Boşandıktan sonra neler oldu

Evli çoluk çocuk sahibi herkes de mutluluktan ölmüyor emin olun.. Kendinizi sevin ve cesur olur kararınız ne olursa olsun mutlu olursunuz zaten :KK200:

Severek ayrılmak zordur ne kadar sürede atlattınız yani gerçekten uzun mu sürdü bana bundan sonra mutlu olmak imkansız gibi geliyor hele ki yalnızlık çok zor geliyor ben yalnız kalmaktan sessiz bir ev en çok korktuğum şey ve başıma gelecek kaçınılmaz son. Bir de anne olmak istemiştim ama sanırım o da olmaz artık
Canim ben hep barisacagimizi düşünüp ayriligi kabullenemedim o yüzden 3 sene sürdü. Mutlu olmayı suan icin imkansız görüyorsun sonra bu sekilde düşünmeyeceksin. Başkasıyla tanisacaksin ve çocuğunda olacak. Yalnızlıktan da zevk alacak seyler bulacaksın zamanla arkadaslarinla görüşecekmiş, film izliyceksin, kendine bakmaya basliycaksin,gezeceksin, kitap okuyacaksın neleri seviyorsan onlari yapacaksın

Canim ben hep barisacagimizi düşünüp ayriligi kabullenemedim o yüzden 3 sene sürdü. Mutlu olmayı suan icin imkansız görüyorsun sonra bu sekilde düşünmeyeceksin. Başkasıyla tanisacaksin ve çocuğunda olacak. Yalnızlıktan da zevk alacak seyler bulacaksın zamanla arkadaslarinla görüşecekmiş, film izliyceksin, kendine bakmaya basliycaksin,gezeceksin, kitap okuyacaksın neleri seviyorsan onlari yapacaksın
Ben tekrardan hayata karışmak tekrar mutlu bir yuva kurmak anne olmak istiyorum en çok istediğim şeydir anne olmak şu an o kadaaar uzak geliyor ki belki de daha boşanma adımı atmadığımdandır kafamda hep düşünüyorum

3 yıllık evliyim 26 yaşındayım çalışıyorum ve evliliğimde çok sorunlar yaşadım artık boşanmayı düşünüyorum bunu kolay söylediğime bakmayın nasıl olacağına dair hiçbir fikrim yok. Boşanmış olanlar hayata nasıl devam etti benim gözümde tekrar mutlu olmayı bırakın hayattan zevk almak bile çok zor olacak gibi boşanmış arkadaşlar yaşadıklarını yazarsa sevinirim
Siz boşanmasızsınız. Vakitimizi çalmayın

Ben tekrardan hayata karışmak tekrar mutlu bir yuva kurmak anne olmak istiyorum en çok istediğim şeydir anne olmak şu an o kadaaar uzak geliyor ki belki de daha boşanma adımı atmadığımdandır kafamda hep düşünüyorum
Aynen suan boşanmadin bile emin ol bi sure diyeceksin ki bundan sonra hiç kimseyi hayatımda istemiyorum, kimseye aşık olabilecegimi sanmıyorum artik diyceksin. Karşına gerçekten sevdigin asik oldugun biri çıkacak ve hersey cok guzel olacak. Ben ki bu yastan sonra 2. cocugu yapmayi düşünüyorum. Aklimda hic yokken.

26 yaşındasın kusura bakma ama saçmalıyorsun.

Aynen suan boşanmadin bile emin ol bi sure diyeceksin ki bundan sonra hiç kimseyi hayatımda istemiyorum, kimseye aşık olabilecegimi sanmıyorum artik diyceksin. Karşına gerçekten sevdigin asik oldugun biri çıkacak ve hersey cok guzel olacak. Ben ki bu yastan sonra 2. cocugu yapmayi düşünüyorum. Aklimda hic yokken.
Sizin adınıza çok sevindim inşallah rabbim bana ve tüm isteyenlere nasip etsin

Sormak istediğim toplumda boşanmış kadına pek iyi bakmıyorlar talipleri çıkıyor derken onlar da mı aynı şekilde boşanmış yada çocuklu falan
Toplum her şeye karışır. İğneden ipliğe. Toplum karışmaz diyemeyiz. Önemli olan birey olup, tüm söylenenlere kulak tıkamak. Kendi hayatına mutluluğuna bakmak. İnsan toplum ne der diye kendini cehennem azabına teslim etmemeli. Bu toplum insanın ailesi bile olsa. Şu hayata bir kez geliyoruz ve her şeyden önemlisi kendimiz için yaşamalıyız. Ne olursa olsun

Sizin böyle ayrılık gibi bir tecrübeniz mi var da böyle söylüyorsunuz
Aa bi dakka hatırladım erkek arkadaşımdan ayrılırken bi daha asla kimseyle olamayacağımı sanmıştım 😂 ben de ağır saçmalamışım o dönem yaş 20 😂
Sana kızdığım nokta yaşın 26 genceciksin öyle olumsuz bakma. Anne olmak birini sevmek sevilmek âlâsı olur. Sakın şu anki eşinden ayrılırsan aceleci davranma. Güzel yılların olsun inşallah 🌸

Bizim işyerinde sadece büyük çoğunluk boşanmışlar var hepsinin yaş aralığı yirmili yaşlar😧😨😧😦😮😐nedeni ise çoğu erkeğin kadın parası yemesi çalışmaya gayret etmeyen erkek topluluğu sorumsuz çoğu cafe de oturan eğlenmeyi seven internette sürekli oyun oynayan ergenliği üstünden atmamış ergen kişilikler anaları sorumluluk vermemiş analarinin eteği altından çıkamamış tipler onları anaları geri idade ediyorlar kadınlarımız , analarinin başlarına bela olsun , evlenmiş kadın mi onlara sorumluluk öğretecek!!!!!

Eger evliligin kurtarilamazsa, mutsuzsan bosandiktan sonra cok mutlu olacaksin. Illaki zorluklar olacak ama sonrasi guzelde olacak. Cocuk yoksa hele daha kolay olacak bu. Kararliysan devam et. Allah yardimcin olsun🌸
aman demeyin gelir şimdi ‘çocuk kötü bir şeymiş gibi konuşmayın’cılar 🤣🤣

Canim benim esim benden ayrilmak istedi o yüzden benim yapabilecek birseyim yoktu, en sonunda ayrilmak zorunda kaldım. 14 senelikte beraberliğimiz vardi. Ben eski esimi o zaman cok seviyordum o yüzden zor atlattım. Ama cok mutluyum suanda hayatımda biride var. Birsey yürümüyorsa zorlamamak gerek cunku düzelmiyor bi sure sonra yine ayni hale geliyor.
Eger kararınız kesinse cok düşünmeyin kim ne der diye cunku emin olun çekirdek aileniz haricinde hiç kimse yanınızda olmayacak. Başınızdan hic geçmemiş gibi hayatınıza devam edin
Şuan mutlu olmanıza sevindim, çocuğunuz var mıydı bir de eşiniz istemis ve eşinizi severek ayrilmissiniz bu yönü bana benziyor ben de istememiştim eşim boşanmada kararlı ve ben de seviyordum şuan aşırı kızgınlık var sevgiyi bilmeiyorum çünkü kızgınlığım diğer duyguları koreltiyor bosaninca belki çok daha sevgi duygusu ağır basar ama sonra geçiyor değil mi ?

1 tane oglum var ve ben doğumdan cok kisa sure sonra ayrildim tabiki geçiyor zamanla ama kafanda bitirmeye karar verdikten sonra

X