Boy Farkı

EscobarCesur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
2.333
2.357
26
Merhaba, umarım iyisinizdir.Ben doğuda görev yapan bir öğretmenim.İnternet üzerinden biri ile tanıştım,güvendim.3 aydır konuşuyoruz.Ocakta buluşacağız ancak aramızdaki boy farkı fazla.Ben 1.55 boyundayım,o 1.84 boyunda.Yan yana gelince yanında çok minicik kalırım diye üzülüyorum.İlgili,efendi biri.Güzel de anlaşıyoruz.Yüz yüze tanışmayı istediğim biri.Eşiyle,sevgilisiyle böyle bir boy farkı olanlar var mı,kendilerini yan yanayken nasıl hissediyorlar?

Merhaba, umarım iyisinizdir.Ben doğuda görev yapan bir öğretmenim.İnternet üzerinden biri ile tanıştım,güvendim.3 aydır konuşuyoruz.Ocakta buluşacağız ancak aramızdaki boy farkı fazla.Ben 1.55 boyundayım,o 1.84 boyunda.Yan yana gelince yanında çok minicik kalırım diye üzülüyorum.İlgili,efendi biri.Güzel de anlaşıyoruz.Yüz yüze tanışmayı istediğim biri.Eşiyle,sevgilisiyle böyle bir boy farkı olanlar var mı,kendilerini yan yanayken nasıl hissediyorlar?

Neden Ocak ayında buluşacaksınız ? Farklı ülkelerde misiniz; adam yurt dışında mı yaşıyor ?

Açık söyleyeceğim
Dışardan bakılınca hiç hoş durmuyor okadar boy farkı
Yakın zamanda kuzenim evlendi, tahminen sizin bahsettiğiniz kadar fark vardır eşiyle
Ama yakışmıyorlar
Gelin kuzenimin kol altında anca geliyor okadar topuklu giymesine rağmen, birbirlerine sarılınca düğünde gelin nerde gelini göremiyoruz diye dalga geçenleri duydum ne yazikki

Açık söyleyeceğim
Dışardan bakılınca hiç hoş durmuyor okadar boy farkı
Yakın zamanda kuzenim evlendi, tahminen sizin bahsettiğiniz kadar fark vardır eşiyle
Ama yakışmıyorlar
Gelin kuzenimin kol altında anca geliyor okadar topuklu giymesine rağmen, birbirlerine sarılınca düğünde gelin nerde gelini göremiyoruz diye dalga geçenleri duydum ne yazikki
Dalga geçenler önce kendilerine baksınlar.Dışardan nasıl göründüğümüz değil de,benim iyi hissetmem önemli yanında

Dalga geçenler önce kendilerine baksınlar.Dışardan nasıl göründüğümüz değil de,benim iyi hissetmem önemli yanında
Sizin nasıl hissedeceğinizi biz nerden bilebiliriz? Adamı daha siz bile görmemişsiniz ki?
Herkesin kendi fikri, ama dışardan bakıldığı zamanda durum bu yani

Bence odaklanmaniz gereken daha onemli seyler var. Gercekten tanimaya calismak, gercekten hoslanip hoslanmadiginizi anlamak gibi.

Kusura bakmayin ama buna takilmak, insanlara gostermek icin sevgili yapmak demektir. Cekici bulur muyum demiyorsunuz cunku. Soru, disardan nasil gorunur...

Ayrı illerdeyiz,ocakta ara tatilde buluşacağız,üstelik ocakta onun doğum günü var.

İkinizde Türkiye'de yaşarken 3 aydır yazışıp, halen buluşmamanız çok tuhaf. En fazla 1 ay sonrasında görüşmeliydiniz bence. Birisini görsel olarak beğenmeniz; yan yana gelince de beğeneceğiniz ve hoşlanacağınız anlamına gelmiyor.

X