Boşanma ve intikam

"Zengin" neye göre kime göre? Asgari ücretle gecınen biri icin ayda 15 bin kazanan biri zengindir mesela ama bana göre değil.
Konu sahibi acınası halde varoş ve cok sığ.Birine demiş ki "git evde tv izle" "sanarsın kendisi CERN'de çalısıyor hergün atom parcalıyor.

"Zengin" neye göre kime göre? Asgari ücretle gecınen biri icin ayda 15 bin kazanan biri zengindir mesela ama bana göre değil.
Konu sahibi acınası halde varoş ve cok sığ.Birine demiş ki "git evde tv izle" "sanarsın kendisi CERN'de çalısıyor hergün atom parcalıyor.
Düğünü olmadığı için kendini parçalıyor malesef 😏

Ya rica ediyorum önce biraz dil bilgisi öğren. Bir tane noktalama işareti kullanmadan kocaman paragraf yazıyorsun, sesli harflerin bazısını yazmıyorsun. Her şey birbirine giriyor
Sen herkesin durumuna bok atmışsın bakıyorum dü pis fakir seni

Arakadas çok ağır birşey olmadığını söylemiş durumu bizde yazılan kdr biliyrz belkide admin kurtulma yöntemi bile olabilir bunu hiçbirimiz bilmiyrz yine diyrm Allah sifasini versin arkadasda boşan yoluna bak sadece hakkın olanı al derdim o adamda hastayım 50bin i al bosanalim demesi ne kdar doğru o da en baştan düzgünce konuşup analtsa belki farklida olabilir herkes yaşadığıni bilir çünkü yada yasadiklrindan yola cikarak yorum yapıyor bende öyle tabiki
Bende sizin gibi düşündüm çünkü banada zamaninda acindirma yapmak için kanser yalanı söylenmişti oyun oynar gibi😡sonradan çıktı foyalari meydana.(ilk eşimden bahsediyorum)

Ben de neler neler yaşadım ilk evliligimde ama asla bir insanın bu derece kötülüğünu istemedim.ki bu adam para teklifi bile yapmış konu sahibine..
.benim pislik öyle bile değildi.herseyi yokusa süren cinstenki şuanda ödediği 300 TL lik nafakayı bile illa benim adıma yatirmali ve altinada muhakkak nafaka bedeli yazmali .bukadar kindar pislik bir adam.aksine asla paragöz bi insan olmadığım halde.aksine ve aksine yeterki senden kurtulayım paranda senin olsun herşeyin dedigim halde.ve bu adam suanki konumuna benim sayemde geldi ..daha anlatayimmi yetermi😎ayrılık nedenine hiç deginmiyorum zaten o bile başlı başına kabus zaten..

Ama yinede diyorum ve derimki herşeyi yaşasin ama hastalikla sinanmasin Allah korusun.

Screenshot_20210904-001717.jpg
Screenshot_20210904-001717.jpg

Herkesin yazdığı yorumları okudum.Konu sahibi arkadaşım boşan hayatına bak Allah ona dert vermiş zaten.Bende kendi yolumu çizerim demelisin. Uğraşmak sana zarar verir.Önemli olan ayrılırken çirkinlesmemek değil mi? Herkes birbirine yorum yapmış gibi konuşma farklı yerlere gelmiş.Bizler kadınız benmi böyle düşünüyorum sadece bilmiyorum ama birbirinize karşı yorum yaparken de saygılı olmak gerekir.

Bana dedi o zengin varoş 🤣🤣🤣 sanırsın kendisi kraliçe Elizabethtin torunu 😀😀

Herkesin yazdığı yorumları okudum.Konu sahibi arkadaşım boşan hayatına bak Allah ona dert vermiş zaten.Bende kendi yolumu çizerim demelisin. Uğraşmak sana zarar verir.Önemli olan ayrılırken çirkinlesmemek değil mi? Herkes birbirine yorum yapmış gibi konuşma farklı yerlere gelmiş.Bizler kadınız benmi böyle düşünüyorum sadece bilmiyorum ama birbirinize karşı yorum yaparken de saygılı olmak gerekir.
Erkekler birbiirne saygısız davranabilir mi demek bu?

X