Bosanma

Ay inanamıyorum ! Eşiniz anne ve babanizi dövmüş ! Dövmüş ya dövmüş !!! Sizin o anda o herifi bırakmanız gerekirken hala mutluyduk diyosunuz naisl evlatsiniz ya şuan burda aşırı sinirlendim ! Eş bulunur ama anne baba bulunmaz yazık olsun sizin gibi evlada siz gidin anne babanıza kalkan o elleri sevgiyle tutun olur mu ? Ananiza babanıza kalkan o eller size kalkmaz mi sanıyorsunuz ! Yazıklar olsun sizin gibilere

Wallahi ben artık adamlara hiç suç bulmuorum.Surada okuduğum konulardan sonra anladım ki analarını babalarını da dovse adamlar,adamları yatakta yakalasa da kadınlar yok bosanmam da bosanmam diye diretiolar.Hatta çoğu konuda adam yolluo kadını kadın yine bosanmam yapışirim dio.Degil iki isterseniz 12 kere de bosanirsiniz.Kime ne.Biri aaa x ikinciden de boşandı diyince nolucak yani hayatınızda ne degisicek bu lafla.Ayrica babanızın da damadına vurması hiç ama hiç normal değil.Arkasina da eşiniz annenizi babanizi dovuyo.Akillara zarar.Ortami hayal bile edemedim şuan.Bugun bu lafı ikinci defa soluorum ekmek kırıntısı kadar onurunuz olsun ya.Defolsun gitsin bı kere de siz koyun şöyle adamları kapının önüne.

Wallahi ben artık adamlara hiç suç bulmuorum.Surada okuduğum konulardan sonra anladım ki analarını babalarını da dovse adamlar,adamları yatakta yakalasa da kadınlar yok bosanmam da bosanmam diye diretiolar.Hatta çoğu konuda adam yolluo kadını kadın yine bosanmam yapışirim dio.Degil iki isterseniz 12 kere de bosanirsiniz.Kime ne.Biri aaa x ikinciden de boşandı diyince nolucak yani hayatınızda ne degisicek bu lafla.Ayrica babanızın da damadına vurması hiç ama hiç normal değil.Arkasina da eşiniz annenizi babanizi dovuyo.Akillara zarar.Ortami hayal bile edemedim şuan.Bugun bu lafı ikinci defa soluorum ekmek kırıntısı kadar onurunuz olsun ya.Defolsun gitsin bı kere de siz koyun şöyle adamları kapının önüne.
Bir arkadaşımın annesi sıfır okuma yazma ve küçümsemek için demiyorum köylü kadın ,köyden başka bişey görmemiş bilmemiş . Kocası çalıştığı yerde evli bir kadınla bundan 10-15 sene önce aldattı o zaman biz lisede idik ... Kadının değil tutunacak dalı hicbirseyi yoktu , ne arkasında bir annesi ne kardeşi vs . Bu kadın mahkemeye kendi başvuru yaptı ve 55 yaşında iken adamı boşadı . Değil gururunu ayaklar altına almak, insanlar "yuvandır" kisvesi altında zirvalar iken,kocası barışmak isterken o aç kalmayı herşeyi göze aldı . Yeri geldi milletten aldığı fitre zekatlarla gecindirdi kendini,
yeri geldi milletin önünde halı yıkadı temizlik yaptı o yaşta . Halen daha arkasından su teyzem diye söylerim.

Son düzenleme:
Bir arkadaşımın annesi sıfır okuma yazma ve küçümsemek için demiyorum köylü kadın ,köyden başka bişey görmemiş bilmemiş . Kocası çalıştığı yerde evli bir kadınla bundan 10-15 sene önce aldattı o zaman biz lisede idik ... Kadının değil tutunacak dalı hicbirseyi yoktu , ne arkasında bir annesi ne kardeşi vs . Bu kadın mahkemeye kendi başvuru yaptı ve 55 yaşında iken adamı boşadı . Değil gururunu ayaklar altına almak, insanlar "yuvandır" kisvesi altında zirvalar iken,kocası barışmak isterken o aç kalmayı herşeyi göze aldı . Yeri geldi milletten aldığı fitre zekatlarla gecindirdi kendini,
yeri geldi milletin önünde halı yıkadı temizlik yaptı o yaşta . Halen daha arkasından su teyzem diye söylerim.
Şuan umarım daha iyi konumdadır 🙏 helal olsun o teyzeye

