Boşananlar ve Boşanmaya Çabalayanlar

Bende boşanmaya çalışanlardanım.Ekim'de ilk duruşmam (çekişmeli) var ama avukat bu duruşmada bir şey çıkmaz dedi.Umarım en kısa sürede boşananlar kulübüne katılırım. O herifin soyadını kullanmak işkence geliyor artık.:KK12:
İlk duruşmada sadece dosya gözden geçiriliyor,daha ne duruşmalar var sırada.Cok uzamaz inşallah

Elimde darp raporu ve aldatma delillleri var umarım uzamaz.
Aldatma delilleri yasal mı değil mi bunlara dikkat edin.Yasal değilse hem ceza davası açma hakkı doğar hem delil sayilmayip davaniz reddedilebilir.Bazi hakimler delil sayıyormus ama, şans

Kizlar merhaba..gecenlerde bir düğün davetine katıldım..kuzenimle fotoğraf cekinmistik oda paylasmis sosyal medyadan..şuan boşanma aşamasında oldugum esim de sosyal medyadan ( benim mutlu olmadığım yerde siz mutlu olamicaksiniz eglenmenize bakin) diye bir atıfta bulunup story atmış..Ne demek sizce bu ..boşanmak istemiyorum diyor mesajlar atıyor yakınlarıma seviyorum falan diyor..sizce ne anlama geliyor bu paylaşımı?

Kizlar merhaba..gecenlerde bir düğün davetine katıldım..kuzenimle fotoğraf cekinmistik oda paylasmis sosyal medyadan..şuan boşanma aşamasında oldugum esim de sosyal medyadan ( benim mutlu olmadığım yerde siz mutlu olamicaksiniz eglenmenize bakin) diye bir atıfta bulunup story atmış..Ne demek sizce bu ..boşanmak istemiyorum diyor mesajlar atıyor yakınlarıma seviyorum falan diyor..sizce ne anlama geliyor bu paylaşımı?
Çok da takmayın artık, siz boşanmaya karar vermisiniz zaten. Ondan boşanmak isteme sebeplerinin düşünün. Bence de hemen engelleyin, sizden hiç bir şekilde haber alamasın. Eger sizi söyleyecek bir şeyi varsa, evli iken aynı evde yaşarken söyleseydi. Şimdi böyle ergen gibi , çok saçma.

Neyse ki berbat bir manipülatör, asıl yüzünü çok saklayamıyor.

Sadece bir tehdit,hırs yapmış, davayı o açmalıydi aslında! Kafalar mükemmel

Çok da takmayın artık, siz boşanmaya karar vermisiniz zaten. Ondan boşanmak isteme sebeplerinin düşünün. Bence de hemen engelleyin, sizden hiç bir şekilde haber alamasın. Eger sizi söyleyecek bir şeyi varsa, evli iken aynı evde yaşarken söyleseydi. Şimdi böyle ergen gibi , çok saçma.
Takmıyorum zaten sadece paylaşmak istedim hangi düşünceyle bunu yazdı acaba diye
Neyse ki berbat bir manipülatör, asıl yüzünü çok saklayamıyor.
Manipulatòr ne demek ..kusura bakmayın anlamını bilmiyorum da

Merhaba herkese. Sitede bir çok boşanmaya çalışan veya karar veren arkadaş gördüm. Bazılarıyla özel olarak iletişime geçtim. Hepimiz bir araya toplansak ve bu zorlu süreçte birbirimize destek olsak güç versek iyi olur diye düşündüm 😊
Hepiniz nasılsınız, nasıl gidiyor süreciniz? Neler yapıyorsunuz? Günleriniz nasıl geçiyor? Nelerden destek ve güç alıyorsunuz? Hadi hep birlikte konuşalım. :KK19::KK73:
ben de bu kervana katılalı çok oldu aslında manevi destek ve fikir almak için bu siteye üye olmuştum ama çoğu insan aşırı kaba ve bencil bu sayfada, bu başlıkta gıcık gıcık yorum yapanlardan bulunmuyor belli ki neyseee Merhaba 😊

ben de bu kervana katılalı çok oldu aslında manevi destek ve fikir almak için bu siteye üye olmuştum ama çoğu insan aşırı kaba ve bencil bu sayfada, bu başlıkta gıcık gıcık yorum yapanlardan bulunmuyor belli ki neyseee Merhaba 😊
Merhaba, geçmiş olsun.Neler yaşadınız nasılsınız,dinleriz 😊

X