Bosanma

Bu yalancı,iki yüzlü,adi insanı mı bekliyorsunuz hala size anlam veremiyorum...bırakın boşanın ne hali varsa görsün

Merak etme sürünür de pişman da olur ama sen dönme!
Dönmeyi düsünmüyorum bu hafta sonu is yerinden bir abla bizi bulusturmak istedi onunlaymis beni aradi sende gel konusumaniz gerekiyo oturub da dedi ben istemedim ama istemedimi duymus hemen arkadab bagirmaya basladi annesi hakkinda insanlara ne anltiyomusun falan diye dediklerini hep dinleyemedim cok kötü oldu cünkü o an disardan insanlar bana niye ayrildiniz yazik oldu diye soruyolar bende kayinvalidem yuvami yikti diye anlatiyorum cünkü öyle oldu baska bir sorunumuz yoktu bu laflarda kulaklarina gidiyomus simdi iyice kuduruyolar hafta sonu annesi beni aradi 2 kez acmadim telefonu ablami aramis ablama demis agzimi tutucakmisim yoksa etrafa kirli camasilarimi dökermis benden bunun üstüne polise gittim sikayet ettim rahat birakmiyolar diye

Kayinvalidem yuvami Yikti
6 aylik evliyiz esim beni cok severdi bensiz yapamazdi bana cok düskündü cok seviyodu kayinvalidem esimi bana karsi hep doldurdu üzerime gönderdi son zamanlarda esimi taniyamadim artik bana düsman gibi bakiyodu yapmadi eziyeti birakmadi bana son haftamiz da ise baslamisdm ben öglenciydim ise gidiyodum kendisi izinli oldu icin evdeydi ayni is yerinde calisiyoruz birlikte gidib gelicektik ben ise gidib geldikden sonra bana bir düsman gibi davraniyodu taniyamiyodm artik beni duymuyodu bile hep kafasinda annesini söylediklerile son gecemizde bana yapmadini birakmadi isden geldim gece 3:00 kadar burnumdan getirdi ertesi sabahi cuma namazina gitti ama ben artik ondan korkuyodum evden ciktim onada mesaj attim annemgile gidiyorum diye bana tamam git dedi isine bak dedi aynen böyle 2 saat sonra beni aradi ve dediki ne zaman gelirsin eve dedim 2 saat sonra gelirm tamam dedi annemgildeyim bende dedi tmm dedim hersey cok normaldi sonra bi an bana mesajlar atmaya basladi sakin bir daha gelme sakin gelme diye babam aradi babama telefonda baba biti dedi babamla birlikte benim evime gittik
Babam aradi babamin telefonlarina dahi cikmadi babasini aradi babam ne oluyo böyle gel konusalim dedi geldiler ama kocam yok piyasada annesi babasi kiz kardesi geldiler esim icin istemiyor daha dediler bitti dediler ve bana iftira atiralar atilar o gün son oldu esimin yüzünü bir daha hic bir türlü görmedim ne bir mesaj ne bir arama 30 yasindaki adam saklandi evliligini bitirmek icin karsima hic bir türlü cikmadi ayni is yerinde calisiyoruz is yerinde bile kaciyor ben ayrilik sebebimiz bilmiyorum annesi babasi biti diyor istemiyor diyolar bana saldiriyolar iftiralarila cok zoruma gidiyor benim esimle hic bir sorunum yoktu annesinin doldurmalari disinda sorunsuz yere hep sorun cikartiyodu esim esimi bana karsi öyle doldurmayi becermiski annesi neler demis ne anlatmis nasil kandirmis anlamiyorm esimde etrafindaki insanlara yalan söylüyomus o son gün ben onun suratina telefonu kapatmisim ben bitirmisim böyle anlatiyomus ben artik bir anlam veremiyorum bu adama anlamiyorm gercekten niyetini annesine aramizda ne gectise yatak odasina kadar herseyi anlatmis insan yüz yüze bakilicak hic birsey birakmamis cok kizginm ona sizce bu adam bir gün pisman olurmu ? Ben ne yaptim dermi ?
En buyuk suc kocanızın aradakı dengeyı kuramamış

