Boşanmak istiyorum ama nasil ? bunaldim

La Lune

Just SQUAT!
Pro Üye
28 Şubat 2012
11.966
22.139
Ah canım benim senden çok ailen kabahatli sırf zengin diye vermişler seni sende rahat ederim diye evlenmişsin daha çok gençsin ...
Çocuğunu asla bırakma o ayrı ama bir süre atsan kaynananın üstüne çok geçmez birkaç güne kapında biterler dön diye yalvarırlar..O tarz insanlar bununla tehdit edilmeli bence ailenin yanına git sokağa atacak halleri yok ya..barıştırmaya kalkarlarsa taktik dersin oyalarsın..
O eşin olacak adama da ben gencim daha hayatım boyunca senin ve ailenin kahrını çekemem kusura bakma çocuğa da annen yengen baksın benden bu kadar de çık git
Anladığım kadarıyla çocukla seni başından atmaya çalışıyor çocuk onun başında bir kalsın bakalım nasılmış..
İş boşanmaya gelince tabiki bırakma durumu iyiyse nafaka falan da alırsın o zaman ailen ses çıkarmaz paracılar belli ..çocuğa annen bakar sende çalışırsın
Çocuk özel eğitim alıyor zaten hassas bir dönemde. Böyle blöf için yapılacak şey değil. İzi çok ağır olur.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1854 gün geçti.

sonanda

Nirvana
Pro Üye
29 Nisan 2013
15.186
28.937
Bosanmak icin ailenin ya da birilerinin onayina ihtiyacin yok. 21 yasindasin. Kendi kararlarini verebilirsin. Durumun el vermiyorsa baroya gidip bir avukat isteyebilirsin. Ya da anlasmali bosanabilirsin. Konunun hepsini okuyamadim ama belli ki esin kadir kiymet bilmez biri. Eziyor sanirim seni. Duzelecegini saniyorsan yanilirsin kimse duzelmez.

Tayinnnnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
321
343
39
Çok zor bir adam yaaa.seni sevmiyor belli sırf evlenmek için evlenmiş gerizekali tutup bir kadının hayatinida çalıyor.isin zor nediyim