Şuan umarım daha iyi konumdadır 🙏 helal olsun o teyzeye
Daha iyi çok mutlu ,öyle bir adamdan ayrıldığına o kadar mesut ki. Çok sıkıntı yaşadı maddi manevi ,ailesi annesi babası maddi anlamda güçlü iken bile destek olmadılar kızına yani o teyzemize . Ben kızı ile yakın arkadaş iken annelerimizi tanistirmistik 15 senedir onlar bizden daha yakın . Tertemiz bir teyze ,onurlu ,gururlu ...
Mahkeme zamanını bile net hatırlıyorum şok olmuştuk annemle .Adam , mahkemede hamile "karım beni cinsel olarak doyuramiyor " lara girmişti düşünün . Leş bir herif . İşte böyle güçlü kadınlarda var ama yok maddiyatim vs yok laf ederler diyenler de var .
Ya bir ömür böyle leş herifleri çekecekler ya da ayrılıp kurtulacaklar .

Daha iyi çok mutlu ,öyle bir adamdan ayrıldığına o kadar mesut ki. Çok sıkıntı yaşadı maddi manevi ,ailesi annesi babası maddi anlamda güçlü iken bile destek olmadılar kızına yani o teyzemize . Ben kızı ile yakın arkadaş iken annelerimizi tanistirmistik 15 senedir onlar bizden daha yakın . Tertemiz bir teyze ,onurlu ,gururlu ...
Mahkeme zamanını bile net hatırlıyorum şok olmuştuk annemle .Adam , mahkemede hamile "karım beni cinsel olarak doyuramiyor " lara girmişti düşünün . Leş bir herif . İşte böyle güçlü kadınlarda var ama yok maddiyatim vs yok laf ederler diyenler de var .
Ya bir ömür böyle leş herifleri çekecekler ya da ayrılıp kurtulacaklar .
Ya şuan tüylerim ürperdi :KK43: ellerinden öperim o kadının helal olsun .. hiçbir güvencesi yokken dimdik durmuş helal olsun ..devlet memuru devlet güvencesi var ama onursuz nice kadın var şaşkınım...

Ya şuan tüylerim ürperdi :KK43: ellerinden öperim o kadının helal olsun .. hiçbir güvencesi yokken dimdik durmuş helal olsun ..devlet memuru devlet güvencesi var ama onursuz nice kadın var şaşkınım...
Kesinlikle . Maddi güvencesi sağlam ,elinde özgürlüğü varken böyle leş adamları çekenlerde var . Çocuğum babasız büyümesin diyenlerde, eşi evine bağlansın diye çocuk yapanlarda ... Hepsi var . Biz onların kötülüğüne demiyoruz ama yaş geçiyor,hayat üzülmek için anlamsız öyle ki değer bilmeyenler için .

Altın falan vermeyin. Aileniz darp raporu alsın. Avukat tutun. Boşayın bu şiddet yanlısı manyağı.

Kesinlikle . Maddi güvencesi sağlam ,elinde özgürlüğü varken böyle leş adamları çekenlerde var . Çocuğum babasız büyümesin diyenlerde, eşi evine bağlansın diye çocuk yapanlarda ... Hepsi var . Biz onların kötülüğüne demiyoruz ama yaş geçiyor,hayat üzülmek için anlamsız öyle ki değer bilmeyenler için .
Çok doğru düşünüyorsunuz 👍🏻👏🏻 ben de boşanma aşamasındayım çok zor günler yaşadım umarım geride kalacak...🙏

Bacım bu adamdan hayir gelir mi bi düşün ya allah askina bende bosanma aşamasındayim korkma denildigi kadar da zor degil yani Kndi ayaklarının üstünde dur boyle bi adami da bosver

Çok doğru düşünüyorsunuz 👍🏻👏🏻 ben de boşanma aşamasındayım çok zor günler yaşadım umarım geride kalacak...🙏
Siz güçlü oldukça evlatlariniz daha güçlü olacak inşallah 🙏🏻 hep mutluluğunuza odaklanın herşey daha iyi sonuç verecektir umarım . Kolay olmadığını herkes bilir ama önemli olan bu cesarette olabilmek.

