Boy uzatan ayakkabı tabanı..

erkek arkadaşınız rahat edermi ki?:26:
biz kadınlar güçlükle bile olsa,düşsekte,rahat edemesek bile güzel görünmek için herşeye katlanıyoruz ama erkekler böyle şeylere gelemiyorlar.onlar rahatlarına pek düşkünler.
gerçi böyle birşeyi ilk defa görüyorum.rahat mı değil mi bir bilgim yok malesef.umarım rahat birşeydir.:KK34:

Rahat olduğunu düşünüyorum annem denedi bugün elimize gelince spor ayakkabısına yerleştirdi rahatmış dedi.
Silikonlu olduğu için pek rahatsız edici olacağını düşünmüyorum.
Sadece kullanışı düğünde giyilecek bi ayakkabı nasıl olacağını merak ediyorum :44: Spor ayakkabıda çok rahat oluyor ama ya diğerleri bilemiyorum..
Nişanlım zaten kullanırım bi günlük hem rahat edersem sonra da kullanırım ne olacak dedi. O yönden sıkıntı olmaz.

Selam kızlar :KK3:
Nişanlımla aramızda pek bi fark olmadığından dolayı boy uzatan silikonlu taban aldım. Dün sipariş verdim bugün geldi.
Merak ettiğim ise bu tabanı kullanmamız için buna özel bi ayakkabı mı alacağız? Hani her ayakkabının kendi tabanı çıkmıyor ya o yüzden :44:
Acaba bileniniz var mı ?

Eki Görüntüle 1057537

Bende var canim gayet rahat yalniz o parcalari birlikte kullaninca zamanla yapisiyor ayrilmiyor.ben zaten surekli tum arcalari ayni anda kullandigim icin sorun olmadi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende var canim gayet rahat yalniz o parcalari birlikte kullaninca zamanla yapisiyor ayrilmiyor.ben zaten surekli tum arcalari ayni anda kullandigim icin sorun olmadi.

Nasıl kullanımı canım onun hakkında bilgi verir misin? Hani ayakkabılarını ona göre mi alıyorsun, ne tarz ayakkabıda kullanıyorsun?
Ve ayakkabıların içi derin mi oluyor genelde kullandığın zamanlarda? Çok soru sordum ama :KK17:

Canim arkasi yuksek olan ayakkibalar daha uygun.bence babet haric herseye uyar.ilk basta iki parcasini koyar denersiniz sonra arttirirsiniz gerekirse.cok fazla bir fark olmuyor yalniz 5 cm filan degilde 3cm kadar uzatiyor bence.

Canim arkasi yuksek olan ayakkibalar daha uygun.bence babet haric herseye uyar.ilk basta iki parcasini koyar denersiniz sonra arttirirsiniz gerekirse.cok fazla bir fark olmuyor yalniz 5 cm filan degilde 3cm kadar uzatiyor bence.

Biliyorum canım çok fark olmadığını 3-5 cm arası değişiyor. Erkek içinde mi aynı arkası yüksek ayakkabı gerekli? :44:

Son düzenleme:
Bence erkek icin kosele ayakkabida sorun olmaz 3 sira kesin olurda 5i olurmu tam emin degilim

Selam kızlar :KK3:
Nişanlımla aramızda pek bi fark olmadığından dolayı boy uzatan silikonlu taban aldım. Dün sipariş verdim bugün geldi.
Merak ettiğim ise bu tabanı kullanmamız için buna özel bi ayakkabı mı alacağız? Hani her ayakkabının kendi tabanı çıkmıyor ya o yüzden :44:
Acaba bileniniz var mı ?

Eki Görüntüle 1057537

hem cok pahalıya almıssınız hemde almakla hiç iyi etmemişsiniz.gecen yıl aldım ama onu ayakkabının içine bırakdıgında ayakkabıyı giyemiorsun .dar gelior ayagına ayakkabı..valla hiç memnun kalmadım en sonunda çöpe attım gitti..yok onun özel ayakkabısı yok..

Bence erkek icin kosele ayakkabida sorun olmaz 3 sira kesin olurda 5i olurmu tam emin degilim

3 olsa bile yeter canım sağol :KK54:

hem cok pahalıya almıssınız hemde almakla hiç iyi etmemişsiniz.gecen yıl aldım ama onu ayakkabının içine bırakdıgında ayakkabıyı giyemiorsun .dar gelior ayagına ayakkabı..valla hiç memnun kalmadım en sonunda çöpe attım gitti..yok onun özel ayakkabısı yok..

Canım ben kendimde denedim 38 numara giyiyorum çokta rahat ettim. Arkası geniş spor ayakkabıda vallahi bilemicem :44:

Son durumu paylaşayım dedim merak edenler için ..
Nişanlım önce 3 tane silikonu spor ayakkabısında denedi. (Ayakkabının arkası geniş) Ve rahat ettiğini söyledi. Yavaş yavaş silikonları 5'e çıkartacağız :KK53:
Damatlık ayakkabısını da arkası geniş olanlardan alacağız. Kullanımı çok rahat.. Şuan kullanıyor, hiç bi şekilde koku yapmıyor aksine..
Kesinlikle tavsiyemdir hemen hemen aynı boyda olan çiftler için :KK31:

Son düzenleme:
X