Boşanma niyetindeyim ama...

Ondan bir çöp istemiyorum uğraşmama değmez. Buradan çıkarken sadece üstümü başımı bide kedim canım kızımı alip çıkarm. Hayırlısı teşekkür ederim.
Yapma bunu ya al nafakanı ihtiyacın yoksa bağış yaparsın ama al lütfen tüm kadınlar adına al

Normal olan 10 yıllık evlilikte 4 kere mi kafeye gitmek... muhalif olucam diye kadınların haklarını ezmeyelim ezdirmeyelim hanımlar ya... üzüyor bu durum beni
Alttaki yerde bara diye sonradan belirttim hani su danslı vs yer. Hem ben gidip gitmemesine de pek bir şey demedim. O kadar cimri ki diyor ama çok geziyodum diyor demek ki para veriyor dedim. Hem de bu kadar lanetse izin verir miydi ki dedim. Ben sadece ailesini de eşini de fazla abarttığını düşünüyorum. Her şeye inanmak zorunda değiliz burda yazan.

Bu ülkede şiddet, aldatma vs. olmasına rağmen ailesi sahip çıkmadığı için boşanamayan bir sürü kadın var. Siz aileniz arkanızda olmasına rağmen boşanmıyorsanız kusura bakmayın ama biraz da müstahak, demek ki rahatsınız yerinizde. Ailenizin durumu da iyiymiş üstelik. Yok belim ağrıyor, yok bölümüm zordu okuyamadım... Bunlar hep bahane. Kimse yata yata başarmıyor bir şeyleri. Siz uyuşuksunuz sadece.

Boşanmaya karar verdim kafamda bitti zaten. Şuanki psikolojik durumumdan ötürü güçsüz hissediyorum sadece okadar.

Güçsüz hissedecek bir durum yok, beş çocukla bir mağarada değilsiniz
Önce iş bulun, bir yerden başlayın kendiniz için birşeyler yapmaya
Çalışmaya başlayıp bir kaç ay geçirdikten sonra ayırın evinizi açın davanızı olsun bitsin, aile yanına dönmek zorunda da değilsiniz. Dayanacağınız birşeyler olmadan tabi bunalıma girersiniz, önce bir çabalayın, neler yapabildiğinizi görün, biraz birikim yapın sonra da yolunuza bakın

Yariya kadar okudum
Cay molasi vermeye gidiyorum
Yoruldm okurken yahu:kızgın:
Okudugum kadariyla Allah yardimciniz olsun ne diyeyim.

Sperm eksikliğini test ile ispat eder yüklü bir tazminat ve nafaka alır kapıya koyarım hiçcccc acımam anne olmak dileyen her kadının hakkı kimse gasp edemez buna sebep hastalığı olsa bile

X