Komple çok sorunlu bir aile.. anne babanızı dövmüş siz karalar bağlıyorsunuz beni terk etti diye bu kadar aciz bu kadar şiddet bağımlısı olmayın ya..böyle bi adamın size şiddet göstermemiş olma ihtimali 0, ona da bağımlı olmuşsunuzdur siz. Sizin gibilerij yetiştirdiği erkek çocuklar canavarlaşıyor maalesef, kızlar ise şiddeti normalleştiriyor. Neyse konunuzla ilgili olarak hiçbirşey vermeyin, açsın davasını siz de avukat tutun tazminat nafaka vs. korkutmasına izin vermeyin tüm haklarınızı söke söke alın..

Gerçi siz barışırsınız ya

İyi misiniz ya siz anne babanızı dövüyor adam siz hala niye gelmiyorsun ne sorunumuz var biz mutluyduk diyorsunuz, hala evliliğimizde bizim sorun yoktu niye boşanma davası açtı diyorsunuz valla hayret sizce boşanma talebinde bulunan kişi siz olmamalı mıydınız yani adam ailenle görüşmene izin verip eve dönse, aileni döven adamla devam edecektin pes..bu kadar da adam delisi olmayın ama yaa düzgün seçin eş diyeceğiniz kişileri 2.evliliğinizmiş bu da..

Kızlar mrb konuşmaya ihtiyacım var yaklaşık 2 yıldır evliyim 1 yaşında bebeğim var ara ara tartiksakta mutlu bi evliliğimiz vardı bu arada benim kız kardeşimle eşimin erkek kardeşi evli kardesimin eşide yok lafa dolduruşa gelen bi insan bigün esim kardeşi köye anesigile gitti akşama geldiler esim dedi ki bizimkiler(kardeslerimiz) kavga etmişler bizi çağırıyorlar yolda giderken bak dedim sakin taraf falan tutma gittigimizde ben ne karscam dedi gittik onlara babamı annemi de çağırmış başladı eniştem babama be bosanicm istemiyorum eşimde sürekli kardeşinin tarafını tutuyo fisekliyoki olmaz böyle basacaklar falan filan babamda sinirlendi sürekli kulağın dibinde bosancam deyip duruyo babam altan aldıkça olur evlilikte tartışma olur dedikce babam dayanamadi bi tane eniştem tokat attı ordan esim kalktı babamla yumruk atti ikisi bir oldular annemle babamı dövmeye ben yapma dedikce esim durumuyo taniyamiyodum kendisini orda ayırmak yerine babama anneme vuruyodu sonra jandarma şikayet ediyolar bizi jandarmaya falan geldi ifade falan esim diyorki ben ece gidip kıyafetlerimi almak istiyorum anlayamadigim o neden aliyo bizim seninle evimizde mutluyduk sorunumuz yoktu neden evden gidiyosun almış eşyalarını köye gitmişler msj attım sen neden bıraktın bizi neden ne yaptım ben sana bana attı mesaj kardeşindeki telefonu (esi almıştı nisanliyken)bilezikleri hem benim hem kardesiminkilerini diyo getir bana ondan sonra aileni sileceksin gormiceksin geçinmek istiyosan bu şekil de diyo ben karşı çıktım sevimlilerde gelicek dedim oda sen karisamazsin diyo kolumdan tutup evden atmaya kalkti aradan bi gun gecti hemen tel hattimi kapatti bugunde bosanma davasi acmis hic evliligimizde bk sorun olmadigi halde dusunuyorum neden neden cokta seviyorum bebegimiz var babasiz buyumesinide istemiyorum nolur bksey soyleyin cildirmak uzereyim artik
Esınızden midem bulandı

X