En buyuk suc kocanızın aradakı dengeyı kuramamış
Evt 3 kisilik bir evliligim oldu ben kocama cok anlatmaya calistim dolayli yönden kari koca arasina 3 kisi girmez diye anlamadi beni annesine sikayet etmeyi tercih etti anneside onu cok güzel kandirmis nasil kandirdi nasil kötüledise kadin saman altindan su götürdü ne bana ne aileme su zaman kadar bir laf etmedi hep arkadan isini götürmüs oglunu da kandiriyo benim anneme babama kiziniz olumdan izinsiz ise basladi diye iftira atiyo yalan söylüyo oglunun kulana gitti bu öyle birsey yok dedi anneme sorucam dedi annesine sordu kadin resmen ogluna ben öyle birsey demedim dedi cok oyuncu bir kadin rolunu cok güzel oynuyo kafama takmamaya calisiyorm ama takiliyo isde

Dönmeyi düsünmüyorum bu hafta sonu is yerinden bir abla bizi bulusturmak istedi onunlaymis beni aradi sende gel konusumaniz gerekiyo oturub da dedi ben istemedim ama istemedimi duymus hemen arkadab bagirmaya basladi annesi hakkinda insanlara ne anltiyomusun falan diye dediklerini hep dinleyemedim cok kötü oldu cünkü o an disardan insanlar bana niye ayrildiniz yazik oldu diye soruyolar bende kayinvalidem yuvami yikti diye anlatiyorum cünkü öyle oldu baska bir sorunumuz yoktu bu laflarda kulaklarina gidiyomus simdi iyice kuduruyolar hafta sonu annesi beni aradi 2 kez acmadim telefonu ablami aramis ablama demis agzimi tutucakmisim yoksa etrafa kirli camasilarimi dökermis benden bunun üstüne polise gittim sikayet ettim rahat birakmiyolar diye
Yok bence soran olursa direkt söyle kocam salağın tekiydi anasının kuzusuydu 30 yaşında ama daha 10 yaşındaki çocuk gibi herşeyi anasına yetiştiriyordu, yapamadım ayrıldım de.

Karakterli biri olsa idi seni ezdirmez, doldurusa da gelmezdi. Isin aslini astarini ogrenmeden de ayrilmazdi. Bosanmak icin bahane ariyormus. Insanin gercek yuzu de ayriliklarda brlli olurmus. Sebebi merak ediyorsun biliyorum ama sebebi olmadigi icin kaciyor. Neden ayrildigini yuzune soyleme tenezzulu bile gostermemis. Cunku sebep yok. Sevse zaten ayrilmazdi, bu kadar kolay vazgecmezdi, doldurusa gelmezdi. Karakter yoksunu su adam icin uzulmene degmez. Madem bosanmak istiyor ac davani, gordun anyayi konyayi.

Kurtulmussunuz. Zeki olan bir adam baskasinin lafiyla doldurusa gelip iliskisini bitirmez veya kavga etmez. Bunu yapabilecek zekada bir adamla gecinemezsiniz.

Türküm yurtdisinda kaliyorum evt olay oldukdan sonra 2 hafta ise gelmedi babam konusmak istedi kendisile ama annesi babasi sakladilar onunla görüsmek istiyosaniz bir gün ayarlamamiz gerekir dediler 2 hafta ise gelmedi piskoljisi bozuk dediler ogulari icin simdide etrafa benim icin piskolojisi bozuk diyolar cok iftiraci insanlar suanda ise geliyo ama kaciyo is yerinden benden
Saclarimi ben asla boyatmam nonoslar sac boyatir diyen serefsiz saclarini boyatmis birde
Saç boyatma kısmına istemeden güldüm, hakkınızı helal edin:)
Resmen kurtuluyorsunuz, işiniz de varmış, salın gitsin. Yurtdışında yaşayıp bu ilkelliğe maruz kalmak herkese nasip olmaz, kendinize bunu yapmayın. Hatta bana sorarsanız yurtdışında boşanın, çünkü Türkiye’de tanık dinleme, kusurları sayma, bir tarafı haklı çıkarma, tazminat-nafaka çekişme vs ile uğraşıyorsunuz ama yurtdışında böyle şeyler yok, çat diye biter.

