Boşanma sürecinde ve yeni boşanmış kadınlar toplanalım.😊

Allah yardımcınız olsun yeni evlisiniz benim gibi sizin eşinizde benimki gibi evlilik kavramini pek anlayamamış.alin karşınıza konuşun bu böyle nereye kadar gidecek diye
Alıp konuşsam ne fayda hiç anlayacağını sanmıyorum. Hatta o akşam konuşmaya çalıştım gayet ılımlı bir şekilde , olayı kavgaya çevirdi. Benim abim babam onlar büyüğüm ben onları dinlerim bu durumdan rahatsızsan ömür boyu trip atabilirsin umrumda olmaz dedi.

Ayy çok sevindim sizin adınıza... Darısı başımıza inşallah..

Ne kadar güzel ya sizin adınıza çok sevindim inşallah hayatınız hep böyle güzel geçer
Darısı başıma artık

Annem çok üzgün 10 gün önce anneannemi kaybettik. Babamda bilmiyor kavgalı olduğumuzu onlara bir şey diyemiyorum
Ailenizin desteği çok önemli
Ama durum böyleyken biraz daha bekleyebilirsiniz eşinizle hiç adam akıllı konuştunuz mu bu durumu

Ne kadar güzel ya sizin adınıza çok sevindim inşallah hayatınız hep böyle güzel geçer
Darısı başıma artık
olacak inan bana. o anda biri bana sabret güzel olacak dese küfrederdim hayat bitti her şey benden geçti sanıyordum ama öyle olmuyor. çirkinler gidince geriye güzeller kalıyor :)

Ben İnstagramı kapattım onla fotoğraflarım var diye. Ablamın hesabından görüyorum. O okkalı ders nasıl verilir ona lütfen fikir verir misiniz
Ben şuan ailemin yanındayım. Ama onlar eşim şehir dışına gitti de öyle geldim sanıyorlar. Eşim keyfi yerinde sürekli story atıyo kankalarıyla geziyo ben burda harap oldum
Eşinizin ailesiyle konuşun bilsinler oğlunun neler yaptığını ben ilk etapta ailesiyle konuşulmalı diye düşünüyorum bi uyarı almalı bence

Ailenizin desteği çok önemli
Ama durum böyleyken biraz daha bekleyebilirsiniz eşinizle hiç adam akıllı konuştunuz mu bu durumu
Konuştum canım hatta konuşmaya çalıştım. Neden abine göre hareket ediyoruz sen neden pasifsin millete bayramlaşmaya sanki onların çocuğu gibi gittik otur dedi oturduk kalkıyoruz dedi kalktık dedim. Bizde bir aile olduk neden kafamıza göre bir şey yapamıyoruz dedim. Bağırmaya başladı onlar benim büyüğüm ben abimi dinlerim kardeşim bunun için trip atacaksan ömür boyu at umrumda olmaz dedi. Sonrası tartışmaya döndü ve beni ablama bıraktı kendisi yola cıkcaktı

O zman sende ömürboyu trip atıp kendi hayatımı seninle mahvedecek değilim ya bazı şeylerin farkına var yada git o çok değer verdiğin abinle babanla hayatına devam et deseydin
Sinir oluyorum ya böyle tiplere

O zman sende ömürboyu trip atıp kendi hayatımı seninle mahvedecek değilim ya bazı şeylerin farkına var yada git o çok değer verdiğin abinle babanla hayatına devam et deseydin
Sinir oluyorum ya böyle tiplere
Ah ah o an bısey demek aklıma gelmedi sustum ağladım şimdi de kendime kızıyorum neden sustum cevaplarını verseydim die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…