Boşanıyorum. Sonunda davayı açtım. Ama..

Çok demiş hangi ildesiniz acaba

Ben çekişmeli 4 e anlaştım

Canım senin yaşadığının benzerinş ben yaşadım boşanmam gerekn zamanda boşanmadım tekrar aynı sözler hakaretler dayaka marız kaldım şimdi 4 bçk aylık hamileyim hamileyken de şiddet görsüm ebden de kovuldum benim yaptığım hatayı sakın sen yapma herşey senin açından iyiken bitir bu işi canım benim.

Canım ben de avukatım hukuki olarak diyebilirim ki boşanma davasını genel boşanma sebebi olarak değil de özel sebeplere dayanarak açtıysanız eğer ( terk aldatma vs gibi nedenler ) eğer bir kez affederseniz aynı sebepten boşanma davası açamıyorsunuz. Burda buna bu şekilde akıl verilmiş olabilir diye düşünüyorum.

şunu düşünüyor olman bile saçmaladığını gösteriyo. aklını başına al adam nafaka ödememek için bi tarafları tutuştuğundan iyi davranıyo dönersen aynı şeylerin kaç katını yaşayacaksın allah bilir. saçmalama kararını sonuna kadar götür ailen arkanda davan ne güzel sonuçlanmış ilişkini kes tamamen.

Evlilik birliğinin temelden sarsılması diye yazıyo dilekçede. Dilekçede darptan hakaretten ve küsmelerinden bahsettik. Darptan dolayı kamu davası açıldı ondan falan bahsettik. Şimdi iptal etsem tüm haklarım kayıp olcak dimi

Canım simdi sen bunları delil olarak sundun dilekçede ama diyelim ki affettim gidip aynı darp raporuyla delil olarak sunamazsın ve mahkeme sen zaten affetmişsin bunu diyerek ona göre karar verir. Bu hataya düşme dikkat et. Karsı taraf bunu bilerek yapıyor olabilir geri adım atma emin değilsen. Aynı şekilde ceza davası da devam etsin

Çok üzüldüm canım ben de benimkinin düzelecegini hiç sanmıyorum. Evden ayrılırken bile defol git bi daha da gelme diyodu bi hafta bile geçmeden geri dön demeye başladı. Dava açılınca iyice baskı yapmaya başladı.

Evet davayı geri çekmiycem biticek de, içim çok acıyo onu nasıl geçiricem bilmiyorum
O eve tekrar gidince canınız daha çok acıyacak, hem psikolojik hem de fiziki şekilde.
Şu an hissettiğiniz duygular zamanla geçecek ve zamanla huzur yerini bulacak.
Davadan vazgeçmediğiniz vakit adam zaten tekrar gerçek yüzünü gösterecek.
Şu an nafaka ve tazminattan feragat etmenin yolunu arıyor.

İki güzel söze aklınızın karışması da ne kadar enteresan. İnsanın canı , hayatı biraz kıymetli olacak.. Hakaret edecek, şiddet uygulayacak, üstüne evden kovacak sonra tehdit vari bir iki güzel söze bunca şeyi unitacak mısınız?

Tamam cnm çok tesekkür ederim. Hiçbişeyden vazgeçmiycem. Nafaka ödemek zor geliyo ona da ondan yapıyo bence. Ama benim duygusal tarafım tutuyo vicdan yapıyorum, tabi bunu ona hissettirmeden.

Tamam cnm çok tesekkür ederim. Hiçbişeyden vazgeçmiycem. Nafaka ödemek zor geliyo ona da ondan yapıyo bence. Ama benim duygusal tarafım tutuyo vicdan yapıyorum, tabi bunu ona hissettirmeden.
Hiç vicdan falan yapma o seni darp ederken vicdan yaptı mı duygusal olma bu süreç sadece mantıklı olma süreci. İnşallah kısa sürede atlatırsın. Bir sorun olduğunda msj atabilirsin bana da

Unutamıyorum zaten. Herşey iyi gidiyoken tek bi olayla böyle olmus olsak tekrar bi şans verilebilirdi belki ama bizde olaylar olaylar yani. Mantığım asla geri dönme donuna kadar da al diyo ama içimde birşeyler çok acıyo

O kadar duymaya aç olduğum lafları söylüyo ki inanamıyorum. 8yıldır bana canım demeyen adam CANIM BENİM BAK diye lafa başlıyo. Ben şok
8 yıl esirgemiş.?
Sizi seviyormuş.
Yaa kendinize gelin. Anlaşma için para istemesi bile iğrenç.
Sevgi yok sadece bağimlilik var.en zoru da bu zaten.insan kolay kurtulamiyor.
Sigara ve yeme bağimlisi olarak anlatiyorum.
Zararli ama ne yazik ki bağimli olmuşuz ha şuna ha sigaraya.
Aileniz yaninizda,bunun kıymetini bilin.
Haa şiddet ayri,ama kim daha haksiz ve cekilmez bu evlilikte.siz mi esiniz mi.belkide zor olan sizsinizdir,bilmiyorum.
İyi olan karsi tarafsa,o size bağimliysa ayrilamiyorsa geri dönün.katlanan,ezilen siz seniz kurtulmussunuz,gülümseyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…