Boşanma davasında hts ve btk kayıtları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece
İçerik yer almıyor onu biliyorum ama arama mesaj tarih saat çıkarmı onu merak etmistim
Tarih saat ve numara yazar içerik yazmaz . Watsap kaydı çıkmaz . Msj içeriği çıkmaz sadece hangi numarayı aramissin ya da hangi numara seni aramış saat kaçta aramış ne kadar dk konusmussunuz o çıkar. Onu da telekomünikasyon şirketleri çok zor veriyor. Cinayet olmadığı sürece benim davamda 4 defa kalem yazı yazmıştı telekominasyona en son celsede göndermişlerdi.

Peki size gelen kayıtlarda Messenger ve vatsap arama mesaj gönderme saat tarih ve karşı taraf nunarasi varmiydi sadece sms ve normal arama tarih saat karşı taraf numarasımi vardi

Sadece

Tarih saat ve numara yazar içerik yazmaz . Watsap kaydı çıkmaz . Msj içeriği çıkmaz sadece hangi numarayı aramissin ya da hangi numara seni aramış saat kaçta aramış ne kadar dk konusmussunuz o çıkar. Onu da telekomünikasyon şirketleri çok zor veriyor. Cinayet olmadığı sürece benim davamda 4 defa kalem yazı yazmıştı telekominasyona en son celsede göndermişlerdi.
Peki siz delil sunmusmuydunuz su numara yada şu kişi ile gorusuyordu diye bende hiç delil yok malesef işinde nunarada veremedim sadece talep ettik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X