Boşanma kararı vermem lazım ne yapmalıyım?

Konuşmadın da eşin hangi konuşmayı gördü
Onun bana attığı msjı gördü bende ztn ben evliyim bu olan yanlış dedim eşimede anlattım gördü numaramı değiştir dedim değişmedi ara kendin konuş dedim yok .. yaaa siz ne kadar çok biliyorsunuz aynı evde bu yorum yapanlar söylesin baktım sevgisiz eşinin varlığını hissetmeden ne kadar mutlu olabilir ..ben o adamla yıllardır hiçbir şekilde iletişime geçmedim ki ztn

E niye özür diledin o zaman

Ben eşinize çok üzüldüm. Evli, çocuklu halinizle eski sevgilinizle ne diye iletişim halindesiniz ya? Ayrıca eşim telefonu değiştirmedi ne demek, gidip kendiniz değiştiremiyor musunuz?
Aklınız hala size bekarım diye yalan söyleyen zamparadayken evlenip eşinizin de başını yakmışsınız.
Boşanın herkes yoluna baksın

Son düzenleme:
Engelleseydiniz, bir şey hissetmediğiniz adamla evlenmeseydiniz, sevmediğiniz adamdan 2-3 çocuk( kaç tane olduğunu çözemedim) yapmasaydınız… hatalar böyle uzar gider.

Bir şey hissetmediğiniz kocanızı onu aldatmadan boşasaydınız bugün belki aileniz de arkanızda olurdu.

Eski sevgili ile iletişim halinde olmak ne olursa olsun kabul edilebilecek bir şey değil. Karı-koca ilişkiniz bittiyse şerefinizle boşanın. Bu kadar net. Ne gerek var insanların hayatında kapanmaz yaralar açmaya.

Nerden tutsam elimde kalıyor konu.
O iki çocuğa üzüldüm sadece. Cidden anne babamızı seçebiliyor olsak ne güzel olurdu

Olan olmuş, kendi hayatinizla ne yapacağınız sizi ilgilendirir ama şu süreçte çocuklarınıza merhamet edin. Böyle bir ortamda çocuk olmak korkunç olmalı.

Bence en kısa sürede bu konuyla ilgili aksiyon alın. Çocuklar da yeni düzenlerine adapte olup sağlıklı bir şekilde buyusunler

Tabii ellerinizi de bağlamıştır kesin telefonu engellemeniz için. Adamın aradığı her numarayı engellemek çok zor.
Bahane bahane bahane.
Bunu kadınlara yediremezsiniz.
Bana da evliyken eski sevgilim ulaştı. cevap dahi vermeden engelledim. Çünkü neden cevap vereyim. Evliyim bilmem neyim diye yazıp sohbet etmem anında engellerim

Açıkçası bana haksız geldiniz ya. Bu olayı temizleyemezsiniz. Anneniz de yaftalamış çoktan. Boşandığız gibi kocasını aldatmış kadın damgası yiyeceksiniz.

Cinselliğiniz bittiği için evliliğinizden soğuduysanız boşanın hanımefendi çözüm aldatmak olmamalı. O adam çıkmasaydı bence kör topal devam edecektiniz bu evliliğe.
Ama öbür adamın sizle evlenmeye niyeti yok onunla da mutlu son beklemiyor sizi çünkü aranızdaki “ilişki” eşlerinizi aldatmanın üzerine kurulu gibi.

Telefonda engel tuşu var kullansaydınız

Zaten bugün karısını senle aldatan ilerde daha iyisini bulursa seni aldatır.
Aldatmak aşk değil karakter işidir.
Ha burda konu sahibi de aynı kafada.
Bence de evlensinler geniş geniş takılırlar
Ayrıca ben zaten 2 sene evli olduğunu anlamamasına da inanmam. Linç yememek için yumuşattı bence. 2 koca sene hiç mi anlamaz insan

Aldatmissin işte neden msasumlastiriyorsun ki ? Ha 3.5 yıl hiç cinsellik olmadan nasıl dayandiniz ona da hayret ettim. 2 kere sevismissiniz ikisinde de hamile kalmışsınız. Maşallah yumurtalıklar coşmuş.

Bir batıya gidiyorsunuz hiç ücret ödemeden telefon numaranızı değiştiriyorsunuz. Aklınız herşeye çalıştı da buna mi calismadi.

Madem adamı aklınızdan atamıyorsunuz ve mantık evliliğini kabullenemiyorsunuz baştan boşansaydınız. Hadi unuturum dediniz çocuklar için devam ettiniz o zaman evli olduğunuzu söyleyip bir daha asla konuşmayacaktınız. Dallandırıp budaklandırmaya gerek yok buradaki çözüm boşanmak.

Kesinlikle bunu karısına yapan ondan boşanmış ama kesin sana da yapar. Öyle uzun uza 10 yıllık maziyi yazmak La Fontaine’den masal gibi geliyor insana. Benim kafamda kalan sadece eşlerini fırsatı yakalayınca aldatan 2 birey.
Hanımefendi çok aşıkmış da niye evlenmiş bir de üzerine 2 çocuk yapmış? Bunun aşkla alakası yok.

Sen ve senin gibilerin çocuklarına üzülüyorum. Mahvolmuş hayatlara neden oluyorsunuz. Utanmanız yok. Annem laf sokuyor diyor. Seni yerin dibine soksalar haksızlar mı diye sormak istiyorum. Ne kadar merhametsiz,vicdansız birisin.

Amma dramatize etmissiniz ya şuna kısaca önce evli biriyle, sonrada evliyken baska biriyle oldum diye eşim yakaladı boşanıp benden kurtulmak istiyor desenize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…