Boşanmak

carmina000

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
504
166
Uzun zamandır zaman zaman düşündüğüm bişeydi.1.5 yıl oldu evleneli ilk günleri gibi olmasada tartışmalar ve tartışmalardan sonra gelen eşimin tavır ve küslük sorunu beni sürekli aynı durağa getiriyor.eşimle birlikte çalışıyoruz ve birikimimizi görebilmek açısından ortak hesapta olması gerektiği hususunu daha önce ifade ettim.ve ortak hesaba almıştı.en azından altın birikimini .sonra her ay almaya başladık karışıyor diye kendi hesabına almaya karar vermiş .sonra belli miktar paramız vardı 4.000 lira ona altın almış bana akşam haber verdi.bende dedim ki hafta sonu bir tartışmamız oldu sana herşeyi soruyorum bu benim artım , yanlışım dedi bana.bende hafta sonu olan tartışmadan dolayı mı bana danışmadın dedim.oda hayır dedi .sonra mutfağa geçtim dedimi bak hafta sonu olan tartışmadan dolayı böyle yaptığını düşündüm doğru bulmuyorum habersiz olmasını dedim.bağırmaya başladı 4.000 üzerinde tasarruf edemeyecekse evin reisi nasıl o olacakmış ben nasıl hesap sorarmışım.harcamamış.nikahta iyi günde kötü günde imzasını atan insan nasıl para sararmış oldu benimle konuşmuyor çayını bile doldurmama izin vermiyor .o günden beri 4 gün oldu .bende konuşmuyorum.ne yapacağımı bilmiyorum.bekliyorum ama gitmek istiyorum .çok uzaklara.

Betita

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
347
492
31
Evlilikte küslük olmaz çocuk gibi ve böyle minik mevzular için boşanılmaz eşinizi alın karşınıza tatlı dille konuşun kalbini kırmadan. Sonuçta parayı harcamamış.
Erkekler sorumluluk kendilerinde olsun isterler eğer tasarruflu davrandığını düşünüyosanız bırakın hakimiyet onda olsun. Evliliği bitirmeye değer mi???

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 885 gün geçti.

bynsvl

Benolsaydım.
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
1.039
639
Sanki çok büyük bir şey yapmışsın gibi davranmış. Bence başka şeye sinirlenmiş ve sinirini senden çıkarmış. Öyle hemen boşanma düşünme bence kendine de eşine de zaman tanı. Bilmediğin bir sorunu olabilir.

carmina000

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
504
166
Evlilikte küslük olmaz çocuk gibi ve böyle minik mevzular için boşanılmaz eşinizi alın karşınıza tatlı dille konuşun kalbini kırmadan. Sonuçta parayı harcamamış.
Erkekler sorumluluk kendilerinde olsun isterler eğer tasarruflu davrandığını düşünüyosanız bırakın hakimiyet onda olsun. Evliliği bitirmeye değer mi???
Ortak kazanıyoruz ortak hesapta olsun bende görebileyim ne kadar birikmiş ne var bu istekte.çok mu yanlış birşey istemişim.

carmina000

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
504
166
Sanki çok büyük bir şey yapmışsın gibi davranmış. Bence başka şeye sinirlenmiş ve sinirini senden çıkarmış. Öyle hemen boşanma düşünme bence kendine de eşine de zaman tanı. Bilmediğin bir sorunu olabilir.
Gittim kusura bakma bak çok üzerine geldim .beni yanlış anlama dedim bu sabah yine paragöz ben oldum .ne kadar anlayışsız bir insanla evliyim yada işine öyle geliyor sabah bana kızıyor s.git diyor bende sen git dedim.terbiyesiz

Betita

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
347
492
31
Ortak kazanıyoruz ortak hesapta olsun bende görebileyim ne kadar birikmiş ne var bu istekte.çok mu yanlış birşey istemişim.
Yanlış bi şey değil tabiki ama sorun eşinizin sizinle hemfikir olmamasında.
Sonuçta ikiniz ortak karar vermelisiniz. Sen A istiyorum derken eşin B istiyorum derse A nın doğruluğunu tartışmak yerine ortak bi C de toplanabilirsiniz diye düşünüyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 885 gün geçti.

