Boşanıyorum

Biyolog53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
4
7
32
Arkadaslar biraz rahatlamak istiyorum o yüzden yazmak istedim eşimle 5 yıl önce evlendik cok severek evlendik 2 yıl birbirimize tanıma dönemi verdik ve 2 yılın sonunda evlendik hersey cok güzel gidiyordu. Evlenince bir kac ay sonra oğluma hamile oldugumu öğrendik ve o kadar mutluyduk anlatamam ancak bu mutluğumuz eşimin ailesi tarafından cok uzun sürmedi sürekli ogluna düşkün bir anne sürekli aramızı acmaya gayret etti bu durumu özelliklede oğlum dünyaya geldikten sonra dahha fazla yapmaya başladı evladım doğduktan sonra alerjik bir cocuk oldugunu öğrendik sürekli aglamalar sürekli hasteneler derken en sonunda karsımıza cok iyi bir doktor cıktı ve oglumun hastalığının teşhisini koydu oğlum bir cok besini tüketemiyor biz bu hastalık sürecinde cok yıprandık insanlara bu hastalıgı anlatana kadar cok yoruldum özellikle eşimin ailesine örneğin doktor süt yasak diyor yerse ölüm tehlikesi var diyor ancak eşimin ailesi sürekli gizli gizli ogluma süt içeren besinler veriyorlardı ve sonuc olarak biz hastenelik oluyorduk bu hastalık genetik olarak aktarılıyor bende de bu hastalık var ve benden oğluma gecmis bu durumu eşimin ailesine anlatınca hastalıklıydın neden bizim oğlumuzu aldın hastalıgını torunumuza bulastırdın diyip sürekli bir aşağılama sürekli beğenmemezlik yapıyorlardı ben yanlıs yaptıklarını eşime de ailesine de anlatıyordum ancak anlamıyorlardı eşimin ailesi benim ailemi evimden bir kac kere eviminden kovdular rahatsız oluyormuslar ve daha bir sürü olay eşim ile onlar yüzünden kavgalarımız ve tartısmalarımız başladı zaten oğlumla sürekli hastenelerdeydim birde yetmezmiş gibi onların derdini cekmeye başlamıstım ben ve eşim öğretmeniz ben oglum 3 yasına gelince mesleğime tekrar geri döndüm ve oğluma benim annem bakmaya başladı cünkü annem benden dolayı bu hastalıgı cok iyi takibini yapabiliyordu vee eşimin ailesi bunu bile cekemediler bu durumada laf ettiler ben bunlarla uğrasırken meger eşim benim arkadasım kardesim diyen bir bayan öğretmenle ile aşk yasamaya başlamıs 1 yıl boyunca ilişkilerine devam etmişler ben hastene okul arasında bogusurken bu ikisi hayat yasıyormus ben bu olayı öğrenince babamın evine oğlumla beraber döndüm bosanacağım diye biz karadenizli bir aileyiz babam eşimi karsısına alıp konustu adam ol aileni topla evladınız hasta sizin diye bana da bu kadınla sadece telefonda görüstüklerini söyledi aileme de bu sekilde söyleyip yalanlarına yalan ekliyormus meger ben ailemin istediği ile eşim ile barıstım barısmaz olaydım meger bunlar telefonla yetinmemişler karı koca hayatı yasamıslar bunları eve döndükten sonra öğrendim eşim ile bu kadın ikisi aynı okulda öğretmenlik yapıyor eşime yalvarmama ragmen pandemi dolayısıyla iş bulamayacağını söyleyip işinden ayrılmadı ve o kadınla aynı iş yerinde oldugu için sürekli iletişimleri bitmedi ve bana sürekli sana karsı kendimi hazır hissetmiyorum diyerek bana piskolojik baskı yapmaya başladı ben evladımın için düzelir diye beklerken iki ay önce tartısma sonrası been bosanmak istiyorum dedi bende tutmuyorum seni dedim git dedim vee evden kovdum oda gitti sonra oğlumu senden alıcam bana göster diye sürekli sacma sapan seyler söylemeye başladı ben bu durumların hiç birini evladıma yansıtmadım yanında konusmadım etkilenmesin diye ama artık babasına oglumda mesafeli davranıyor uzzaklastı babasından bu durumu babasına bahsesince sen dolduruyorsun demeye başladı adamın gözlerinde ki bana karsı öfke o kadar büyük ki anlatamam ama daha yeni bir sey öğrendim meger adamın amacı aldatmadan dava acamayayım diye 9 ay beklemis sonrasında herkese ben düzeldim eşim düzelmedi diyerek beni suclamaya başladı ama birsey daha öğrendim meger bu kadın ile yine beraberlermiş rezilliklerine beni ve evladınıda alet etmiş bu rezil kadın da evli bir cocuk annesi bu kadında eşinden benim eşim yüzünden ayrılmıs beraber olabilmek için 9 ay beklemişler been bunlardan tazminat almayayım diye suan davayı actım yakında ben ve oğlum bu pislik insanlardan kurtulacağız bazen soruyorum benn bu insanlara nasıl bu kadar kanıp inandım diye kendimi suclamaktan alıkoyamaz oldum bana dua edin bu insanlardan tamamen kurtulayım

ben anlayamadım bir okulda iki evli öğretmen bu şekilde yakınlaşıyor okul yönetiminin haberi olmuyor mu? anladığım kadarıyla özel okul, yönetim bilse işten çıkarır

