk bebiş mi?
Rabbim sağlıkla kucağına almayı hayırlısı ile en güzel sekilde büyütmeyi nasip eylesin inşallah 🙏🏿 💕

Güzel günleri mutlu günleri bol olsun, iyi insanlarla karşılaştırsın Allah inşaallah 🙏🏿 🌼

İlk bebiş mi?
Rabbim sağlıkla kucağına almayı hayırlısı ile en güzel sekilde büyütmeyi nasip eylesin inşallah 🙏🏿 💕

Güzel günleri mutlu günleri bol olsun, iyi insanlarla karşılaştırsın Allah inşaallah 🙏🏿 🌼

Amin Allah razı olsun. Evet ilk bebeğim 🥰 sizin çocuğunuz var mı

X