Boşanma Arefesi

Ne kadar rahat bir adam evliliğini kurtarmak için hiçbir şey yapmamış. Üstüne karı kızları eklemiş böyle birinden ne beklenilir ki boşanın kurtulun..

Merhaba 8yıl süren bir ilişkim vardı 2senedir evliyiz çok tartışırdık ikimizde çok inatçıydık neyse hamile kaldım ozamanlar tartıştığımız da annemi aradı gel ben kızınla başa çıkamıyorum diye bende biraz asiyim o da benim gibi aslında seviyorduk birbirimizi sonra annem geldi halletmeye çalıştı derken bi kaç kere annemi aradı tartıştık diye sonra anneme gitmeye başladım oraya bırakmaya başladı boşancaksan boşan kız için mi benimlesin demeye başladı üvey babam olduğu için dedim ki beni çaresiz bırakıyorsun her evde tartışma olur bana boşancaksan boşan deme dedim kaç kere ailesi ve ailemin yanında istemiyorum biliyorum o beni istiyor barışır benle dedi ama ben istemiyorum dedi yapamıyoruz dedi ikna etmeye çalıştılar yine barıştık bu son tartışmada yine buna benzerdi her tartışma gibi sonu boşanmaya gitti bu durumdan çok sıkılmıştım seni seviyorum ama olmuyor dedi hep kendimi değiştiren ben oldum boşanma lafını bile değiştirmedi hatalarını kabul etmedi annemin evine geldim son kez kızımla dedim biraz burnu sürtsün değerimi anlasın bi kaç ay görmesin bizi ama ona istemiyorum diyorum hep gelicen diyorum annemde aramadı bu sefer hiçbi baktım 2 3 tane kız eklemiş instagramdan daha boşanma arefesindeyken bende çok sinirlendim boşanalım pazartesi dedim tamam dedi aşağı yukarı anlattım siz yerimde olsaydınız ???
Kusura bakmayın ama bu biraz yüzsüzlük olmuş
Erkekerde karım beni seviyo seviyo var da kadınlarda olduğunu hiç düşünmemiştim.
Adama İstemiyorum dedikçe yapışmışsınız resmen
O kadar boşanma olayları yaşadık bir kez olsun evden git veya boşanalım dememiştir.
Ne demek ya annenizi arayıp kızını al yıkardım evi başına evliliğin ilk zamanları olsa şimdi olgunlaştım tazminatımı alır münakaşaya girmeden dönerim arkamı giderim.Lafı oraya getirse bile
Perşembenin gelişi çarşambadan belliymiş

8 senelik ilişkide evlilik öncesi kavgalar oluyor muydu? Kim barışma girişiminde bulunuyordu?
Sürekli kavga ederdik diyeceksiniz niye evlendin derim..
Ne olacak sanıyordun evlenince senin asiligin bitti mi ki o düzelsin derim..
Karakter yaristiracagiz diye seneler heba olmuş sanki..

X