Bosanma

Yok artik, bunca seye ragmen bir de pisman olmasini mi bekleyeceksiniz?
Bence verilmis sadakaniz varmis da kurtulmussunuz.

Esin yatak odasini kayinvalideye anlattigini kim soyledi? Yani bu bana inandirici gelmedi. Ya da esin kafadan bir problemi varsa anlatir normal insan annesiyle bunu paylasmaz.
Cevremdeki insanlarin agzinda geziyo yatak odasi Son konusmada annemle babamada söyledi annesile babasi utanmadan

Anladim ama konu sahibi bu kaniya nasil vardi onu anlamadim kayinvalide ye hadi anlatti diyelim ee kadinda gelip gelinine mi soyledi?
Hayir ya cevredeki insanlarin agzinda dolasiyo yatak odasi mevzusu ve son görüsmede annesi utanmadan anneme babama da söyledi kendi kocasida vardi

Dediginiz dogruda ama kavgali anlarda yakin cevreninde etkisi var illaki ya atesi sondururler ya atese korukle giderler ama illa bir etkileri vardir ama burda es kisisi daha olgunlasmamis sanirsam cikip karsisina konusmamis bile
Ya büyü yapilmis fal baktirdim ama ne kadar dogru olabilir onuda bilmiyorm

Kocanın yasi 30 ama davranışları anaokul terk.
Sence bu adamdan koca olur mu, sokakta kavga edince annelerine şikayet eden bebelerden bir farkını göremedim.

Ya büyü yapilmis fal baktirdim ama ne kadar dogru olabilir onuda bilmiyorm
Bir kere buna inanma E efsun0606 senin olayinin fallik folluk yeri kalmamış.

Unutma ki sana bunca çirkinliği yaşatan bir adam var karşında ve birde onun için zamanını paranı harcayip fal mi baktirdin?

Kafanda bitir işin gücün yerinde kimseye ihtiyacin da yok.

X