Boşanma sürecinde ve yeni boşanmış kadınlar toplanalım.😊

Pişman olsa ne olacak ki ? Sizce anlayacak kapasitede mi ? Bence değil.
Boşuna kendinizi yormayın ki zaten üzülerek söylüyorum umurunda değilsiniz.

Ya öyle ama yaptıgı haksızlıklar emeklerim sevgim ziyan oldu o kadar üzülüyorum ki. Demek ki bana yalan söylemiş demek ki beni hiç sevmemiş

Pişman olsa ne olacak ki ? Sizce anlayacak kapasitede mi ? Bence değil.
Boşuna kendinizi yormayın ki zaten üzülerek söylüyorum umurunda değilsiniz.
Evet umrunda değilim ama benim emeklerim sevgim ziyan oldu yani pişman olsa bir nebze içim soğusa. Ama ona karşı resmen buz gibiyim bu Akşam dönücekti yarında babamla konuscakmış. Gerçekten dediğiniz gibi kendimi yormaya hiç gerek yok aslında.

Ya öyle ama yaptıgı haksızlıklar emeklerim sevgim ziyan oldu o kadar üzülüyorum ki. Demek ki bana yalan söylemiş demek ki beni hiç sevmemiş
Canım bnm konularımı bi oku ben neler neler yaptım onun için ne emekler verdim ama bnm icin artık bitmiştir sende öyle yap yoksa üzülen yine sen olursun

Ben konusacagini sanmıyorum nedense sizi korkutmaya çalışıyorum

Tamam da emeklerin geri gelecek mi ? Üzgünüm dese ? Hiç bir lafı sözü geri getirmeyecek hiç bir şeyi.

Peki sen ailene anlattığında tutumları ne oldu. İnan benim içinde bitti çok soğudum ya
Canım ben 2 ay öncesine kadar yıllarca hiç yansıtmadim aileme annem yine arada anlıyordu sorun olduğunu ama ben hep kapatıyordum konuyu
Ilk etapta bekle iyi düşün çocuk var vs dediler ama yaptıklarını detaylı bi sekilde anlatinca hepsi bana hak verdi ve arkamdalar

Ah bende bir konuyu açabilsem

Aynen canım mesaj attım ben konusucam babamla diye cevap vermedi
Sen bekle bu saatten sonra hiç bir şey yapma arama mesaj atma onun aramalarına da cevap verme

Ben bugün her saati konuşup mesajlatigim kişiyle 10 gündür bi anda tamamen kestim iletişimi bisey konuşulacaksa aileler konuşuyo
Siz o durumda değilsiniz şuan ama çok ciddi bi durum olmadıkça cevap vermeyin

Ben de boşandım mart ayında ve bende böyle bir konu olsun diye çok istemiştim. İyi ki açmışsınız :)

Ay bayıldım size Allah mutluluğunuzu daim etsin

Zaten aramaz yazmaz ona göre ben suçluyum öyle gururlu kibirli birisi

Evliliğime dair sorunları aileme ben anlatmalıyım. Damat da kim oluyor şikayet eder gibi ben bir eşyaymışım yokmuşum gibi benim sorunumu babama anlatacak! Madem cesaretin yokmuş, madem eşinde de gelip anlatacağım demiş önce davran sen konuş babanla. Baban eşin gelince hayırdır evlat sen böyle böyle yapıyormuşsun sahipsiz mi sandın bu kızı diye fırçalar. Eşin olayları kendi bakış açısıyla anlatmadan sen anlatmalısın. Önce eşin anlatırsa haksız bile çıkabilirsin baban anlayışsız, eşin de dilli biriyse. Bu yüzden önce sen anlat. Şans vermek istiyorsan da bu şekilde bu şartlar altında bir kez daha şans verirsin.

Bence eşi anlatırsa daha iyi kadının bi suçu yok sonuçta eşi gidip şikayet eder gibi anlatırsa eğer suçlu olduğu halde kadın icin bi artıdır hem suçlu hem güçlü durumuna düşer ve kadın 1 adım daha önce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…