boşanma davam ertelendi

Adamlar Hep Böyle İşi Garantiledimi Tamam Eski Tas Eski Hamam Kızınız İçin Evet Pedagogla Görüşün Bu Yeter Ona Ama Ben Duymuştum Tabi Bikaç Zaman Önce Böyle Durumlarda Kararlı Olmak Gerekmiş Çocuk Ne Derse Desin

aynısını arkadaşımda söyledi alışkanlık yapmış eşin dedi madem 3 defa şans verdin bundan sonra inanma dedi ...şimdi gidersem nasıl olsa beni bırakmaz diye düşünücek iyice sallıcak herşeyi...çocuğa gideceğiz diye ümit vermiyorum hiç boşanma netleşmeden de net cavap veremiyorum kafası karışmasın diye

Ah arkadaşım ya senin bi yaşıtın olarak söylüyorum ki sadece kendini düşünmen gereken yaşta öyle büyük sorumluluklar almışsın ki...Çocukken evlenmişsin daha resmen... Küçük çocuklar değişikliklere kolay alışıyor emin ol, sen sadece kendini düşün. Çünkü eğer sen mutlu olursan kızın da mutlu olur. Kendimi düşünüyorum annemin canı sıkkınsa suratı asıksa kötü hissederim mutsuz olurum. Ama beni gülerek karşılarsa mutluysa tüm günüm güzel geçer benim de

doğru bu sorunlu evlilik ortamında çok mutlu değildim açıkcası çünkü bipolar çok zor hayatıın her anını etkiliyor ister istemez moralin bozuluyor bunu çocukta hissediyor oda etkileniyor

merhaba bugün boşanma davam vardı eşim gelmediği için ertelendi ....eşim boşanmak istemiyorum kızımıda karımıda çok seviyorum demiş ...kardeşime ilaçları cebinden çıkarıp göstermiş yemin etmiş yanımda taşıyorum saatini geçirmeden içiyorum demiş ...ne olur boşanmasın ben onu çok seviyorum demiş..kızımız için bi şans daha versin demiş .... bundan sonra içmezsem o zamn boşansın demiş ....

Canim acaba mesaj kutun mu dolu mesajim ikidir gitmiyor sana?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence uzaktan izlemelisiniz bir süre.
Eğer dediği gibi değişme varsa ilaç konusunda ve davranışlarında o zaman belki bir şans daha verirsiniz.
Ortada bir çocuk var sonuçta.

eşimin değişeceğine inanmıyorum...ah bu anneler bu kadar fedakarken babalar neden vurdumduymaz olur

Siz de benim gibi çıkmaz sokaktasınız =(
Biz yavrularımızı bu kadar düşünüyorken, babalar neden böyle bencil !

Allah yardımcınız olsun..

canım eşin ne ilacı kullanıyor huy değişmez değişende nadirdir o da pek iyilere çatmaz:18:

BİPOLAR bozukluğu tedavisinde kullanılan ilaç yani depakin bununla birlikte 3 tane daha var....değişseydi 8 yıldır değişirdi diye düşünüyorum ....evet canım iyiler hep kaybediyor

Siz de benim gibi çıkmaz sokaktasınız =(
Biz yavrularımızı bu kadar düşünüyorken, babalar neden böyle bencil !

Allah yardımcınız olsun..

slm çıkmaz sokak ki ne sokak hangi sokağa girsem kapalı aslında hepsi açık ama arada çocuk olunca kapanıyor işte kızım mutluluğu için kendimden vazgeçerim ama sonunda oda mutsuz olursa diye korkuyorum konuştuğum kişiler babaları hastayken çok etkilendiğini ve onlarda depresyona girdiğini söylüyor allahım bi çıkış yolu göster hepimize ...sizin sorununuz neydi acaba

X