bosna hersek

mabada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2010
727
610
merhaba kızlar yakında bosnaya bir gezim var. daha önce gitmiş olanınız yada oralardan olanınız varsa bir konu hakkında kafam karışık. şimdi avrupa yemek yeme problemini biliyorsunuz. bosnanın müslüman çoğunluklu olmasından yemek problemi olmayacağını düşünüyoruz. ama yinede kafam karışık saray bosnada helal et kullanan restoranları öğrendim. kaç gündür deli gibi onunla uğraşıyorum çünkü. ama mostara giderken yolda yemek yenecek yerlerden bahsedilmiş. internette o konuda bir şey bulamadım açıkçası. blagay ve jablanica denilen yerler ile ilgili olartak hiç deneyiminiz yada bilginiz oldumu?? oralarda nerelerde yemek yiyebiliriz. yada mostarda alkolsüz olan yerler varmı?? bu alkolde satılan restoranlarda özellikle helal et olayından emin olamıyorum.

Merhaba ne zaman gidiyorsunuz ve turla mi ? Esimle bizde dusunuyoruz orta avrupayi bilgi verebilr misiniz

Bosna herkesekliler tr dekilerden daha müslüman :) ramazan arefesinde gitmiştim. yemekleri ise enfessssssssssssss. en yakın zamanda yeniden gitmeyi düşünüyorum.

X