OnDeryaa

Yürümek; yürekten gülerekten yürümek...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2011
3.577
3.684
Ben adamda ters bişe göremedim kusura bakma.

Pamukpremsesss

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2016
1.911
1.723
Hayır yanlış değil ama biraz eşinize güvendiğinizi hissettirin. Ne güzel altın almış iyi bir birikim bence.fazlasoyla tepki gostermissiniz. Hemen boşanmaya düşünmenize ayrı bir olay zaten. Eşinizi seviyorsanız parayı pulu sorun etmeyin.ortak hesap tabiki olması normal.inan bizim.ortak hesabımız vardı. İçinde de yüklü miktarda para var.ama bilmiyorum ne oldu ne kadar kaldı.esim hepsini kendi hesaplar.takilmam yani.

carmina000

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
504
166
Hayır yanlış değil ama biraz eşinize güvendiğinizi hissettirin. Ne güzel altın almış iyi bir birikim bence.fazlasoyla tepki gostermissiniz. Hemen boşanmaya düşünmenize ayrı bir olay zaten. Eşinizi seviyorsanız parayı pulu sorun etmeyin.ortak hesap tabiki olması normal.inan bizim.ortak hesabımız vardı. İçinde de yüklü miktarda para var.ama bilmiyorum ne oldu ne kadar kaldı.esim hepsini kendi hesaplar.takilmam yani.
Anladım güvenmek istiyorum tabi .

OnDeryaa

Yürümek; yürekten gülerekten yürümek...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2011
3.577
3.684
+1.
Eşine tam anlamıyla güvenmelisin seviyorsan tabi
C carmina000

nomunomuchua

Susaysan sus, susmaysan afkur!
Pro Üye
3 Eylül 2012
20.682
51.565
Hanımlar bence yanlış yönlendirmeyin.
Evliliğimin başından beri sadece eşime güvendim. Para pul hiç dilimde olmadı.
Ne biriktirdik hani göster bile demedim.
Sonra bir gün ekside borç içinde olduğumuzu öğrendim.
Erkek milleti salak oluyor birikim isinde kadın eli olmaliymis meğer.

Kesinlikle altın aldiysa bile açıp gösterecek al bak burada diye.
Öyle yağma yok.

Konu Sahibi ben ettim sen etme.
Akıllı ol aman diyeyim.

carmina000

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
504
166
Hanımlar bence yanlış yönlendirmeyin.
Evliliğimin başından beri sadece eşime güvendim. Para pul hiç dilimde olmadı.
Ne biriktirdik hani göster bile demedim.
Sonra bir gün ekside borç içinde olduğumuzu öğrendim.
Erkek milleti salak oluyor birikim isinde kadın eli olmaliymis meğer.

Kesinlikle altın aldiysa bile açıp gösterecek al bak burada diye.
Öyle yağma yok.

Konu Sahibi ben ettim sen etme.
Akıllı ol aman diyeyim.
Biriktiremeyi konusunda tereddütüm yok ama önceden hep danışırdı telaşa kapıldım sanırım artık danışmadan işler yapacak diye bilemiyorum kafam allak bullak oldu.Babam çok habersiz iş yaptı onun bilinçaltını da taşıyor olabilirim

nomunomuchua

Susaysan sus, susmaysan afkur!
Pro Üye
3 Eylül 2012
20.682
51.565
Biriktiremeyi konusunda tereddütüm yok ama önceden hep danışırdı telaşa kapıldım sanırım artık danışmadan işler yapacak diye bilemiyorum kafam allak bullak oldu.Babam çok habersiz iş yaptı onun bilinçaltını da taşıyor olabilirim

Benim eşim ki bunu yaptı hiç emin olma zaten.
Valla bu konuda bakisim çok sert artık

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.507
10.549
Altın aldım diyor diye almışmı oluyor belki almadı? Gizli saklı işmi olur eşler arasında. Hemde ortak kazanç. Bu zamanda babana bile güvenmeyeceksin. Altın almışsa göstersin ozmn belgesi ile. Belkide o şekilde gelseydi yanına hayatım ben paramızla altın aldım die sende şekilde tepki vermeyebilirdin. Bide kendi kazancı olmayan eşinin parasıyla eşine reislik taslıyor.