Kayinvalidem yuvami Yikti
6 aylik evliyiz esim beni cok severdi bensiz yapamazdi bana cok düskündü cok seviyodu kayinvalidem esimi bana karsi hep doldurdu üzerime gönderdi son zamanlarda esimi taniyamadim artik bana düsman gibi bakiyodu yapmadi eziyeti birakmadi bana son haftamiz da ise baslamisdm ben öglenciydim ise gidiyodum kendisi izinli oldu icin evdeydi ayni is yerinde calisiyoruz birlikte gidib gelicektik ben ise gidib geldikden sonra bana bir düsman gibi davraniyodu taniyamiyodm artik beni duymuyodu bile hep kafasinda annesini söylediklerile son gecemizde bana yapmadini birakmadi isden geldim gece 3:00 kadar burnumdan getirdi ertesi sabahi cuma namazina gitti ama ben artik ondan korkuyodum evden ciktim onada mesaj attim annemgile gidiyorum diye bana tamam git dedi isine bak dedi aynen böyle 2 saat sonra beni aradi ve dediki ne zaman gelirsin eve dedim 2 saat sonra gelirm tamam dedi annemgildeyim bende dedi tmm dedim hersey cok normaldi sonra bi an bana mesajlar atmaya basladi sakin bir daha gelme sakin gelme diye babam aradi babama telefonda baba biti dedi babamla birlikte benim evime gittik
Babam aradi babamin telefonlarina dahi cikmadi babasini aradi babam ne oluyo böyle gel konusalim dedi geldiler ama kocam yok piyasada annesi babasi kiz kardesi geldiler esim icin istemiyor daha dediler bitti dediler ve bana iftira atiralar atilar o gün son oldu esimin yüzünü bir daha hic bir türlü görmedim ne bir mesaj ne bir arama 30 yasindaki adam saklandi evliligini bitirmek icin karsima hic bir türlü cikmadi ayni is yerinde calisiyoruz is yerinde bile kaciyor ben ayrilik sebebimiz bilmiyorum annesi babasi biti diyor istemiyor diyolar bana saldiriyolar iftiralarila cok zoruma gidiyor benim esimle hic bir sorunum yoktu annesinin doldurmalari disinda sorunsuz yere hep sorun cikartiyodu esim esimi bana karsi öyle doldurmayi becermiski annesi neler demis ne anlatmis nasil kandirmis anlamiyorm esimde etrafindaki insanlara yalan söylüyomus o son gün ben onun suratina telefonu kapatmisim ben bitirmisim böyle anlatiyomus ben artik bir anlam veremiyorum bu adama anlamiyorm gercekten niyetini annesine aramizda ne gectise yatak odasina kadar herseyi anlatmis insan yüz yüze bakilicak hic birsey birakmamis cok kizginm ona sizce bu adam bir gün pisman olurmu ? Ben ne yaptim dermi ?
Insanlar flortte nisanliyken falan mantikla degil hormonla dusunuyorlar😊😊😊ozellikle erkekler tabi bu evlenince degisiyor ondan sonra kadinlar basliyor " annen seni dolduruyor" diye esiniz daha evlilik yukunu tasimaya musait degilmis sanirim yoksa dediginiz gibi en azindan sizle insan gibi ayrilirdi. Bu annelerde yeni evli cocugunun yuvasini yikmaya merakli sapkin kisilikler degil herhalde!!!ama bitmesi belkide iyi olmus yoksa bu adam sizi ilerdede yari yolda birakabilirdi

Maşallah hepinizin kocası sizi çok seviyo ama tek sorun kayınvalide dimi bence tek sorun sizin karaktersiz eşlerinizzzz!!
Dediginiz dogruda ama kavgali anlarda yakin cevreninde etkisi var illaki ya atesi sondururler ya atese korukle giderler ama illa bir etkileri vardir ama burda es kisisi daha olgunlasmamis sanirsam cikip karsisina konusmamis bile

Bir adam yatak odasını Annesine anlatıyorsa o kişi benim gözümde şerefsizin tekidir! Böyle adamlardan igrenirim ben. Hic arkana bakmadan kac kızım bu adamdan sana Kocan olmaz Annesinin lafıyla evlilik bitiriyor. İyi valla gitsin annesiyle uyusun bir ömür boyu devam 30 yasına kadar Adam olmayı ögrenememiş terbiye yok. Bu saatten sonra da degişmez. Kendine yeni bir hayat kur
Esin yatak odasini kayinvalideye anlattigini kim soyledi? Yani bu bana inandirici gelmedi. Ya da esin kafadan bir problemi varsa anlatir normal insan annesiyle bunu paylasmaz.

Saksı nın bile bir vasfı var eşinizin yok. 5 yaşındaki bebek gibi.. Elindeki çamuru size atmaya calısıyorlar malesef ki el çamurlu atsa ne olacak? Atılan iftiralara gülüp geçin ne hikmetse boşanan erkek ve ailesi iftira yapıştırıyor komik bir durum.

X