Bosanmis erkegin ruh halleri

Yahu insan hayati bu kadar mi! Birakin bu yas ayirimciligini! Hayat mi yasanir bu mentalitede!

Bu arada tum bosanmis erkek sahibi hanimlara selamlar!

Fikirleriniz/tecrubeleriniz benim icin cok cok onemliydi, cok tesekkur ederim paylastiginiz icin.

Cevaplariniza yetisemiyorum!

Arada kacirdiklarimi ceveplamaya calisacagim, duplike cevap olursa ozur dilerim!

Anladigim kadariyla bosanma olayi cok ozel bir olay, tepkiler de kisiye ozel.

O yuzden belli bir formul yok ama, kendimi korumam lazim her turlu sikintiya karsi.

Adami sasirtan sey de benim olan muthis ilgim. Acaba baska bir motivasyonu mu var diye guvenmiyordur. Belki ISIDLi bir dengesiz beni bogazlayacaktir bile diyordur.

Yahu insan hayati bu kadar mi! Birakin bu yas ayirimciligini! Hayat mi yasanir bu mentalitede!

Bu arad tum bosanmis erkek sahibi hanimlara selamlar!

Fikirleriniz/tecrubeleriniz benim icin cok cok onemliydi, cok tesekkur ederim paylastiginiz icin.

Cevaplariniza yetisemiyorum!

Arada kacirdiklarimi ceveplamaya calisacagim, duplike cevap olursa ozur dilerim!

Anladigim kadariyla bosanma olayi cok ozel bir olay, tepkiler de kisiye ozel.

O yuzden belli bir formul yok ama, kendimi korumam lazim her turlu sikintiya karsi.

Adami sasirtan sey de benim olan muthis ilgim. Acaba baska bir motivasyonu mu var diye guvenmiyordur. Belki ISIDLi bir dengesiz beni bogazlayacaktir bile diyordur.
Pilavcan, benim fikrim sen bu adama karsi cinsel bir cekim duyuyorsun. Yani bir sevissen belki ondan sonra farkli da dusunebilirsin. Sonucta o da bir ihtiyac ve de insani bir duygu. Ee cocuk da degilsin. Kirilma uzulme sonunda yeter. Hayat zaten kisa, aklinda kalacagina yasa ve tecrube et diyorum kuzum.

Yakisir sana cherry
Aklinda kalacagina elinde kalsin diyorum

Yok yaf aklımda falan değil . Zaten birbirimize de hiç uygun değiliz. Ben daha ciddiyim, ağır abi severim. Bu çocuk da hipster denen konserde müzik festivalinde gezen tiplerden. Ben hipster falan sevmem ama bebe bayağı yakışıklı yoksa takmazdım.

Lakin

çiçek toplamış getirmiş
konuşmaya sohbete geliyor her gün ofisime gelirken her seferinde çikolata getiriyor
öteye beriye davet ediyor

Ben daha çok oğlum bak git diyen amca tadındayım. Aklımda yokken zorla gelip kendini aklıma sokmaya mı çalışıyor nedir....elimde kalacak haberi yok.:deli::deli: Kibar kibar flört ediyor yazık:deli:

Pilavcan, benim fikrim sen bu adama karsi cinsel bir cekim duyuyorsun. Yani bir sevissen belki ondan sonra farkli da dusunebilirsin. Sonucta o da bir ihtiyac ve de insani bir duygu. Ee cocuk da degilsin. Kirilma uzulme sonunda yeter. Hayat zaten kisa, aklinda kalacagina yasa ve tecrube et diyorum kuzum.

+1
Seviş geçer diyorum ben de

Yok yaf aklımda falan değil . Zaten birbirimize de hiç uygun değiliz. Ben daha ciddiyim, ağır abi severim. Bu çocuk da hipster denen konserde müzik festivalinde gezen tiplerden. Ben hipster falan sevmem ama bebe bayağı yakışıklı yoksa takmazdım.

