BOŞANIYORUM ama eşimden korkuyorum huzur bana hic gelmez mi? Avukat arkadaslar ne olur bakin

Sizce çocukları yarın sorunsuz şekilde ona verip tamam senle evde kalsınlar ama.ben gelmeyeceğim demelimiyim sizce bu bir oyun degilmi ? Sürekli bakamaz yani mümkün değil gibi geliyor bana
Çocuklarına iyi bir baba ise bu taktik tutar.
Bir erkek 3 çocuğa evde kadın olmadan bakamaz.

Çocuklara iyi baba değilse, bağırıp çağırma, vurm kırma gibi davranışlar sergileme ihtimali varsa çocuklarda travma olarak kalma ihtimali olacağı için taktikle oyunla uğraşma

Nasıl aptallıklar sıralayacak ben herşeyi duydum neyin kafası bu arkadaşız desede arkadaşına sana ateşim var mı deniyor diye sormak biseyler demek istiyorum aslında kadına bi yanım konuşma diyor bi yanım ara söyle ne gelirse ne diyecek sana bakalım diyor
Yanlış şeyler söylersen aleyhine döner.
2.kadın ile konuşup birşeyler elde eden olmaz.
Senin muhatabın sadakat sözü veren eşin, o kadının sana verilmiş bir sözü yok

Çocuklarına iyi bir baba ise bu taktik tutar.
Bir erkek 3 çocuğa evde kadın olmadan bakamaz.

Çocuklara iyi baba değilse, bağırıp çağırma, vurm kırma gibi davranışlar sergileme ihtimali varsa çocuklarda travma olarak kalma ihtimali olacağı için taktikle oyunla uğraşma
Yo çocuklara hiç kızmaz kıyamaz bağırmaz çağırmaz onlara çok iyidir o yönden düşünmem hiç büyük kız 13 yaşında burda değil zaten teyzede suan 2 çocuk var biri 5 biri 3 yaşında

Kuzen, akraba falan bulacaksın onun kalemi en iyisi o. Bence de kadını arama bu da eşinin anlamasını sağlar ararsan halen uğraşıyor benim için diye düşünür. Senin şu an yeşil ışık yakmaman gerekiyor. Çocukları versen bakamaz ama çocuklarına karşı nasıl biri bu önemli zarar verecek biriyse verme kesinlikle neler duyuyoruz çocukla anneye ceza veren ruh hastaları da var en iyi sen tanırsın eşini
Ondan yana içimin rahat olduğu tek konu çocuklar ben kızsam o bana kızardı onlara kızma diye bağırıp çağırmaz asla onlara düşkün

Çocukları bana bırak dedi özlemiş gidip bıraktım onu görmeden döndüm mesaj yazmış bana sen nerdesin diye dalga geçer gibi ..Yarın geliyorsun eve yazmış hayır dedim gelmeyeceğim çocuk mu var senin karşında dalga mi geçiyorsun benimle iyi gel eve geleyim git ded gideyim çok kolay şeyler yaşadık 3 günde unutayım döneyim ne kadar kolay ..Sonra kızmış git mahkemeye ver dilekçeyi yazma bana artık ama olacaklardan ben sorumlu değilim!! Bu ne demektir allah aşkına açık açık tehdit ediyor beni ne yapacak öldürecek mi bilmiyorum biktim artık herşeyden nefret ettim bu adam beni rahat bırakmayacak kötü şeyler yapacak biliyorum

Ya aileme birine zarar verirse ondan herşeyi beklerim acimlabeni bi rahat bırakmadı allahın cezası eve gel diyor yok deyince zorla getiririm diyor

Bunun annesi babasi yokmu? Babaniz onun babasi ile konussun.
InsAllah kazasiz belasiz biranevvel hayirlisi olur 🤲🏻

