BOŞANIYORUM ama eşimden korkuyorum huzur bana hic gelmez mi? Avukat arkadaslar ne olur bakin

Birde kadını Ara dedi ya aslında aramayacaktım Ama nasıl bi senaryo kurdular merak ediyorum diyeceğim bi kaç laf var kadına aramalimiyim sizce o terbiyesizi?

Yarın avukatla görüşmeye gideceğim mesajların tamamı telefonumda küfür hakaret tehdit hepsi mevcut ama diyorum ya o hak hukuk takacak biri değil öyle dik kafalı ben yokuşa sürüp boyun eymedikce daha cok yukselecek alevlenecek ve pislik yapacak buna eminim çocuklarla benimle ilgili her konuda bana huzur vermeyecek işte bu duygu beni inanılmaz huzursuz ediyor ondan ayrılınca bile huzurlu olamayacağım ve sürekli beni rahatsız etmesi duygusu inanılmaz canımı sıkıyor

Birde kadını Ara dedi ya aslında aramayacaktım Ama nasıl bi senaryo kurdular merak ediyorum diyeceğim bi kaç laf var kadına aramalimiyim sizce o terbiyesizi?
Kadını aramayın kesinlikle.
Aralarında konuşup sizi aptal yerine koymaya çalışacaklar, hiç onların seviyesine inmeyin..

Siz kulaklarınızla duydunuz herşeyi. Neden hikâye dinleyesiniz?

Çocuklar konusunda avukatla görüşün ilk önce sonra adım atın. Tabi ki görüşebilir ama babanın evine göndermem diyerek olayı çirkinlestirecek muhtemelen.

Asla aramayın ağız birliği yapmışlardır bi de niye siz arıyorsunuz ne saçma kadın arasa dahi konuşmayın yalanları sıralayacaklardır.

Asla aramayın ağız birliği yapmışlardır bi de niye siz arıyorsunuz ne saçma kadın arasa dahi konuşmayın yalanları sıralayacaklardır.
Nasıl aptallıklar sıralayacak ben herşeyi duydum neyin kafası bu arkadaşız desede arkadaşına sana ateşim var mı deniyor diye sormak biseyler demek istiyorum aslında kadına bi yanım konuşma diyor bi yanım ara söyle ne gelirse ne diyecek sana bakalım diyor

Ahlaksız nasıl ağız birliği yaptı duyduğumu bile bile bana ne diyebilecek merak etmiyor değilim yanlış mi düşünüyorum bilmiyorum

Ahlaksız nasıl ağız birliği yaptı duyduğumu bile bile bana ne diyebilecek merak etmiyor değilim yanlış mi düşünüyorum bilmiyorum

Bence zerre iletişime geçmeyin asla konuşmazdım o kadınla kendimi küçük düşürmüş gibi hissederdim. Kadına iki çift laf edeceksiniz de ne olacak ahlaklı karakterli bi insan öyle bişey yapmazdı zaten sizin söyledikleriniz ancak sizi üzer Allah a havale edin. Ve iletişime geçmeyin ben olsam öyle yapardım.

Çocukları gönderince bunun olay çıkmasını istemediğiniz için ve sonuçta babaları olduğunu mesaj ile belirterek gönderin. Ve mahkemede çocuklarınızın velayetinden de vazgeçmeyeceğini yaz. Olurda çocukları bırakıp gitti gibi bir şey önünüze sürmesin. Erkekler böyle durumlarda çok iğrenç bir hale girebiliyor ki senin eşinde ekstra bir çirkeflik zaten varmış.

Bende kadınla konuşmayı her şey bir tarafa gururuma yedirmezdim. Bu onu önemsediğini gösterir, halen daha eşini temize çıkarma çabasında olduğun mesajını verir. Öyle değil de burdan çok net nefret ettiğini hissediyorum ama onlar öyle algılamayacak. Kesinlikle ben duyacağımı duydum de kadınla irtibatı aklından çıkar canim

Yarın avukatla görüşmeye gideceğim mesajların tamamı telefonumda küfür hakaret tehdit hepsi mevcut ama diyorum ya o hak hukuk takacak biri değil öyle dik kafalı ben yokuşa sürüp boyun eymedikce daha cok yukselecek alevlenecek ve pislik yapacak buna eminim çocuklarla benimle ilgili her konuda bana huzur vermeyecek işte bu duygu beni inanılmaz huzursuz ediyor ondan ayrılınca bile huzurlu olamayacağım ve sürekli beni rahatsız etmesi duygusu inanılmaz canımı sıkıyor
Kendi kendinizi böyle düşüncelerle sabote etmeyi bırakın. Şöyle yapacak, böyle huzur vermeyecek diye kendinizi boyun eğmeye şartlandırıyorsunuz.
Kararlı ve net olursanız, herşey kolaylaşacaktır.
Ne yani o zorluk çıkartacak diye herşeyi sineye mi çekeceksiniz? Daha yola çıkmadan, ya yolda önüme bir şey çıkarsa diye yoldan vazgeçiyorsunuz.

