Boşanma davasında hts ve btk kayıtları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Avukatım illaki TLF hattında görüşme yapmıştır diyerek talepte bulundu GSM operatoru ile görüşmüş mobil veri kaynaklı olsun olmasin TLF ile yapılan hergorusmenin sosyal medya dahil karşı taraf numara tarih saat veriyoruz demis
Yok böyle birsey eminim yasadım yani ve hakim savcılar bile whatsapp üzerini yazar ararlar kayıtları çıkmasın diye net bilgi

Boşanma anlaşmalı olursa protokol dışında hiçbir talepte bulunamazsınız ancak yerine gelmezse icra mahkemeleri devreye girer valla geçici nafakanızı bağlatın sizde mazeret vermeyin gitmeyin hayatınıza bakın boşanma süreci yıpratıcı siz yıpracaksanız onlarda yıpransın aklı denge raporları gelir hts kayıtlrı ne varsa sunun çekineceği utanacaxagı insanları şahit yapın ama asla muhatap olup yazılı sözlü hakaret etmeyin
Benim tek aklıma takılan ben olaydan sonra onu ve ailesini aradım konuştum mesajlastik. Akrabayiz yapmayin etmeyin tarzı şeyler konuştum.
Onlar tabi hakaret flan da konuştu. Benim yine ağzımdan kötü söz çıkmadı.
Bunu kullanırlar mi bizi aradı bilmem ne diye birde en yakın arkadaşına beni arasın diye mesaj yazmıştım oda karınla konuş tarzı şeyler söylemiş. Bunu kullanırlar mi diye tedirginim Allah göstermesin son raddeye geldik kimin ne kara yüzü varsa görmeye başladık hırslanip iftiraya meyledermi

Benim tek aklıma takılan ben olaydan sonra onu ve ailesini aradım konuştum mesajlastik. Akrabayiz yapmayin etmeyin tarzı şeyler konuştum.
Bunu kullanırlar mi bizi aradı bilmem ne diye birde en yakın arkadaşına beni arasın diye mesaj yazmıştım oda karınla konuş tarzı şeyler söylemiş. Bunu kullanırlar mi diye tedirginim Allah göstermesin son raddeye geldik kimin ne kara yüzü varsa görmeye başladık hırslanip iftiraya meyledermi
Ohooo benimki neler yazmış dilekçede evden çıkmayan asosyal bı insanmisim ama ne hikmetse hiç eve girmez gezer sabahlara kadar erkeklerle konusurmusum

Ne demelerini bekliyorsun çok iyiydi hak etti herseyi altını nafakası tazminatı buyur mu diyecekler aklına gelmeyen iftiralar yalnlar duyucaksın
Aramanda bir sakınca yok onlar hakaret ettiyse daha güzel sen evliliğim için aradım sordum her yolu denedim deme hakkına sahip olmusum bunlar iyi şeyler sorun degil

Heryerden ilkgunden itibaren o ve ailesini engelledim bir kez bile bakmadım resmine ismine sen ilk önce bunu yap onunla bağını kes bence

Benimki maaş var araba var vermemek için dilenci numarası yapiyo yinede
Ailesinde herşey ev aldılar anasının üstüne yaptılar
Erkek milletinden nefret ettim vallahi ne kurnazlar biz kadınlar evlenince mutluluktan bahsederiz onlar araba ev baktı iyi gitmiyorsa hemen mal kaçırmaca hemen başkasının üstüne devretmece

Ohooo benimki neler yazmış dilekçede evden çıkmayan asosyal bı insanmisim ama ne hikmetse hiç eve girmez gezer sabahlara kadar erkeklerle konusurmusum
Şaşırmıyorum .
Benimkide benimle kavga edip ailesini gelin dövdüm diye arıyordu. Üstüne kv gelip oğluma ne yaptın diye bana hesap soruyordu. Şizofren. Sonra da birşey olmamış gibi toplanıp çay içiyorlar benden de dayak yemişim ve yüzüm gülecekmiş. Bende sürat yapınca abimi arayıp hadi bacin bunu yaptı şunu yaptı diyordu.
Oğlumu elimden aldın diye kriz geçiren kv...
Sürekli görüntülu arayan görümce kontrol için arıyor hayrına değil yani...
Ailemi arayıp beni şikayet etmeleri...
Dövüp bişey olmamış gibi davranması...

Bosanmayada ben herşeyi aileme anlatıyormusum ve evdeki huzuru bozmusum aileme onu kiskirtmisim benden maddi manevi tazminat istiyormus 600 bin TL
Bide eklemiş ki ailesinin durumu iyi evi flan var. 😂Ailemden sanane bunu niye söylüyorsun

Şaşırmıyorum .
Benimkide benimle kavga edip ailesini gelin dövdüm diye arıyordu. Üstüne kv gelip oğluma ne yaptın diye bana hesap soruyordu. Şizofren. Sonra da birşey olmamış gibi toplanıp çay içiyorlar benden de dayak yemişim ve yüzüm gülecekmiş. Bende sürat yapınca abimi arayıp hadi bacin bunu yaptı şunu yaptı diyordu.
Oğlumu elimden aldın diye kriz geçiren kv...
Sürekli görüntülu arayan görümce kontrol için arıyor hayrına değil yani...
Ailemi arayıp beni şikayet etmeleri...
Dövüp bişey olmamış gibi davranması...

Bosanmayada ben herşeyi aileme anlatıyormusum ve evdeki huzuru bozmusum aileme onu kiskirtmisim benden maddi manevi tazminat istiyormus 600 bin TL
Bide eklemiş ki ailesinin durumu iyi evi flan var. 😂Ailemden sanane bunu niye söylüyorsun
Benimki de aynı şeyleri yazmış hatta babamın tarlası varmış da ordanda babamın geliri varmış kız kardeşim düğün takıları ni verelim babamın tarlayida üstüne yapalım da rahatlasın diyodu 😁😁

Bende bunu merak ediyorum çekişmeli boşanma davasında ziynet nafaka açtık ama süreç çok yavaş ilerliyor mahkeme 3 ayda bir duruşma yapacağına 6 ayda bir yapti üstüne her seferinde mazeret bildirerek katılmadilar. Boşanmayı anlaşmalıya çevirip nafaka ziynet davası devam eder mi. Yada anlaşmalı olunca bu hakların elimden alinirmi tecrübeli olanlar varsa yorumlarınızı bekliyorum
Boşanma davası bitmeden, diğer davaya geçilemiyor. O yüzden atıyorlar ileri tarihlere.
Benim davaya karar verildi ama gerekçeli kararı bekliyorum ve diğer davaya henüz başlanamadı.

Nafaka bağlandı ilk mahkemede ama sigortali bir işte çalışmıyor bilerek ödeme hiç yapılmadı üstüne birşeyde yok ki neye haciz koydurayim herşey ailesi üzerine
Nafaka alacağı için süreyi geçirmeden ceza davası açın. Hapis yatma korkusuyla eşşk gibi öder.
Uzuuuun zamandır ex eşte sgk sız çalışıyor, ceza davası açtım, defalarca nafakanın kaldırılmasını talep etselerde ödedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X