Boy Farkı

Bu boy farkının bir avantajı oluyor mu peki?
Ben ve eşimin boyu da sizinle aynı gibi. Eşim zamanında spor yaptığı için biraz yapılı. Bazen göğsüne yatıp uyuyorum onun. konsere falan gittiğimizde beni omzuna alıyor. Bazen koltukta falan uyuya kaldığım da beni kucağına alıp yatağa götürüyor. Güzel yani avantajı çok. Ha bir de sex de pozisyon çok oluyor :)

Ben 170 eşim 178. Ben de aramızda biraz daha boy farkı olsun isterdim mesela herkesin derdi başka😅

Ben ve eşimin boyu da sizinle aynı gibi. Eşim zamanında spor yaptığı için biraz yapılı. Bazen göğsüne yatıp uyuyorum onun. konsere falan gittiğimizde beni omzuna alıyor. Bazen koltukta falan uyuya kaldığım da beni kucağına alıp yatağa götürüyor. Güzel yani avantajı çok. Ha bir de sex de pozisyon çok oluyor :)
Ne güzel ya,çok güzel.Çok romantik.

Merhaba, umarım iyisinizdir.Ben doğuda görev yapan bir öğretmenim.İnternet üzerinden biri ile tanıştım,güvendim.3 aydır konuşuyoruz.Ocakta buluşacağız ancak aramızdaki boy farkı fazla.Ben 1.55 boyundayım,o 1.84 boyunda.Yan yana gelince yanında çok minicik kalırım diye üzülüyorum.İlgili,efendi biri.Güzel de anlaşıyoruz.Yüz yüze tanışmayı istediğim biri.Eşiyle,sevgilisiyle böyle bir boy farkı olanlar var mı,kendilerini yan yanayken nasıl hissediyorlar?
Ben 1.78 esim 1.68 🤣 bayan olarak ben ondan uzunum. Topuklu giyemiyorum izin vermiyor :) ama mutluyuz. Takma sen etrafini. Esin de ne guzel havaya kaldirir seni, baska turlu eglenir gulersiniz. Pozitif dusun lutfen

160'a 185'ten bildiriyorum. Yanında minicik duruyorum evet. Eşim çok şirin buluyor. Çok avantajı var bence öncelikle sırtımı iyi kütürdetiyor. Sarılırken iyi sarmalıyor. Dezavantajı da el ele yürürken çok yorması ve koşmak zorunda kalmak 😬

160'a 185'ten bildiriyorum. Yanında minicik duruyorum evet. Eşim çok şirin buluyor. Çok avantajı var bence öncelikle sırtımı iyi kütürdetiyor. Sarılırken iyi sarmalıyor. Dezavantajı da el ele yürürken çok yorması ve koşmak zorunda kalmak 😬
Çok güzel ya,tatlı bir çift olmayı Allah'ım bize de nasip etsin.🤲🤲

Merhaba, umarım iyisinizdir.Ben doğuda görev yapan bir öğretmenim.İnternet üzerinden biri ile tanıştım,güvendim.3 aydır konuşuyoruz.Ocakta buluşacağız ancak aramızdaki boy farkı fazla.Ben 1.55 boyundayım,o 1.84 boyunda.Yan yana gelince yanında çok minicik kalırım diye üzülüyorum.İlgili,efendi biri.Güzel de anlaşıyoruz.Yüz yüze tanışmayı istediğim biri.Eşiyle,sevgilisiyle böyle bir boy farkı olanlar var mı,kendilerini yan yanayken nasıl hissediyorlar?
Ana biz hemen hemen böyleyiz ama cok guzel beee off hele bir sarılıyor serefsiz kemiklerimi kıracak gibi 🫶🫶🫶 ve bence ben oyle gorunce daha tatlı buluyorum cocuk uzun kız cıtı pıtı.kız sen naptın bulustun mu. Cocuk neci.

Niye üzüleyim.kendi yanına yakışmayan kadınla gezen erkek bildiğin saf salak bir tiptir.meslek bunu değişirmez.en fazla sizi bulabilmişler o boyla bile sen düşün.bu arada bu nedir yaa.1.50, 1.55, 1.58. Yuhh yaa.ülkenin boy ortalaması resmen yerlerde.adamcağızlar ne yapsın.kabullenmişler mecburiyetten.1.60 ı görseydiniz bari.

şu sözü çok severim devede de boy var ama en önden onu eşek çeker....

bu arada benimde boyum 1.53

ferhan bu yazı tarzın ile hesaplarının birleşmesine sebep oldun haberin ola. Zaten gidip bir konuda itirafta etmişsin biz bu ferhan değil dedikçe bu yaptıkların olmadı.

X