Boşanma evresi

Çok üzüldüm okurken hatta bazı yerlerde geri döndüğünüzü söylediğinizde de çok kızdım size.
Sonunda ayrılıp bir umutla adım atmanıza çok sevindim ♥️.
İnşallah iş konusunda güzel haberler alırsınız, zaman zaman psikolojik olarak çöküş döneminiz olacak ama o 4 yıldan daha kötü olmayacak sakın pes etmeyin.
Biraz dişinizi sıkarsanız düzeninizi kuracaksınız inanıyorum size 😇
Çocuk olunda kurtarmak istiyorsun. Birde döneceğin yer kalabalık orda da sıkıntılar var. Bir birikmişim yok. Çocuğumun yara durumları sağlık sorunları yıprattı beni. Çocuğum evinde büyüsün yanımda büyüsün dedim. Ama olmuyor ya gidiyorum 2 gün sonra tekrar aynı şeyler. Şimdi yine geliyor seviyorum ölüyorum diyor inanmıyorum boşanacağım diyorum inanmıyor. Asla inanmıyor. Kendinden o kadar emin öyle bir narsist öyle kibirli ki bu sefer kendin geleceksin diyor.

Siz zaten çoktan boşanmışsınız da haberiniz yok. Sakın geri dönme yoksa bi şeyleri düzeltmeye çalışcam diye kendin telef olursun işe girmeye bak ekonomik durumun olursa gerisi gelir zaten ben güçlüyüm demişsin aferin kendini sakın bırakma böyle devam Allah yardımcın olsun inşallah
Bende şuan öyle düşünüyorum bayram sonrası işten haber gelse herşey mis gibi olacak. Ben her zaman mutlu olmanın bir yolunu bulurum. Ama sürekli gelip gidiyor çocuğu görme bahanesi ile. Bu beni yıpratıyor beni ciddiye almıyor gelirsin diyor sinirlerim bozuluyor. Bi kurtulsaydım

X