Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Boyadan ötürü yanmış saça ne yapılır?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
canım eminönünde nerden aldın? bende bi bakim. bende saç düzleştiricisi aldım çok sık kullanmıyorum ama zaten saçlarım çok ssağlıklı ve çok gür değil bari bende bu ürü nle bakım yapayım.

ancak netten siparis edebilirim ben o zaman cok saol canim ilk isim bu ürünü alip kullanmak olcak yaza kadar 15 cm uzamasi lazim en asagi

ben eminönünden almadım bi kuaför toptancısı ark var ondan aldım 15 tl ye ama kuaförler 35 tl ye satıo eminönünden bi ark almıştı daha ucuza ama nerde bilmiyorum cnm eminönü çarsısına girip sorsan sölerler sanırım kuaför malzemelerinin satıldıgı yeri

ya süper bende deneyecegim mavi suyu saçlarımın uzamasını istiyorum inşllh ii gelir

boyadan ötürü yanmış saça ne yapılır.... 1 bardak buğday alınır 5 bardak suda kaynatılır içine buğday yağı,hint yağı vb yağlar eklenir saçta bekletilebildiği kadar bekletilir yıkanır..saçlar yumuşacık canlı olur :)))) benim öyle oldu :KK70:

canım ben gittim kısacık kestirdim küt şeklinde olmadı 2/3 ay sonra birde dalga kestirdim üstüne çok şükür kurtuldum o saçlardan şimdi sil baştan bakımla yeniden uzatma çabasındayımm

ben eminönünden almadım bi kuaför toptancısı ark var ondan aldım 15 tl ye ama kuaförler 35 tl ye satıo eminönünden bi ark almıştı daha ucuza ama nerde bilmiyorum cnm eminönü çarsısına girip sorsan sölerler sanırım kuaför malzemelerinin satıldıgı yeri

ok tşkler canım

BENDE 2-3 sene bu ürünü kullandım özellikle boyadan sertleşmiş sacları yumuşatıor kolay taranmasını sağlıyor.ama uzun süreli kullanımlarda saçı çürütüyormuş.E kimyasal sonucta ,doğrudur.Saç bakımı olarak görmeyin bunu sadece saçlarınızla başedemediğiniz zamanlarda kullanın bence.saç kremi bir nevii.

cnm benim annemin sacı röfle sırasında yanıp dökülmüştü kuaförde pat pat ve annem ağlaya ağlaya cıktı kuaförden düşün ve suanda ikimzde selectıv protec die bi mavi su var onu kullanıoruz benim saclarım inanamadığım kadar uzadı annemin sacıda öyle gürleşti canlandıki ve cabukta uzatıo istanbuldaysan eminönünde var 8 yada 10 liraya bulabilrisin ve 6 ay kullanabiliosun belkide daha fazla kuaförlerde satıo ama 35 tl ye

Anadolu yakasında yokmudur cnm bu ürün,eğer bilmiyorsan eminönunde ne tarafta burası???

mavi su saçları açmak ve kolay taranmasını sağlamak amacıyla özellikle yanmış röfleli ve taramakta zorluk çektiğimiz saçlarda kullanılıyor :79: saç uzatsaydı emin olun benim saçlarım uzardı kızlar sadece yumuşaklık ışıltı ve kolay tarama imkanı sağlıyor :26: saçlarım yıllardır röfleli oldugu için benim olmazsa olmazlarımdan :76: kuaförlerde daha yaygını mavi su daha fiyat olarak uygun oldugu için ama yumuşacık ipek gibi saçlar istiyorsanız schwarzkopf'un GLISS'ini tavsiye derim ama uzatma falan yok :80:

arkadaslar rofleden yanan saclar ınsanın kendı sacı dıpten uzayınca kestıre kestıre eskı halıne gelıyo mu yoksa daha mı seyrek oluyo eskısınden? duzelmıcek dıye cok korkuyorummm bu durumu yaşayan ve atlatan var mı:KK59::KK59:

kızlar mavi suyu bulamadıysanız marketlerde lorealın pantenın falanda saç acıcıları var onlarda aynı işlemi göruo yanı ben hangısı denk gelırse onu alıyorum, bide yagları sacını surdugunde sıcak havluyla sarın etkısı daha iyi olur ben kışın kaloriferde ısıtıyordum yazında sıcak suyla nemlendırıyorum ama cabuk soguo :KK43:((

arkadaslar rofleden yanan saclar ınsanın kendı sacı dıpten uzayınca kestıre kestıre eskı halıne gelıyo mu yoksa daha mı seyrek oluyo eskısınden? duzelmıcek dıye cok korkuyorummm bu durumu yaşayan ve atlatan var mı:KK59::KK59:

kendı saçların cok sağlıklı geliyorlar benım saçlarım elimde erimişti ama diplerden çok gür yanı eskısı gıbı cıktılarr çok fazlada kestırme yanı ben yıl içinde 2 defa kestırdım, ama bakım cok yaptım ve şekillendırıcı kullanmam mınımum duzeydeydı, sosis bıgudıyle sardım özel gunlerde fön cektırdım gunluk ıcın ördum yattım yada topladım, banyodan sonra ısı degmesın dıye kurutmadım bile saçımı 5-6 ay sonra eskısınden daha güzel oldularrr

X