Boşanıyorum.

İlk zamanlar borçları çok kafasına takıyormuş, sürekli internette zaman geçiriyordu evdeyken ya da film izlemek istiyordu gerçi normalde de sever ama neyse. Sonra da iki işte çalışmaya başladı hala daha öyle ama yani sorarım size eve gelip koltukta yan yana otururken bir elini omzuma atması çok mu zor? Sarılması ya da benimle konuşması yani ne kadar iğrenç biri olabilirim ki?

Sanırım sıkıntılı dönemi tek başına atlatmakla uğraşmamak için bekledi, rahatlayınca da döktü içini. Çok gıcık oluyorum böyle şeylere. Kadınlar olarak hep emek veriyoruz fakat karşılığı da hep mi kötü olmak zorunda? Sizin için çok üzüldüm. Umarım en kısa sürede toparlanırsınız. Zaten böyle bir şey söylüyorsa sizi haketmiyordur.
En iğrenç tarafı da sanırım ilk cümlen.Gerçekten bunu atlatmak için kullandıysa ,
Çok kırıcı ve üzücü.
Allah yardımcın olsun L Leopardesenlitayt

Adam daha evliliğin ilk gününden sinyal vermiş ama. Böyle insanlarla hayat müşterek olmuyo malesef.

Konu sahibinin geçmişini bilmiyorum bu okuduğum ilk konusu. O yüzden fazla yorum yapamam. Tek diyeceğim şu;
Madem baştan sinyal vermiş konu sahibi de bu adamla hatayı baştan yapmış. O yüzden daha fazla uzamasına gerek yok iş işten çoktannn geçmiş.

İlk zamanlar borçları çok kafasına takıyormuş, sürekli internette zaman geçiriyordu evdeyken ya da film izlemek istiyordu gerçi normalde de sever ama neyse. Sonra da iki işte çalışmaya başladı hala daha öyle ama yani sorarım size eve gelip koltukta yan yana otururken bir elini omzuma atması çok mu zor? Sarılması ya da benimle konuşması yani ne kadar iğrenç biri olabilirim ki?
Başka bir sorun olmadı mı hiç?
Daha önce maddi anlamda söylediğin kötü sözler vs?
Kolay kolay böyle şeyler söylenmez,eğer öyleyse belki toparlarsınız.

bence gurur yapın ve bitirin kolay değil tabi söylerken kolay söylüyoruz ama bir erkek bitirmemeye calıstıkca daha soğuyor kımyalarımı öyle bilmiyorum yani.

Konu sahibinin geçmişini bilmiyorum bu okuduğum ilk konusu. O yüzden fazla yorum yapamam. Tek diyeceğim şu;
Madem baştan sinyal vermiş konu sahibi de bu adamla hatayı baştan yapmış. O yüzden daha fazla uzamasına gerek yok iş işten çoktannn geçmiş.
Ben de bilmiyorum konu sahibini de kendi demiş ya ilk gün sabahından değişti diye o yüzden söyledim

Ah be kuzum dunya guzeli de olsan erkek okuz oldu mu olmuyo

Kilo sorununla alakalı bir çözüm bulabildin mi peki?Eşin sanırım önemsiyordu bu konuyu
Adım attın mı bu konuda,geçen sene açmışsın öyle bir konu

Ben aslında ilk sene boşanmaya karar vermiştim. Ama babam kansere yakalandı ve açıkçası bunlarla uğraşsınlar istemedim. Kasımda da vefat etti. Hatayı baştan yaptı diyenler için de şöyle söyleyeyim, evliliğe adapte olamadığını düşündüm ve bekledim yani kim hemen kapıyı vurup çıkar ki? Yatak odası konusu da, bir ara öyle bir dönem oldu ki heralde senede 4-5 falan oldu hani öncesinde de çok sık değildi ayda belki 3-4 zaten en büyük şikayetim bu çünkü hep kendimde arıyorum sorunu hormonlarının sıkıntı var heralde falan diye düşünüyordum.

Ben aslında ilk sene boşanmaya karar vermiştim. Ama babam kansere yakalandı ve açıkçası bunlarla uğraşsınlar istemedim. Kasımda da vefat etti. Hatayı baştan yaptı diyenler için de şöyle söyleyeyim, evliliğe adapte olamadığını düşündüm ve bekledim yani kim hemen kapıyı vurup çıkar ki? Yatak odası konusu da, bir ara öyle bir dönem oldu ki heralde senede 4-5 falan oldu hani öncesinde de çok sık değildi ayda belki 3-4 zaten en büyük şikayetim bu çünkü hep kendimde arıyorum sorunu hormonlarının sıkıntı var heralde falan diye düşünüyordum.

Daha onceki zamanlarda tartisma konulariniz nelerdi

Evet yardımı olur diye açmıştım bir konu hatta diyet takımlarına katıldım fakat yapamadım. Çünkü evlendiğimizden beri elimizde pazar ya da alışveriş için pek para kalmıyordu. Günlük besleniyorduk. Elimizde ne varsa. Ve ben depresif biri olarak evden pek çıkmak istemiyordum işte hastane okul ya da annemlerde kalmadığım zamanlarda evdeydim. Utanıypr

X