Boşanmaya ramak kaldı !

Benimki youtuber. Sizinki yaşında pc topladı yaklaşık 5-6 senedir youtube a video cekiyor hatri sayılır bir kitlesi ve sponsorları var (dı). Ama öyle deli paralar dönmüyor. Hele ev gecindircek, o makinelere verdiğin parayı cikarcak kadar asla. Oyun videoları için kitle oluşturmak inanın çok zor. Çünkü herkes youtuber ve herkes yapıyor. Bir sure video atmazsan insanlar hemen unutuyor seni. Ayrica canlı yayın vs vs açmak öyle kolay değil. Cok ekipman gerekiyor.
Benim ki isini hiç bırakmadı. Çünkü hobi diyor. Ek gelir olarak yapıyor. Bazen ise gidip aksam eve gelince video çekip 2 gün onun montajıyla uğraşıyor bazen ben yapıyorum montaj. Ilk etapta zaten para kazanmiyorsun ama ilerleyen etapta 100 bin takipçi yoksa o uçarı paralar, sponsorlar gelmiyor.

O yüzden aklini başına almalı. Youtube için işini bırakmamalı. Hobidir bu en fazla gelecek inşaa edilmez. Cocuk için bence bekleyin.

Konu sahibi sana da kızdım. Ne bu bebek de bebek. Hem yaşlarınız genç hem öyle bir eşi baba yapmaya nasıl bu kadar hevesli olabiliyorsun. Şimdi 1 çıldırıyorsan bebekten sonra 10 çıldıracaksın saçma sapan hareketlerine.
Herseyebduygusal bakmamdan kaynakli düstügum hata sanirim bu, kesinlikle haklısınız 👍 o yuzden konu actim aslinda kafam karisikti ve dogru kararlar vermedigimin farkindaydim. Emek verip yazimi okuyup cevap yazdiniz tesekkur ederim hepinize hem kafam dagildi hemde goremediklerimi gormeye basladim hemde bebek fikrini erteledik, oturmayan bir iliskiye cocuk dunyaya etirmek saglikli olmayacktir cunku 🤷🏼‍♀️

Daha cok genciz belki bu yuzden bukadar bencilce dusunuyor ama hayat erken atildik iste ben 24 o 25
24 yaşındasınız ve 2 senedir çocuk yolu mu gözlüyorsunuz
ne bilim hiç mi hayattan beklentileriniz yok, hayalleriniz yok, özgür yaşamınız yok...
ne bileyim işte...

Cocuk tek basina olacak is degil. . Bgun cocugunuz olsa yarin en ufak bir sorun da ben istemedim senin zorunla oldu diyebilecek kapasiteye sahip esiniz. . Ustelik bir çocuğun yükünü kaldirabilecegnide dusunemedim. Bosanir misiniz bilmem ama cocuk icin bir kac sene bekleyin.. esiniz biraz buyusun..youtuber olma sevdasindan vazgecsn en azindan

Evlenip neden ciftler ertesi yil cocuk ister anlamiyorum. Bebek de bebek... oturmayan bir evlilige.. daha kendi yasaminiz oturmamisken.
Esin de bu kadar sorumsuz sadece kendini dusunen biriyken bu adama cocuk... bilemedim. Adam hala hayal dunyasinda. Gez toz eglen zira bebek olunca tek basina ilgileneceksin. Esler sevmeye gelince var, yardima gelince o isler genelde kadinlara kaliyor. Daha gencsiniz. Bebek icin de erken.

Noldu M i h r a M i h r a
Cokmu komik? Kendi resimleri ni kullansana elalameinkini kullanıyorsun
Bak tatlim seninle polemige girip bam yemek istemiyorum yeni bamdan cıktim zaten. 2. Ikincisi istedigim fotografi resmi agaci hayvani istedigim seyi kullanirim bunun hesabini sana verecek degilim seninde sorgulama gibi bi hakkin yok ve kendi resmiki koymak zorunda da degilim oyle bir kural yok!.3 dilara dedigi kisi ünlu birisi ve bende hayraniyim sevdigin ve begendogim birisi oldugu icin onun resmini profil yaptim. Ve evet komiksin :ukala: konuyu bos polemiklerle yorum yazip doldurma.

Son düzenleme:
Bak tatlim seninle polemige girip bam yemek istemiyorum yeni bamdan cıktim zaten. 2. Ikincisi istedigim fotografi resmi agaci hayvani istedigim seyi kullanirim bunun hesabini sana verecek degilim seninde sorgulama gibi bi hakkin yok ve kendi resmiki koymak zorunda da degilim oyle bir kural yok!.3 dilara dedigi kisi ünlu birisi ve bende hayraniyim sevdigin ve begendogim birisi oldugu icin onun resmini profil yaptim. Ve evet komiksin :ukala: konuyu bos polemiklerle yorum yazip doldurma.
Cok komik ve cocuk gibisin 🥰 bebişim benim

X