Boşanma ve intikam

Eşim kabul etmedi yoksa ban çoktan düğünü yapardım ne takıldınız 50 bine üf ban kime diyorsam hayatında bu kadar paralı ne zaman gördün belli
Valla geç o işi bacım eşim kabul etmedi vs tak diye çıkarır yapardım ama olmayan parayla nasıl yapcan afhjj

Yapma arkadaşım normal bişey değil bu en ölümcül hastalık .Allah kimseye vermesin .Sürünsün en azından da ama hastalıkla değil .
Arakadas çok ağır birşey olmadığını söylemiş durumu bizde yazılan kdr biliyrz belkide admin kurtulma yöntemi bile olabilir bunu hiçbirimiz bilmiyrz yine diyrm Allah sifasini versin arkadasda boşan yoluna bak sadece hakkın olanı al derdim o adamda hastayım 50bin i al bosanalim demesi ne kdar doğru o da en baştan düzgünce konuşup analtsa belki farklida olabilir herkes yaşadığıni bilir çünkü yada yasadiklrindan yola cikarak yorum yapıyor bende öyle tabiki

Arakadas çok ağır birşey olmadığını söylemiş durumu bizde yazılan kdr biliyrz belkide admin kurtulma yöntemi bile olabilir bunu hiçbirimiz bilmiyrz yine diyrm Allah sifasini versin arkadasda boşan yoluna bak sadece hakkın olanı al derdim o adamda hastayım 50bin i al bosanalim demesi ne kdar doğru o da en baştan düzgünce konuşup analtsa belki farklida olabilir herkes yaşadığıni bilir çünkü yada yasadiklrindan yola cikarak yorum yapıyor bende öyle tabiki
Ya rica ediyorum önce biraz dil bilgisi öğren. Bir tane noktalama işareti kullanmadan kocaman paragraf yazıyorsun, sesli harflerin bazısını yazmıyorsun. Her şey birbirine giriyor

Ya rica ediyorum önce biraz dil bilgisi öğren. Bir tane noktalama işareti kullanmadan kocaman paragraf yazıyorsun, sesli harflerin bazısını yazmıyorsun. Her şey birbirine giriyor
Bnm aldığım eğitim diplomalrim senin yazdığından kat be kat fazladır öncelikle bunu bil bunu yorumlamak senin haddine de değil senin için nokta koyuyorum. Ayrıca açıklama yazacaktım ama vazgeçtim senin gibi üslubu olmayan kişiye yazı hakkinda yorum yapması üstüne cvp verilmesi hakettiği birşey değil cunku

Bu kadar kötüyüm beni ortada bırakıp parayı seçin adama Allah’ından bulmuş işte
Yuzunu bilmem ama kalbin cok cirkin :kusmuk:su cumleyi kurmana kadar okeydim haksizliga ugramis olabilecegini dusunuyordum ama kalbin bu kadar kotu ve pislenmisse sana senin anlayacagin dilden” basina gelenlerin hepsini sende hakediyosun o zaman Allahindan bulmussun kime naptiysan “diyorum
Bu kadar kotu olmayin elalem senin evliliginin bitmesini 3 gun konusur ama kanser hastasi bir adama pislik yapmani 3 asir konusur hani cok umursuyosun ya etrafi! Ayrica kadin erkek hic fark etmez bir insana yakisan en guzel seydir vicdan ve merhamet…umarim Allahtan hem esine hem sana şifa versin zira seninde ruhunun hasta oldugunu dusunuyorum

Bnm aldığım eğitim diplomalrim senin yazdığından kat be kat fazladır öncelikle bunu bil bunu yorumlamak senin haddine de değil senin için nokta koyuyorum. Ayrıca açıklama yazacaktım ama vazgeçtim senin gibi üslubu olmayan kişiye yazı hakkinda yorum yapması üstüne cvp verilmesi hakettiği birşey değil cunku
Hala anlaşılmıyor yazdıkların. 😂

X