Ben kamu kurumlarında bu tip ilişkilere hayretle bakıyorum.Emniyet mensubu olsa bu kişiler direk ihraç edilirler, öğretmenlikte durum ne bilmiyorum ama

Yaşadıkların insanı delirten cinsten.
Sonra kadına deli derler. Kim delirtti demezler.
Bela okumam ama çok öfkelendim.
Şu an hem o kadına hem eşinize içimden kötü şeyler geçiriyorum.
Dışımdan da şunu söylemeden gecemicem.
Ikiside kendi b..larinda bogulsunlar.

Ben kamu kurumlarında bu tip ilişkilere hayretle bakıyorum.Emniyet mensubu olsa bu kişiler direk ihraç edilirler, öğretmenlikte durum ne bilmiyorum ama
konu sahibi eşinin pandemi dolayısıyla işten ayrılmayacağını, ayrılırsa iş bulamayacağını yazmış. bundan dolayı kamuda öğretmenlik yapmadığını düşünüyorum. ama kurumsal özel okullar da bu durumu bildikleri zaman sıkıntı oluştururlar.. sözleşmeleri fesh edilir diye tahmin ediyorum..

Allah tepelerinden baksın ne diyim. Yaşadıklarınız çok ağır çok terbiyesiz insanlarla karşı karşıyasınız sabrınız bol olsun. Bundan sonra oğlunuzla birlikte çok mutlu bir hayatınız olmasını dilerim 💙

Okudukca yasadıklarına aglayasım geldi. Okadar üzüldüm ki. Niye insanlar bu kadar kötü😔. Sen cok güçlü birine benziyosun. Allah ın izniyle kurtulcaksın onlardan. Sen kendine de evladına da bakarsın. Ben senin gibi kadınlar görünce cok gururlanıyorum. Rabbim seni hiç bunaltmasın sıkıntılarından kurtarsın insaAllah

Şeylerinin derdine düşüp kaç can birden yakmışlar geberesiceler. Birbirlerinden bulsunlar inşallah, vebaline girdiklerinin mislince dertte boğulsunlar.

Sen de çok değil en geç 2 yıl sonra gel burda mis gibi ikinci kocanı anlat bize inşallah içimiz açılsın, hayatın bu güzellikleri de varmış meğer diyesin..
Her günün dününden kat ve kat güzel olsun, içine ferahlık dolsun...

Çok metin gördük seni, gücüne güç eklensin inşallah, bas tekmeyi keyfine bak. Öylesinin kârı şurada dursun, kurtuluşunu kutlama partisi verirsen gelirim 😍💛

Bir de çocuğu ben alırım diyormuş adama bak hele.
Ailesinin yaptıklarını görmüyor demekki.
Sanki çocuğun canını sokakta buldu bu kadın.
Ay gece gece çok sinirlendim.

Bu çocuğu ben alırım diyen erkekler önce adam olsun .

Bu gun ne cok ihanet, boşanma haberleri okudum.
Kendimi cok kotu hiss ettim.
Konu sahibi ALLAH yardimciniz olsun. Siz en buyuk hatanizi ailenizi evden kovduklarinda bosanma davasi acmamakla etmissiniz. Kendinizi cok ezdirmissiniz.
Aldatmani duyduktan sonra boşanmamaniz da buyuk hata olmus.
Keske zamaninda bu pislikten kurtulsaymissiniz.

Şeytanın aklına gelmeyecek kurnazlıklarla , çocuklarını ve yanlarındaki eşlerini hiçe sayan bu insan müsveddeleri bir de aşığız derler şimdi .
Allah bin belalarını versin ne diyeyim.
Aşk bu kadar iğrenç olamaz .

Konu sahibi durumun nedir? Ailen, bebeğin nasıl?
Kayınvalidenin haberi var mıymış?

Şeytanın aklına gelmeyecek kurnazlıklarla , çocuklarını ve yanlarındaki eşlerini hiçe sayan bu insan müsveddeleri bir de aşığız derler şimdi .
Allah bin belalarını versin ne diyeyim.
Aşk bu kadar iğrenç olamaz .

Konu sahibi durumun nedir? Ailen, bebeğin nasıl?
Kayınvalidenin haberi var mıymış?

X