Boşanma ve intikam

Bende sizin gibi düşündüm çünkü banada zamaninda acindirma yapmak için kanser yalanı söylenmişti oyun oynar gibi😡sonradan çıktı foyalari meydana.(ilk eşimden bahsediyorum)

Ben de neler neler yaşadım ilk evliligimde ama asla bir insanın bu derece kötülüğünu istemedim.ki bu adam para teklifi bile yapmış konu sahibine..
.benim pislik öyle bile değildi.herseyi yokusa süren cinstenki şuanda ödediği 300 TL lik nafakayı bile illa benim adıma yatirmali ve altinada muhakkak nafaka bedeli yazmali .bukadar kindar pislik bir adam.aksine asla paragöz bi insan olmadığım halde.aksine ve aksine yeterki senden kurtulayım paranda senin olsun herşeyin dedigim halde.ve bu adam suanki konumuna benim sayemde geldi ..daha anlatayimmi yetermi😎ayrılık nedenine hiç deginmiyorum zaten o bile başlı başına kabus zaten..

Ama yinede diyorum ve derimki herşeyi yaşasin ama hastalikla sinanmasin Allah korusun.
Kesinlikle haklısın sağlık sorunu başka bir konu sende yasamişşin yalan söylenmiş elinden geleni yapmışsn verilen 300 lira nafaka da laf edilmiş. Benm demek istedigim herkes hakkını alsın alabilmeli de.

Hayır tabiki de. Burası sadece kadınların olduğu bir platform olduğu için öyle soyledim.
Yani ne? Bizler kadınız dedim , burası kadınlarin olduğu bir yer yorumlarda bok , kahpe gibi kelimeler geçiyor ortada bir konu var herkes düşüncesini söylüyor sadece yorum yapıyoruz .İsteyen istediği şekilde de yazar ama kelimelerin hoş olmadığını söylemek istedim. Ya da hoş kelimeler mi ? Benim yorumumda sadece bir kısma takılıyor olmaniz neden?

Valla beni bi siz anladınız 😢 hayallerimle oynadı mesele para değil hastalık değil ben koşulsuz severken benim hayallerimle oynadı bunu nasıl atlatacağım hastaysa beraber olurduk yardım ederdim destek olurdum ama beni bi köşeye atması ilk fırsatta bu kötü oldu
Sen millete bakma yok inşallah fake sindir yok ne acımasızmışsın iyi ya ne güzel hayat bana gelen geçen vursun ben azıcık tırnaklarımı çıkarınca vicdansız olayım yok öyle yapma.Kendine hak gördüğünü başkasına çok görmeyeceksin demişler.Burada ahlak dersi verenler kocaları bir bardak su istediğinde zıkkım iç diyor.Bırak ne hali varsa görsün kanser mi olmuş verem mi olmuş bırak şunu umrunda olmasın.

Sen millete bakma yok inşallah fake sindir yok ne acımasızmışsın iyi ya ne güzel hayat bana gelen geçen vursun ben azıcık tırnaklarımı çıkarınca vicdansız olayım yok öyle yapma.Kendine hak gördüğünü başkasına çok görmeyeceksin demişler.Burada ahlak dersi verenler kocaları bir bardak su istediğinde zıkkım iç diyor.Bırak ne hali varsa görsün kanser mi olmuş verem mi olmuş bırak şunu umrunda olmasın.
Aha beyim gelmiş 😂

X