Bulaşık Makineleri bosch yeni bulaşık makinam iyi kurutmuyor.

ozlem28

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
968
76
3 gün önce aldım. kurutma performansı çok kötü. değişim için onay vermiyorlar. servis gelip gidiyor parlatıcı koyun vs. bana akıl verip gidiyor. parlatıcı hiçbirzaman kullanmadım kullanmak istemiyorum. sağlık açısından. komşumunda bosch 4 porgramlı parlatıcı kullanmaz kupkuru çıkıyor bulaşıkları. görevliler bunu kabul etmiyor. anlıyacağınız ürün elimde kaldı. hiç içime sinmedi. zaten heryeri plastik. bir daha bosch ürünlerine asla yönelmem. sizde alırken dikkat edin..

parlatıcı yerine sirke kullanın sağlık açısından daha iyi yani bi çözüm olabilir değiştiremiyorsanız

Arkadaşlar, Bosch ve Siemens'te 2 ayrım var, Almanya'da üretilen ve Türkiye ya da Çin'de üretilen, arasında da biraz fiyat farkı var (örneğin Bosch marka tam ankastre bulaşık makinesi ithal ve tr de üretilmiş arasında 600 lira fiyat farkı vardı) Yani imkanınız varsa ithal alın, hem garanti süresi daha fazla hem de kullanılan malzeme daha kaliteli, plastik değil...

Ya bu bosch marka benide illallah ettirdi arkadaş aynen bulaşık makinası sorunu benimde alalı 2 yıl oldu aldığım günden beri bırak kurutmayi adam gibi yikamadi servis belki yüz defa gelmiştir konuşup konuşup gidiyorlar en sonunda başka şehirden yetkili vi insan geldi baktı etti tekrar servise gitti makinem eğer bir daha olursa söz degistirecwgiz dedi ama gene ayni problem oldu ve sözde durulmadı degiatirilmedi simdi komurlukte çürümeyi bekliyor iki yıllık makinam bense ablamın ikinci el olan arçelik marka makinesini kullanıyorum super birşey ablam yedi yıl kullanmasına rağmen hic bir problem yok diyeceğim iki bu bosch bize çok çektirdi verdiğim parada cabasi

X