BOŞANIYORUM ama eşimden korkuyorum huzur bana hic gelmez mi? Avukat arkadaslar ne olur bakin

Korkmayın, korktuğunuzu da belli etmeyin şüpheniz varsa biraz uzaklaşın. Ailenizle konuşun onları burada bağlayan bir şey yoksa taşının yüz yüze gelmeyin. Tedbirli olun. Bir süre çocukları bahane eder diğer bütün erkekler gibi sonra arayıp sormaz klasik. İyi valla hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin.

Çok haklısınız bende istemiyorum o eve dönmek :

Benim tek korkum bana bundan sonraki hayatımda rahat vermemesi huzursuz etmesi kötü şeyler yapması bunlar beni moral olarak alt üst ediyor kendimi hic iyi hissetmiyorum hic bisey guzel olmayacak kötü şeyler olacak gibi hissediyorum neden :KK43:

adam sizin ondan korktuğunuzu o kadar görüyor ki bunu kullaniyor.
bakın bende size diyorum ki böyle tipler asar keser tehdit korku pompalama ama karşısında dik duran birini görünce pısss söner havasi..
siz hala korkuyorum hala rahat birakmaz bilinç altınızı kadın cinayetleri ile doldurmuşsunuz.
bu adam size zarar verse hapse girecek bunu göze alacak cesaret de biri olmadığını ben 3 konunuzdan anladim sizin gözünüzü korku kapatmış goremiyorsunuz bunu.
bu adama bir kez polisi arıyorum seni ve tehditlerini kayit ettim deseniz yine fare gibi siner..

Cook korkaksiniz bu şekilde 3 kız çocuğunu nasıl yetistireceksiniz ???
Ne demek yeterki düşsün yakamdan anlaşmalı boşarım demek..2. kez aynı kusuru işliyor mahkemeler sizden yana ama siz haklarınızı korku ile görmüyorsunuz.
3 koca konu açtınız hepsinde de coook caresiz gibi aglamalar o hep üste çıkarlar vs.
Sadece gönül eglendiriyor onuda biliyorum diyebiliyorsunuz..
Kendinizi hiiic dusunmediginiz ortada da o 3 kız cocuguna huzurlu bi hayat vermek zorundasınız bunun için şu pısırık korkak giysiyi atın artık üstünüzden.
Boşanmış olsanız dahi bu korku ile o adam her istedigini yapacaktir.

Havlayan köpek issirmaaz korkma yada korktugunu belli etme...bende korktum üstelik silahı vardı ama korktuğunu belli etmedim delilini topladım o u tehdit ettim ses kaydı resim vs ama delilin ne olduğunu söylemedim..dedimki ya şartlarını kabul edip bosaniriz yada elimdeki delilleri bütün tanıdıklar atarım TV ye dahi başvururum hakime giderim, işinden olursun rezil olursun vs..hatta ben bunu bir kere söyledim ona sonra avukatım konuştu o arayı bulmuştu ...gerisimi ölüm vakti gelince oluyor napayım korkuyla mi yasayim Allah'a güvendim dayandım tevekkül ettim..ateş olsa cürmüm kadar yer yakar

X