Lakin

çiçek toplamış getirmiş
konuşmaya sohbete geliyor her gün ofisime gelirken her seferinde çikolata getiriyor
öteye beriye davet ediyor

Ben daha çok oğlum bak git diyen amca tadındayım. Aklımda yokken zorla gelip kendini aklıma sokmaya mı çalışıyor nedir....elimde kalacak haberi yok.:deli::deli: Kibar kibar flört ediyor yazık:deli:
Etkilenmis senden demek ki
Tarzlar ne kadar farkli olursa olsun mumkundur bence. Canim oglum bak git denecek kadar yas farki yokmus ki aranizda
Bekar kadinsin, canin isterse gunde 10 tanesiyle gorusursun, flort de edersin kime ne. Hoslaniyorsan denemeye deger diyorum caniko:KK66:

Etkilenmis senden demek ki
Tarzlar ne kadar farkli olursa olsun mumkundur bence. Canim oglum bak git denecek kadar yas farki yokmus ki aranizda
Bekar kadinsin, canin isterse gunde 10 tanesiyle gorusursun, flort de edersin kime ne. Hoslaniyorsan denemeye deger diyorum caniko:KK66:

Yani ayılıp bayılmıyorum...ilgi göstermesi hoşuma gidiyor o kadar. Gel buluşalım dese kalkıp giyinip gitmeye üşenirim yani pek hevesli değilim. Onun yaşadığı hayat zaten hiç ilgimi çekmiyor. Sadece çok tatlı bir çocuk o kadar.

Siz bekarsiniz o boşanmış siz onun guvenini kazanmak istiyosunuz tam tersi olması gerekmiyomu normalde devrelerim yandi :KK45:
Yani benim bildigim de bunun aksi.keske benim icinde birisi senin dusundugun gini dusunse muylulukdan olurdum heralde:KK70:

CINSEL CEKIM

^^^^^^^^^^^THIS

Dogru teshis. Fena cok fena bir parafili durumu olabilir. Kronofilia? En son adamim benden 13 yas kucuktu. Daha da kucuk baska birinden evlilik teklifi aldim, yine benden cok daha kucuk iki erkek benim yuzumden kavga ettiler ve neredeyse disiplinlik olacaktik. Hayir ben de inanamiyorum neden ama genc erkek miknatisiyim.

Belki de biktim coluk cocuktan , olgun adam ariyorum!

Yani ayılıp bayılmıyorum...ilgi göstermesi hoşuma gidiyor o kadar. Gel buluşalım dese kalkıp giyinip gitmeye üşenirim yani pek hevesli değilim. Onun yaşadığı hayat zaten hiç ilgimi çekmiyor. Sadece çok tatlı bir çocuk o kadar.
Yakisikli olunca hosuna gitmis demek ki, olabilir. Birak ilgilensin o zaman. Senin gibi birine geldigine gore kafasi calisiyor demektir :KK66:

CINSEL CEKIM

^^^^^^^^^^^THIS

Dogru teshis. Fena cok fena bir parafili durumu olabilir. Kronofilia? En son adamim benden 13 yas kucuktu. Daha da kucuk baska birinden evlilik teklifi aldim, yine benden cok daha kucuk iki erkek benim yuzumden kavga ettiler ve neredeyse disiplinlik olacaktik. Hayir ben de inanamiyorum neden ama genc erkek miknatisiyim.

Belki de biktim coluk cocuktan , olgun adam ariyorum!
Olabilir. Yasin kac bilmiyorum ama kirilmadan uzulmeden caninin istedigini yapabilirsin bence. Bu isin herhangi bir ismi yok bence, parafilisi, kronofiliasi falan yalan:KK66:

Okudugum yazilar esle ilgili soruyu dikkatle sormak gerektigini soyluyor, o yuzden neden bosandigini bilmiyorum. 99% esi acmistir davayi.

Uc yil once bosanmis ve en buyugu 25, en kucugu 16 olmak uzere yedi cocuk sahibi bir aile babasi. Yalniz yasiyor, cocuklarin kucuk olanlari anneleriyle yasiyor. Kendisi ormanin icinde bir evde yapayalniz, bazen buyuk ogluyla (onun da iki cocugu var fakat kiz arkadasindan ayrildi) sosyallesiyor, ablalari onu zorla kabugundan cikarmazsa magarasina kendisini kapatip oyle kis uykusuna yatiyor. Ama cocuklari ile ilgili konusmaya calissam da kisa kestigini farkettim. Cocuklarinin hepsi sorunlu, hepsinin basi ayri ayri dertte. Sanirim kotu aliskanliklari yuzunden hapse giren var ama emin degilim. Direkt konusmadim onu kirmamak icin.
Oooooo9 masallah seninkinin dosyasi bayagi kabarik yazdiklarini okuyunxa cok sasirdim ya.
Bu arada sen kac yasindaain inan cok merak ettim adamin 25 yasinda cocugu varsa rahat 40 50 yas vardir..