Aynı şeyi sürekli yaşamak istiyor gibisiniz neden? Elinizde 3 asır daha yaşayacağınıza dair senediniz mi var, bu hayati kabul ediyorsunuz? O hnm a eşimin elinden paramı kurtarmam lazım, beni idare et telefonda demeyeceğini ne biliyorsunuz ya da nafaka alır delil verme demeyeceğini? O hnm la niye muhattap olmayı aklınızdan geçiriyorsunuz? Anladığım kadarıyla evden çalışarak gelir elde ediyorsunuz. Neden bir takım sosyal alanlara (halk eğitim merkezleri vb gibi) ıstırak edip, yeni dostluklar kazanmayı, huzurla arkadaşlarınızla dışarıda bir kahve içmeye, kızlarınızı kavgasiz aldatmasız bir ortamda büyütmeye özlem duymuyorsunuz da, bu beyle kör topal sallanan yuvarlanan ara sıra aldatıldıgınız bir ilişkiye razısınız? Bu soruları kendinize lütfen sorun.

Ya aileme birine zarar verirse ondan herşeyi beklerim acimlabeni bi rahat bırakmadı allahın cezası eve gel diyor yok deyince zorla getiririm diyor
Bence siz eşinizi çok gözünüzde büyütüryorsunuz adamın umrumda bile değilsin hayatında başkası var ayrılmak işine gelir sadece düzeni bozulmasın istiyor.

Aynı şeyi sürekli yaşamak istiyor gibisiniz neden? Elinizde 3 asır daha yaşayacağınıza dair senediniz mi var, bu hayati kabul ediyorsunuz? O hnm a eşimin elinden paramı kurtarmam lazım, beni idare et telefonda demeyeceğini ne biliyorsunuz ya da nafaka alır delil verme demeyeceğini? O hnm la niye muhattap olmayı aklınızdan geçiriyorsunuz? Anladığım kadarıyla evden çalışarak gelir elde ediyorsunuz. Neden bir takım sosyal alanlara (halk eğitim merkezleri vb gibi) ıstırak edip, yeni dostluklar kazanmayı, huzurla arkadaşlarınızla dışarıda bir kahve içmeye, kızlarınızı kavgasiz aldatmasız bir ortamda büyütmeye özlem duymuyorsunuz da, bu beyle kör topal sallanan yuvarlanan ara sıra aldatıldıgınız bir ilişkiye razısınız? Bu soruları kendinize lütfen sorun.
Çok haklısınız bende istemiyorum o eve dönmek :/ sadece olanları yazyorum

Çok haklısınız bende istemiyorum o eve dönmek :/ sadece olanları yazyorum
Çok sevindim böyle bir düşünce değişikliği yapmanıza. Siz degerlisiniz, sizin değeriniz anlaşılırsa bir gün belki yine de affedebilirsiniz eşinizi. Ama bugün, o gün kesinlikle değil gibi. Bol şanslar diliyorum. Gelişmeleri merakla bekliyorum.

Anlaşmalı boşanmayın, yargıtayın bir kereye mahsus olmak üzere eve yerleştirilen ses kayıt cihazını boşanma davasında delil kabul etmişliği var. Bir avukata danışın ve lütfen anlaşmalı boşanmayı kafanızdan atın.

Çok haklısınız bende istemiyorum o eve dönmek :
Çok sevindim böyle bir düşünce değişikliği yapmanıza. Siz degerlisiniz, sizin değeriniz anlaşılırsa bir gün belki yine de affedebilirsiniz eşinizi. Ama bugün, o gün kesinlikle değil gibi. Bol şanslar diliyorum. Gelişmeleri merakla bekliyorum.
Benim tek korkum bana bundan sonraki hayatımda rahat vermemesi huzursuz etmesi kötü şeyler yapması bunlar beni moral olarak alt üst ediyor kendimi hic iyi hissetmiyorum hic bisey guzel olmayacak kötü şeyler olacak gibi hissediyorum neden :KK43:

X