Bosanmis erkegin ruh halleri

Oooooo9 masallah seninkinin dosyasi bayagi kabarik yazdiklarini okuyunxa cok sasirdim ya.

Bu arada sen kac yasindaain inan cok merak ettim adamin 25 yasinda cocugu varsa rahat 40 50 yas vardir..

50 yi sollayali cok olmus, tam kivaminda olgun adam.

Onu icindeki 18lik delikanliyi ortaya cikartmak istiyorum!

Bence hiçbiriyle alakası yok. Adam yaşlı ,hayattan yorulmuş , genitalleri de öldü ölecek...ne yapsın kadını. Mesele bence budur.

Olsun , ben onunla baliga /avlanmaya giderim, ates yakip Jack iceriz, mudding sonrasi kamyonetinin arkasinda yildizlara bakarak uyuyakaliriz.

Bunlari yapiyor musun genc adaminla???

50 yi sollayali cok olmus, tam kivaminda olgun adam.

Onu icindeki 18lik delikanliyi ortaya cikartmak istiyorum!
Ciddi misin 50 yi asmis mi?
Vslla senin bisey yapmana gerek yokki adam seni havadan kapar 50 yasinda degilsen..
Sana helal olsun 50 lilik adama asik olmussun ya..

Hangi genç adam kız genç veya yaşlı bir adamın yok maalesef.:deli:
AW! Sana bulabilirim iki tane yakin arkadas var burada!
Ama elli ustu meslektas bunlar ona gore.
Ikisi de bana fena takiliyor, benim gonlumun aska yerde oldugunu bilmelerine ragmen!
Birisi bosanmis ve olgun kizi olan bir Italyan, oteki hic evlenmemis Iskoc.
Iki tane de Japonum var 30larinda...

Olabilir! Cok tesekkur bu gorus icin! Tam merak etttigim bu konuya deginmissiniz.

eger yakin olsaydik mutlaka beni gormek isteyecegini dusunurdum. Kimsenin etmeyecegi iltifatlari ettim cunku ve hepsi de kalbimden en temiz sekilde yukeselen iltifatlardi.

Acaba devam ediyor mu? Sanmam. Uc yildir bostaymis.
Ya o kadr iltifat ediyorsun bu adam .
Neyin kafasini yasiyo sana cokdan acilmasi lazim ya..
Valla benimde sevdigim ama acilmaya kotktugum biri var bana da gaz versen ya da akil .
Napacagimi bilemiyorum ya.
Bekliyorum ondan ilk adim ondada tik yok.
Birini seviyor mu onuda bilmiyorum ya..
Konu actim.burdada kimse bisey yazmadilar sagolsunlar..

Ben cok ciddi bir insanim.
Amacim eglence hic degil!
Aski yasamak.
Bence bunun takıntı mı yoksa aşk mı olduğunu öğrenmeden harekete geçmeyin. Bu konuda en azından bir psikologla falan ilk görüşmeyi yapmanızı ciddi olarak öneririm. Bütün yazdıklarınızı topladığımda sağlıklı bir ruh halinde olduğunuzu düşünmüyorum.

Arada bu kadar mesafe olunca, adam ulaşılamaz konumda olunca aşktan ziyade adamı takıntı yapmışsınız gibi geliyor.

Benzetmek gibi olmasın hani şu Crime&Investigation'da, ID X'daki benzer programların giriş kısmı gibi.

En azından sonucunda yere çakılma ihtimalinizi de göz önüne alarak hareket edin. Her şey istediğiniz gibi gelişir de adam yanına gittiğinizde birden size aşık olursa ne mutlu, hiçbir sorun olmaz o zaman. Ama aksi durumda da hayatınız kararmasın.

Ikisi de bana fena takiliyor, benim gonlumun aska yerde oldugunu bilmelerine ragmen!
Tovbeee ya sen neymissin .
Bakiyorumda birsuru arkadasin var.
Yok arkadas benim bir rane olsun ömurluk olsun

peki sende mi boşanmıştn?? çünkü değilsen wazgeç bu adamdan! hayattan beklentilernz çok farklı olur. sen herşeyi yaşamak istersin macera eğlence gezme tozma.. o ise ztn herşyi yaşamış şmdi sessiz sedasız hayat istiyor.​
Hic evlenemdim. Uzun sureli beraberlikten terk

Ayhhh ben ne yapayım amcaları yaşıtım olsun:deli::KK12::63:

Japon nedir , evlerden ırak:halay::halay: (konuşturmayın şimdi beni:halay:)

Ya o kadr iltifat ediyorsun bu adam .
Neyin kafasini yasiyo sana cokdan acilmasi lazim ya..
Valla benimde sevdigim ama acilmaya kotktugum biri var bana da gaz versen ya da akil .
Napacagimi bilemiyorum ya.
Bekliyorum ondan ilk adim ondada tik yok.
Birini seviyor mu onuda bilmiyorum ya..
Konu actim.burdada kimse bisey yazmadilar sagolsunlar..

Ben yazcaktım ama banlıydım panpa yazamadım :)

X