Bu adamı takip etmekten ve onun güvenini kazanmaya çalışmaktan vazgec bence
Hem neden bekar bir kadın bosanmis bir erkegi kabuğundan çıkarmaya çalışır ki? Belli ki seviyorsun /hoşlanıyorsun ama böyle sorunlu bir adamla ugrasmak yerine; bekar ve daha az sorunlu biriyle eglenceli vakit geçirme şansın daha fazla

Yani sonucta ana fikir su mu:

(1) Kadinlar ozellikle cok kalabalik ailelerde durup dururken bosanmazlar. Bosanmis adamlar kotu seyler yapmistir eski eslerine, cocuklarina yeterince ilgi gostermemislerdir, ya da sirf beceriksizdirler.

(2) Travma/ depresyon/ korku bahaneleri degil onemli olan. Asil onemli olan bana olan cekimi, bu da onda yok.

(3) Ben cok buyuk bir halusinasyon icindeyim ve adamla ona fiziksel yakinlasma bu ruyayi sonlandiracak, gercekler su yuzune cikacak

(4) Bir kisminiz gidip onunla kisa sureli bir yakinlasmayi tasvip ederken, cogunlugunuz "dusunme bile " dediniz.

(5) Ben ise onun kaybettigi babalik/kocalik/sevgililik/erkeklik duygularini tamir etmesine yardimci olacak "bosanmis erkek parametreleri" olduguna, gerekli ipleri cekince birdenbire yakinlasacagimiza inanmis vaziyetteyim.

HALA DA GORUSLERE ACIGIM BU SON KONUDA tesekkurler

Durumun degerlendirmesi budur.

Epilogue:

Ancak ben yine kurtlandim, seyahat acentasina gittim ve gidisi donus bileti/ tren ve otel masraflarini hesaplattirdim. Bu ay da gitsem iki ay sonra da degismeyecek bir fiyat edindim. Aklimin ucunda olsun diye!!!!

Sanirim bu bosanmis erkegi yakindan incelemem gerekecek ama zamani simdi degil!

Milletin uremesine laf soylersin!. Muslumanlara yobaz dersin. Bir de utanmadan uruyorlar dersin, hepsi pis vahsi vs dersin(bknz: eski konular)
Simdi iste Allahin sopasi yok yani, ne demissen yasiyosun bak!.
Eh;
Sana, 7 cocuklu, korunmasini dahi bilmeyen, dunyadaki tek amaci ureme olup chat sitelerinde dolasan yobaz dedeyle mutluluklar :KK66:
Nasilsin bilgece.
Seni bayadir goremiyorumm.

Bu adamı takip etmekten ve onun güvenini kazanmaya çalışmaktan vazgec bence
Hem neden bekar bir kadın bosanmis bir erkegi kabuğundan çıkarmaya çalışır ki? Belli ki seviyorsun /hoşlanıyorsun ama böyle sorunlu bir adamla ugrasmak yerine; bekar ve daha az sorunlu biriyle eglenceli vakit geçirme şansın daha fazla

Ben cok ciddi bir insanim.
Amacim eglence hic degil!
Aski yasamak.

Yani sonucta ana fikir su mu:

(1) Kadinlar ozellikle cok kalabalik ailelerde durup dururken bosanmazlar. Bosanmis adamlar kotu seyler yapmistir eski eslerine, cocuklarina yeterince ilgi gostermemislerdir, ya da sirf beceriksizdirler.

(2) Travma/ depresyon/ korku bahaneleri degil onemli olan. Asil onemli olan bana olan cekimi, bu da onda yok.

(3) Ben cok buyuk bir halusinasyon icindeyim ve adamla ona fiziksel yakinlasma bu ruyayi sonlandiracak, gercekler su yuzune cikacak

(4) Bir kisminiz gidip onunla kisa sureli bir yakinlasmayi tasvip ederken, cogunlugunuz "dusunme bile " dediniz.

(5) Ben ise onun kaybettigi babalik/kocalik/sevgililik/erkeklik duygularini tamir etmesine yardimci olacak "bosanmis erkek parametreleri" olduguna, gerekli ipleri cekince birdenbire yakinlasacagimiza inanmis vaziyetteyim.

HALA DA GORUSLERE ACIGIM BU SON KONUDA tesekkurler

Durumun degerlendirmesi budur.

Epilogue:

Ancak ben yine kurtlandim, seyahat acentasina gittim ve gidisi donus bileti/ tren ve otel masraflarini hesaplattirdim. Bu ay da gitsem iki ay sonra da degismeyecek bir fiyat edindim. Aklimin ucunda olsun diye!!!!

Sanirim bu bosanmis erkegi yakindan incelemem gerekecek ama zamani simdi degil!

Bence hiçbiriyle alakası yok. Adam yaşlı ,hayattan yorulmuş , genitalleri de öldü ölecek...ne yapsın kadını. Mesele bence budur.

X