boşandığı kocasıyla tekrar evlenenler!

anlattıklarına gore esin bocalamis evlilikte, alkol, siddet vs de yok hem de kendisini sucladigi icin ayrilmissiniz, kotu de ayrilinmamis
bi sans verilebilir ama herseyi konusarak

Başıma gelmedi ama bir arkadaşımın başına gelmişti. Boşandıktan sonra tekrar evlendiler, çok ikaz ettik ama dinlemediler birbirimizi seviyoruz, hatalarımızın farkına vardık artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dediler ama malesef 1-2 aya kalmadı tekrar boşandılar. Olmayınca olmuyor işte.

düşmez kalkmaz bir allah cnm
insan beşer elbet şaşr ama illa alkol kavga ihanet gerekmiyor boşanmak için
benim ablamda boşandı 3 yıl uğraştıktan sonra
o kadar yıprandı ve üzüldüü ki anlatamam üstelik birde kızı var
rabbim kimseye yaşatmasın gerçekten çok zor bi süreç
anlaşmalı boşanmışınız şanslısın bu yüzden
yanlız şunu düşün kötü bi baba modeliyle büyümüş eşin
kötü bi baba modeli olabilir oğluna kızın da henüz küçük ama elbet büyüyecek
huzursuz bir ortamda büyümek çok zordur.
eğer dönmek gibi bi düşüncen varsa bence önceden izle onu yani emin olmadan asla evt deme
allah kimsenin yuvasını huzursuz bırakmasın
ve eşinizide ıslah etsin
rabbim yolunuzu açık etsin inşallah en kısa sürede çok güzel gelişmeler yaşarsınız

bence denemeyin derim... hiç bir zaman daha iyisi olmaz hem de hiç bir zaman...
o insan sizin için iyi olsaydı birlikteyken olurdu, birbirinizi kaybettikten sonra değil... birine yeniden güvenmek o kadar zor ki, eski eşiniz bunu aşamadığı için size dönmek istiyor... sizi tanıyor... sizi biliyor... anlaşamasanız bile size güveniyor... herşeyden evvel çocuklarının annesisiniz...
bizde eşimle boşanıyoruz anlaşmalı olarak... o kadar seviyorum ki onu anlatamam... canımdan bir parça sanki... hiç bir kırgınlığım kalmadı ona... herşey için affettim onu... ama biliyorum ki aynı evin içine girsek yine aynı şeyleri yaşıyacağız... ne o değişecek ne de ben... çünkü ben değişimi reddediyorum beni olduğum gibi kabul eden birini istiyorum...
değiştim... hayır yalan... değişmişse zaten sevemezsiniz artık onu... değişimle değil kabul edişle yürür ilişkiler... seni olduğun gibi kabul ediyorum diyebiliyorsanız ikinizde deneyin... ama ben değiştim, sen değiştin diyorsa durun lütfen... aynı filmi tekrar tekrar yaşamaya gerek yok...
Çok güzel ifade etmişsiniz size katılıyorum boşanmış bi kadın olarak .
Benim de eski eş barışmak istiyor ancak düşüncelerim sizinki ile paralel olduğu için acaba mı diye bir an bile sorgulamadım .
Ben evlilik hayatında o mücadeleyi vermişim olmamış ,o kadar yıpranmışım etmişim e sil baştan çok anlamsız ..
Olmamış, olmayacakmış ki bitmiş ..
Ki bence aklı basında çoluklu çocuklu ve kocasını seven hiç bir kadın kolay kolay boşanmaz ;gerçekten evlilik yaşanmaz hale geldiği içindir, değersizliktendir,umut yoktur ,kadın yakmıştır gemileri..
Onca şeyden sonra dönüp bakmak ise.......

Msjınızı 2010 da azmışsınız hemde severek boşanıyorum semişsiniz
Boşanma sonrasındaki duygu durumunuzu ve şuanki hayatınızı anlatırmısınız
Yorumunuz bayağı güçlü bi karakter oldğ gösteriyor merak ettim?

biraz zaman vermeniz lazım zaten hemen anlaşılmaz insalar zor da olsa değişebiliyor ama yine de emin olmak için zamandan başka çare yok gibi

MERHABA ARKADAŞLAR..
6 AY ÖNCE EŞİMLE ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDIK(9 yıldır evliydik..4 ve 2 yaslarında iki cocugumuz var)..EŞİM BİRKAÇ AYDIR PİŞMANLIKLARINDAN,YAŞANAN AYRILIĞIN ONU KENDİNE GETİRDİĞİNDEN BAHSEDİYOR VE BENİMLE YENİDEN EVLENMEK İSTİYOR..O HERŞEYİN ÇOK GÜZEL OLACAĞINA İNANDIĞINI SÖYLÜYOR AMA BEN BİR TUHAFIM AÇIKÇASI..BAZEN İSTİYORUM,BAZEN ÇOK KARAMSAR OLUYORUM,YA YİNE AYNI SORUNLAR YAŞANIRSA DİYE..ARANIZDA BÖYLE BİR TECRÜBE YAŞAYAN VAR MI?BOŞANDIĞI KOCASIYLA YENİDEN EVLENENLER DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM.
Hani en azından evlenmeden deneyin bakalım değişiyormu

Sizin konularınızı biliyorum, eski eşinizin balını elin kadınları yedi, yaşlılığını da bırakın kim çekiyorsa çeksin, yazık canınıza. Adam peşinde heder olmayın, çocuklarınızla mis gibi yaşayın.
Biz boşanma sonrası bile uzaktan uzağa bile hiç anlaşamadık ki 😊
Bana yalvaran biri de hiç olmadı adam donuyla kaçtı ve gayette mutlu .
Hikayem arkadaşın hikayesine uygun degil yani 😊💐

Biz boşanma sonrası bile uzaktan uzağa bile hiç anlaşamadık ki 😊
Bana yalvaran biri de hiç olmadı adam donuyla kaçtı ve gayette mutlu .
Hikayem arkadaşın hikayesine uygun degil yani 😊💐
Sizin eski eşiniz değil miydi bir gün evlenirsem bu yine eski eşim olur diyen? Adam sizi emeklilik yatırımı olarak görüyor, sizin ne düşündüğünüzün hiç önemi yok. Bu konuyu da bu yıl içinde 2 defa hortlatmışsınız, konu sahibi 2011 de görülmüş en son. Evet hikaye hiç uygun değil, boşanmak için büyük sebepler yokmuş, anlaşmazlıklar varmış, aslında kurtarılabilecek bir evlilikmiş. Lütfen o herifin gezip tozup, Elvis binayı terke durunca dibinize yanaşmasına izin vermeyin. ❤️

Sizin eski eşiniz değil miydi bir gün evlenirsem bu yine eski eşim olur diyen? Adam sizi emeklilik yatırımı olarak görüyor, sizin ne düşündüğünüzün hiç önemi yok. Bu konuyu da bu yıl içinde 2 defa hortlatmışsınız, konu sahibi 2011 de görülmüş en son. Evet hikaye hiç uygun değil, boşanmak için büyük sebepler yokmuş, anlaşmazlıklar varmış, aslında kurtarılabilecek bir evlilikmiş. Lütfen o herifin gezip tozup, Elvis binayı terke durunca dibinize yanaşmasına izin vermeyin. ❤️
Allaalal iki defamı horlatmışım çok pardon hiç haberim yok 😅

X