Çocukları gönderince bunun olay çıkmasını istemediğiniz için ve sonuçta babaları olduğunu mesaj ile belirterek gönderin. Ve mahkemede çocuklarınızın velayetinden de vazgeçmeyeceğini yaz. Olurda çocukları bırakıp gitti gibi bir şey önünüze sürmesin. Erkekler böyle durumlarda çok iğrenç bir hale girebiliyor ki senin eşinde ekstra bir çirkeflik zaten varmış.
Onun amacı çocuklarla beni yıldırıp eve dönmemi sağlamak bence delikan li olup yaptım evet bile diyemiyor adam o kadar rezil işte.. ama.genelde tamam çocuklar sende kalabilir de ver asla bakamaz diyorlar

Bu arada bekar bir kız kardeşi var araları yıllardır bozuktur o aradı konuştuk ben anlattıkça kız delirdi onun nasıl biri olduğunu bildiği için ağzına geleni saydı biz seni biliyoruz o tek başına geberip gidecek boşan demem ama mahkemede istersen sana şahitlik bile yaparım dedi sağolsun tarafsız baktı kardeşimde olsa canı cehenneme diyerek eğer ki o şahitlik yaparsa herşeyi döker ortaya şiddet eğilimi olduğunu kardeşine bi kac kez şiddet uygulandığını önceki yıllarda benim ve aileminde nasıl fedakar olduğumuzu söyler hiç.biseyden çekinmez durum oraya gelirse.bunun bile faydası olur degilmi

Yok mu bi abin, kuzenin falan al yanına öyle git şiddete karşıyım ama eşin dayak yese çok rahatlar sıkıntısı dayak gibi. Al yanına baktın çıldırıyor yapsın gerekeni bak sana nasıl farklı davranıyor sahipsiz görünce kuduruyorlar

Bosanmayı istiyorum ama içimdeki bu kötü kararsızlık hisside bırakmıyor peşimi neden böyle ömür boyu huzursuz olmayı göze alamamak mı ne bu... Ben ruh hastası olmak istemiyorum diyorum kendime kendine gel diyorum Bırak bunları düşünme :KK43:

Yok mu bi abin, kuzenin falan al yanına öyle git şiddete karşıyım ama eşin dayak yese çok rahatlar sıkıntısı dayak gibi. Al yanına baktın çıldırıyor yapsın gerekeni bak sana nasıl farklı davranıyor sahipsiz görünce kuduruyorlar
Abim. Yok erkek kardeşim var ama onunda basını bu pislik yüzünden yakmak istemem kardeşim devlet kurumunda calısan biri bizimki gibi mikrop değil ona onun dilinden anlayan biri lazım

Abim. Yok erkek kardeşim var ama onunda basını bu pislik yüzünden yakmak istemem kardeşim devlet kurumunda calısan biri bizimki gibi mikrop değil ona onun dilinden anlayan biri lazım

Kuzen, akraba falan bulacaksın onun kalemi en iyisi o. Bence de kadını arama bu da eşinin anlamasını sağlar ararsan halen uğraşıyor benim için diye düşünür. Senin şu an yeşil ışık yakmaman gerekiyor. Çocukları versen bakamaz ama çocuklarına karşı nasıl biri bu önemli zarar verecek biriyse verme kesinlikle neler duyuyoruz çocukla anneye ceza veren ruh hastaları da var en iyi sen tanırsın eşini

Bosanmayı istiyorum ama içimdeki bu kötü kararsızlık hisside bırakmıyor peşimi neden böyle ömür boyu huzursuz olmayı göze alamamak mı ne bu... Ben ruh hastası olmak istemiyorum diyorum kendime kendine gel diyorum Bırak bunları düşünme :KK43:

Bu kadar çapkın adam ömür boyu sana huzursuzluk vermez başkaları var çünkü hep. Bi süre uğraşır sonra o kadına devam eder senin de kafan rahat eder ama yapmazsan Ayşe gider, Fatma gelir

Bu dediklerin olsa bile ne kadar sürecek ki...
Adam ömür boyu enerjisini seninle uğraşmaya mı sarfedecek
Gerekirse şehir değiştirirsin

X