Saç Uzatma Yöntemleri Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

Boyutu ne kadar şimdi tahmini tepeden ölçtüm mü
ölçmedim ama cenemin 3 parmak altında boyu tam olarak
aaaa bunu hiç bilmiyordum ona gore yapayım yazıyı düzenler ona gorede yazarım başa
evetgozenek tikadigi için saç hava alamıyor bende haftada 2 maya 10 günde bir Hindistan cevizi yağı bakimi yapmaya karar verdim sende öyle yapabilirsin

2. hindistan cevizi bakımı da tamam. haftaya pazar 3.yu yapıcam.saci yıkamadan önce sampuanlayinca çok rahat çıkıyor ama 2 3 kez şampuan yapıyorum

Kuru maya maskesini çok sevmeye başladım boyasız saçlarım aşırı canlı parlak görünüyor boyali yerlerde boyali olmasına rağmen parlak duruyor mat değil yani hindistan cevizi yağı nemlemdiriyor hindistan cevizi yağı benim için önemi uzatmaya katkı sağlayacak mi bakalım bu ay sonu göreceğiz .Şimdilik bakımlar ii gidiyor

Slm arkadaşlar ara ara ilk yazdığım yazıya düzenleme atiyirum bilgiler kolay bulunsun diye ...

Bende dün geceden hindistan cevizi yağı sürdüm dip ve uçlara .Yıkadım şu an gayet yumsak saçlarım bakım serum u sürmedigim halde
Kuru maya maskesinin icin3 bemiks ampul koymayı düşünüyorum ama daha almadım nasıl olur acaba ..ileri ki zamanlarda maske içine katmayı planlıyorum biraz daha araştırayım da.. ama kuru maya ya mi katsak hindistancevizi yağ içine mi bilmiyorum

Bugün kuru maya maskesi ni yaptım kuru mayanın içine bebe yağı ,üzüm çekirdeği yağı ,kantaron yağı ,saç bakım yağlarından koydum az da ılık su koydum ...
1 ocak 'ta saç ölçme tarihim bakalım 1 ay içinde kaç cm uzadı

Bugün kuru maya maskesi ni yaptım kuru mayanın içine bebe yağı ,üzüm çekirdeği yağı ,kantaron yağı ,saç bakım yağlarından koydum az da ılık su koydum ...
1 ocak 'ta saç ölçme tarihim bakalım 1 ay içinde kaç cm uzadı
üzüm çekirdeği yağı ve kantaron yağı merak ediyorum nasıl etkileri var

üzüm çekirdeği yağı ve kantaron yağı merak ediyorum nasıl etkileri var
Kantoron yağını kendim yaptım kantoron çiçeği ile zeytin yağ karışım dan hazırlanıyor tamamen katkısız.Kantaron yağının saça faydaları oldukça fazladır. Saç diplerine ve genellikle saçlı derideki sorunlardan kaynaklanan saç dökülmelerinde oldukça faydalıdır. Saçın kepeklenmesi, saç egzamalarında, saçta kullanılan kimyasal boyalardan kaynaklı ve kozmetik ürünlerinden kaynaklı olan dış etkilerle oluşmuş farklı nedenlerden dolayı meydana gelen saç sorunlarında, saçlı deriyi yeniden onarmak ve yeni hücrelerin oluşmasını sağlamada faydalıdır.
Üzüm çekirdeğini de bir yerde duymuştum saça iyi geldiği ve cilde de iyi geldiğini söylüyordu.
İçeriğindeki E vitamini, linoleik asit, proteinler ve mineraller sayesinde saçı ve saç derisini besler.
Son derece iyi bir nemlendirici olması sebebiyle kafa derisini de nemlendirir.
Saçları güçlendirici etkisi de vardır. Saçları güçlendirerek içeriğindeki E vitamini ve linoleik asit sayesinde saç uzamasını teşvik eder...
Yağların gücüne inanıyorum😌Saçı dışardan beslemek çok önemli tabiki iç tende ...

Kantoron yağını kendim yaptım kantoron çiçeği ile zeytin yağ karışım dan hazırlanıyor tamamen katkısız.Kantaron yağının saça faydaları oldukça fazladır. Saç diplerine ve genellikle saçlı derideki sorunlardan kaynaklanan saç dökülmelerinde oldukça faydalıdır. Saçın kepeklenmesi, saç egzamalarında, saçta kullanılan kimyasal boyalardan kaynaklı ve kozmetik ürünlerinden kaynaklı olan dış etkilerle oluşmuş farklı nedenlerden dolayı meydana gelen saç sorunlarında, saçlı deriyi yeniden onarmak ve yeni hücrelerin oluşmasını sağlamada faydalıdır.
Üzüm çekirdeğini de bir yerde duymuştum saça iyi geldiği ve cilde de iyi geldiğini söylüyordu.
İçeriğindeki E vitamini, linoleik asit, proteinler ve mineraller sayesinde saçı ve saç derisini besler.
Son derece iyi bir nemlendirici olması sebebiyle kafa derisini de nemlendirir.
Saçları güçlendirici etkisi de vardır. Saçları güçlendirerek içeriğindeki E vitamini ve linoleik asit sayesinde saç uzamasını teşvik eder...
Yağların gücüne inanıyorum😌Saçı dışardan beslemek çok önemli tabiki iç tende ...
alayım o zaman kendim yapma imkanım yok iyi ve doğal bir markadan alayım teşekkür ederim canim

Çam terepentin esansı aldim ayrıntısı düzenleme de...

6 gündür bakım yapmamıştım saçımı yormamak adına bugün maya ile maske yaptım saçıma bone taktım akşam yikayacagim. haftaya da hindistan cevizi yağı sürerim saçlara.

bende de cam terebentin var şampuanıma kattım bakalm nasil etki gösterecek. bu arada yeni bakım yağları da alacağım 2 3 tane ve aktardan bazı otlardan Alicam baya birşey almam lazım bu ay geçsin de

bende de cam terebentin var şampuanıma kattım bakalm nasil etki gösterecek. bu arada yeni bakım yağları da alacağım 2 3 tane ve aktardan bazı otlardan Alicam baya birşey almam lazım bu ay geçsin de
Cam terepentin i ben beğendim ama fazlası saçı kurutuyor buna dikkat etmek lazım

X