Botoksla kaş kaldırma

ahu99

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
30
11
24
Merhaba kızlar 23 yaşındayım.Kaşlarımın uçlarını biraz kaldırtmak istiyorum.Botoksla kaşlarını kaldırtan var mı acaba ve nasıl sonuçlar aldınız?İp ile kaş kaldırmadan korkuyorum .Diğer yöntemlerde de saç içinden kesi vs.olayları olduğu için çok ısınamadım.İleri derece düşüklük yok bende acaba botoksla 1 cm kadar kalkar mı kaşlar.Şimdiden çok teşekkür ederim

Ben yaptirmistim olmadi kalkmadı kaslarım. Bak yeni öğrendim ben. Kaş düşüklüğü şakaklarinda cokme varsa o sebepten de olabilirmiş. Dolgu yapiyorlar sakaklara. Yaprirmadan önce bunu da bir araştır istersen.

Ben yaptirmistim olmadi kalkmadı kaslarım. Bak yeni öğrendim ben. Kaş düşüklüğü şakaklarinda cokme varsa o sebepten de olabilirmiş. Dolgu yapiyorlar sakaklara. Yaprirmadan önce bunu da bir araştır istersen.
Peki düşüklüğünüz ileri boyutta mıydı yoksa normal miydi?Teşekkür ederim yorumunuz için mutlaka araştıracağım dediğinizi de

Peki düşüklüğünüz ileri boyutta mıydı yoksa normal miydi?Teşekkür ederim yorumunuz için mutlaka araştıracağım dediğinizi de
Epey düşük kaslarım. Botoks yaptırmistim hic kalkmadı. Nazobiallerim icin baska dr. a gittim gorusmeye. O doktor şakak dolgusu önerdi.

Epey düşük kaslarım. Botoks yaptırmistim hic kalkmadı. Nazobiallerim icin baska dr. a gittim gorusmeye. O doktor şakak dolgusu önerdi.
Bu çok faydalı bir bilgi oldu🙏
Rice etsem hangi doktor olduğunu yazarmısınız?

X