Çamaşır ve Kurutma Makineleri Bosch Çamaşır Makinesi mi Arçelik mi?

candost17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
1.140
4
Çamaşır makinesi almayı düşünüyorum ama bu iki marka arasında kaldım. Yıllardır hep Arçelik kullanıyoruz ama son aldığımız ürünlerde sürekli sorun çıkıyor. Bosch hiç denemediğim için tereddütteyim. Kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var yardım edin lütfen...

ben bosch çamışır makinesini ( bulaşık, buzdolabı ve fırın dahil) 5 senedir kullanıyorum çok memnunum.şu ana kadar bir problem yaşamadım.

Çamaşır makinesi almayı düşünüyorum ama bu iki marka arasında kaldım. Yıllardır hep Arçelik kullanıyoruz ama son aldığımız ürünlerde sürekli sorun çıkıyor. Bosch hiç denemediğim için tereddütteyim. Kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var yardım edin lütfen...[/QUOT

Slm tatlımm
bende 1 ay önce senin açtığını konunun aynısını açtım makinem bozuldu çok kararsız
kaldım dediğin gibi arçelik çok eski olduğu için bir yanım hep arçelik diyordu ama bir yanımda bosch
burdaki yorumlara ve eşimin yorumuna dayanarak (almışken bir kaç kuruş fazla verelim iyi bir şey alalım)
dedi bende bosh karar verip aldım iyikide almışım çok memnunum

Slm tatlımm
bende 1 ay önce senin açtığını konunun aynısını açtım makinem bozuldu çok kararsız
kaldım dediğin gibi arçelik çok eski olduğu için bir yanım hep arçelik diyordu ama bir yanımda bosch
burdaki yorumlara ve eşimin yorumuna dayanarak (almışken bir kaç kuruş fazla verelim iyi bir şey alalım)
dedi bende bosh karar verip aldım iyikide almışım çok memnunum

Slm biz de anneme bosch aldık, biz de memnunuz. Arçelikten çok daha kaliteli. Hemen belli ediyor. Yalnız bi sorum olacak; Sizinkinde çamaşır yıkarken su görünüyo mu? bizimkinde köpük ve su görünmüyo, sensör olduğundanmış...

Valla canım biz bosch buzdolabı aldık berbat kötü cıktı, degiştiler bu da aynı.. memnun arkadaslar cok ama ben arcelik ve bekodan inanılmaz memnunum.. sonrasındada güzel ilgileniyorlar

Slm biz de anneme bosch aldık, biz de memnunuz. Arçelikten çok daha kaliteli. Hemen belli ediyor. Yalnız bi sorum olacak; Sizinkinde çamaşır yıkarken su görünüyo mu? bizimkinde köpük ve su görünmüyo, sensör olduğundanmış...

valla canım hiç dikkat etmedim desem su alırken ilk başladında baktım o kadar sonra hiç
bakmak aklıma gelmedi bir dahakinde dikkat edeyim bakim belki bosch her makinesinde yoktur sensör özelliği
bakıp yazıcam sana

X