Boşanma davasında hts ve btk kayıtları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Huzurluyummmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2019
208
201
Herkese iyi günler boşanma davasında hts ve btk TLF dökümleri talebi geriye dönük 5 yıl istenirse hakim bu 5 yılımı ister yoksa kendi belirlediği sureyimi ister ayrıca döküm içeriğinde watsap ve Messenger konuşma mesaj tarihi ve saati de çıkarmı ? Sosyal medya Mesaj içerikleri değil tarih ve saat çıkarmı onu merak ediyorum bilgisi olan varmı acaba

evet isteniyor hakim karar veriyor genelde de tarih verilmezse 2-3 yıllık istiyor whatsap sosyal medya çıkmıyor sadece telefon goruşmeleri saat dakıka sizi arayan numaralar ve mesajlar çıkıyor içeriği kimle ne konuştunuz tabiki yok ama tekrarlayan veya şüpheli geç saatlerde arama olursa uzun olursa dikkat çeker

evet isteniyor hakim karar veriyor genelde de tarih verilmezse 2-3 yıllık istiyor whatsap sosyal medya çıkmıyor sadece telefon goruşmeleri saat dakıka sizi arayan numaralar ve mesajlar çıkıyor içeriği kimle ne konuştunuz tabiki yok ama tekrarlayan veya şüpheli geç saatlerde arama olursa uzun olursa dikkat çeker
Teşekkür ederim boşanma davam var talep ettik kayıtları karşı taraf genelde watsap ve Messenger ile mesajlasip konuştuğu için onlarda çıkarmı diye merak etmistim

Bende istedim ama malesef çıkmıyor kendi aksını ispat için vermek isterse verir kanunen cinayet özel suçlar gibi durumlarda amerikadan isteniyor çok zor o da

Sizin bittimi dava

Bende 2 kişi ile sürekli Messenger dan görüşmüş resimler falan vardı ciddi kavga ettik tabi o zamanlar boşanma gündemde olmadığı için aradan yıllar geçmiş hiç bilgim yok kimler olduğuna dair
Benimki bitti anlaşmalıya çevirdik
Uzun zaman geçtiyse zaten ozaman öğrenmiş ve evlilik devam ettiyse affetmiş sayılıyorsınu süreside 6 ay yani bu süre geçmiş ise hiç uğrasmayın

Hayırlısı olsun yeni yaşamınız Bende anlaşmalı istiyorum aslında ama asla yanaşmıyor düğün takılarını ona vermeden anlaşmalı boşanmam diyor.darp olayı oldu onun için açtım davamı bunlarda eklemek istediğim

Hayırlısı olsun yeni yaşamınız Bende anlaşmalı istiyorum aslında ama asla yanaşmıyor düğün takılarını ona vermeden anlaşmalı boşanmam diyor.darp olayı oldu onun için açtım davamı bunlarda eklemek istediğim
Kendisi bilir avukatı varsa uyarır zaten anlaşssada çekişssede o takılar sizin üzerine tazminat ve nafakada verir

Bana ait olduğunu biliyo ama kanunda erkeğe takılan çeyrek para erkeğe ait olduğunu öğrenmiş onları alırım hepsini almazsam diyo benim avukatimda o zaman oda sana takılan ceyrekleri versin diyo

Bana ait olduğunu biliyo ama kanunda erkeğe takılan çeyrek para erkeğe ait olduğunu öğrenmiş onları alırım hepsini almazsam diyo benim avukatimda o zaman oda sana takılan ceyrekleri versin diyo
Bezdirme politakası bunlar hiçbirsey alamaz aldı diyelim tazminattan düşersin darp var baska bir sürü neden de vardır iyi bir avukatla çözersiniz şu an en zor donemdesiniz dilekçe aşamaları bitsin hersey şekilleniyor bakarsınız anlasalım diye o yalvarır dik durum haklıyım modunu asla bırakmayın
Benimki 1 tl vermem diyerek basladık 1 yıl sonra mahkemeye üç gün kala anlaştık beklediğimin fazlasıyla yalnız yüzde 99 degil ispatlı delilli yüzde 100 haklıydım büyük rezil olcaktı siz onu yıpratın acelem yok anlas anlasma ben hayatıma bakarım diyerek psikolojik baskıdan kaçının

Benimki de aynı ben 1 valizle evden ailemin yanına geldim herseyim evde olmasına rağmen çeyizi yok eşyası yok diyor dilekçede evi terketti demiş darp hastane karakol sonrası bide o eve mi donecektim utanmadan o tazminat talep etmiş bankada nafaka dahil 1kurus vermem diyor avukatım iyi Allah'tan boşanma olmadan darp davam sonuçlandı bana takipsizlik verildi ona ve annesine ceza verildi 2 si saldırdı çünkü bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X