Haksız mıyım? Eş-Aile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumlara alındı hanfendi sanki çok normalmiş gibi. Sahranın kocası da bayramı gelinle geçirecekti ne yaptı acaba 😁
Cidden ne değişik kafalar bunlar ya. Ben her şeyi geçtim kocamın bana başka isimle hitap etmesini, hele eltimin ismiyle hitap etmesini hazmedemiyorum şu an adamın suçu yok kendi kendime kuruldum 😁

Evet oldu ama şöyle çoğu şeyde ona hak verip destekçisi oldum. Aileme de son zamanlarda biraz dişli oldum. Aramız zaten bu mevzular hariç çok iyi. Sıkıntımız yok. Giderken yolda bile tembihledi beni samimi olma falan filan diye yok canım saçmalama dedim ama ağız alışkanlığı galiba
5 yaşında cocuk degilseniz;
daha önce yasanilanlarin, eşinizin düşüncelerinin ve eşinizle bu konuşmanin üstüne hâlâ ayni davranislari devam ettirmeniz, ağız alışkanlığı değil, eşinizi ve evliliginizi önemsemiyor oluşunuzdan.
Evliliğiniz catirdamaya, yuvaniz yikilmaya başladığında, ne enişteci ailenizin, ne de depremde bile sizi merak edip aramayan kardeşinizin umurunda olmayacaksiniz.

5 yaşında cocuk degilseniz;
daha önce yasanilanlarin, eşinizin düşüncelerinin ve eşinizle bu konuşmanin üstüne hâlâ ayni davranislari devam ettirmeniz, ağız alışkanlığı değil, eşinizi ve evliliginizi önemsemiyor oluşunuzdan.
Evliliğiniz catirdamaya, yuvaniz yikilmaya başladığında, ne enişteci ailenizin, ne de depremde bile sizi merak edip aramayan kardeşinizin umurunda olmayacaksiniz.
Evet bu durumda beni ve evliliğimizi önemsemeyen eşimden tek celsede boşanırdım

Siz eşimin yerinde olsanız ne yapardınız
Ben olsam eşinizle aynı tepkiyi verirdim. Boşanmazdım hemen ama çok soğurdum ve zamanla bu durum devam ettikçe soğuma büyürdü. Sonuç muhtemelen tiksinmeye kadar giderdi en sonunda da böyle yaşayamayacağımı anlayınca boşanırdım.

Ben olsam eşinizle aynı tepkiyi verirdim. Boşanmazdım hemen ama çok soğurdum ve zamanla bu durum devam ettikçe soğuma büyürdü. Sonuç muhtemelen tiksinmeye kadar giderdi en sonunda da böyle yaşayamayacağımı anlayınca boşanırdım.
Arkadaşa katılıyorum ben de böyle yapardım kendinize çeki düzen vermezseniz durum böyle olur

Saf mısın safa mı yatıyorsun anlamadım ama bu gidişat hiç iyi değil.
İkimiz sanki kocasıymış gibi kurulduk konuya kadının umrunda değil. Eniştesini rol model ideal eş gibi görüyor herhalde ablası evlendiğinde küçük olduğu için enişteyi benimsemiş olabilir. Kadın kocasından vazgeçti eniştesinden vazgeçmedi valla. Ben ablanın yerinde olsam arama mesafe koyardım ki kadın da rahatsız olmuş ve samimiyeti kesmiş aslında. Konu sahibi kör

İkimiz sanki kocasıymış gibi kurulduk konuya kadının umrunda değil. Eniştesini rol model ideal eş gibi görüyor herhalde ablası evlendiğinde küçük olduğu için enişteyi benimsemiş olabilir. Kadın kocasından vazgeçti eniştesinden vazgeçmedi valla. Ben ablanın yerinde olsam arama mesafe koyardım ki kadın da rahatsız olmuş ve samimiyeti kesmiş aslında. Konu sahibi kör
Eşi boşansa ben bi ohh çekecegim aslında. Bu kadar da olmaz ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X