Saç Uzatma Yöntemleri Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

Cam terepentin i ben beğendim ama fazlası saçı kurutuyor buna dikkat etmek lazım
evet daha önce de çok katıp şampuanın yapisinida bozmuştu az attım bu sefer. saçımı yıkadım maya aşırı sert yaptı saç diplerim ağrımaya başladı 5 saat kadar durdu bu haftalık bakım tamam haftaya yine maya ve hindistan cevizi yağı yaparım

Konumuz daima aktif olacak kızlar yeni görenler sorularını sormaktan çekinmesin 😊ben faydalandım bu kk herkes bir birlerinin fikirlerinden yararlnsn.. Isterim ki benim gibi saçına feci şekilde takmış biri olark sizlere yardımcı olmak

evet daha önce de çok katıp şampuanın yapisinida bozmuştu az attım bu sefer. saçımı yıkadım maya aşırı sert yaptı saç diplerim ağrımaya başladı 5 saat kadar durdu bu haftalık bakım tamam haftaya yine maya ve hindistan cevizi yağı yaparım
peki sende uzama varmı benim ölçüm 1ocakta 10 gün var :işsiz: sabırsızlanıyrm

bende de cam terebentin var şampuanıma kattım bakalm nasil etki gösterecek. bu arada yeni bakım yağları da alacağım 2 3 tane ve aktardan bazı otlardan Alicam baya birşey almam lazım bu ay geçsin de
dax supergro ya bir bak cnm gratis te indirimde dır onda çok yağ var

peki sende uzama varmı benim ölçüm 1ocakta 10 gün var :işsiz: sabırsızlanıyrm
valla bakımlarda yeni başladım şimdilik beklemedeyim çenemin tam 1 parmak altında başladım bakımlara zaten sütyen hizama gelince yeterli daha fazla uzatmayı düşünmüyorum çünkü saçlarım ince telli çok gür durmuyor uzadıkça da hacimsiz duruyor ince telli olduğu için
dax supergro ya bir bak cnm gratis te indirimde dır onda çok yağ var
onda parafinyum varmış canım almam onu üzüm çekirdeği yağı ve kantaron alicam

valla bakımlarda yeni başladım şimdilik beklemedeyim çenemin tam 1 parmak altında başladım bakımlara zaten sütyen hizama gelince yeterli daha fazla uzatmayı düşünmüyorum çünkü saçlarım ince telli çok gür durmuyor uzadıkça da hacimsiz duruyor ince telli olduğu için

onda parafinyum varmış canım almam onu üzüm çekirdeği yağı ve kantaron alicam
Benim kuzenim kantoron hindistan cevizi yağı kullanıyor sürekli maşallah 4 5 aya kalmaz saçlar belnde olur bende kullanıyom zaten sonucları güzel

Çam terebentin li şampuan aldim kullandigim şampuan in çam terebentin li olanı çıkmış daha değişik cesitleride vardi dp dex cam terebentin

Hiç görmedim daha önce bu markayi
Bende bilmiyordum bir arkadaşın önerisi ile aldim iyiki almışım parlatiyor canlı gösteriyor uzamaya bir etkisi var mı bilmiyorum 😁ama çam terebentinliden ümitliyim şimdi keratin biotin b7 bunlar yeni eklenmiş ikisi keratin diğerlerinde vardı tuzsuz olmasına rağmen hiç kuruluk yaşamadım diğer şampuan lar tuzsuz olanlar kurutuyor mat yapıyordu ancak bu şampuan hiç yapmıyor zero tuzsuz şampuan gibi aynı

Bende bilmiyordum bir arkadaşın önerisi ile aldim iyiki almışım parlatiyor canlı gösteriyor uzamaya bir etkisi var mı bilmiyorum 😁ama çam terebentinliden ümitliyim şimdi keratin biotin b7 bunlar yeni eklenmiş ikisi keratin diğerlerinde vardı tuzsuz olmasına rağmen hiç kuruluk yaşamadım diğer şampuan lar tuzsuz olanlar kurutuyor mat yapıyordu ancak bu şampuan hiç yapmıyor zero tuzsuz şampuan gibi aynı
canım bizim aktara ve kuafor malzemeleri satan yerlere de bakayım en son bulamazsam netten alırım teşekkür ederim 🤗

Hobby saç kremi kullandım sonuçlar harika yumuşacık yaptı inanılmaz detaylar postta..

Saçlarımızı uzatırken en önemli şeylerden bir tanesi banyoda durulanan ve durulanmayan saç kremleri kullanmak gerek saclari nemlendirmek önemli çünkü.. Saç kremi saçlarının uçlarını nemlendirir, esneklik kazanmasını sağlar ve yumuşatır. Böylece saç uçların kırılmaya ve kırılarak dökülmeye karşı direnç kazanır. Kuru olan saç uçları kırılmaya daha müsaittir. Bu nedenle saç kremi, saçlarını dış etkilerden korur ve çevresel faktörlerin saç tellerine zarar vermesini engeller.

canım hobby güzel mi yarjn alayım ona göre
vallahi ben saç kremlerine çok para verdim cook 😑ama yazık olmuş hep hobby gerçekten çok güzel durulanan saç kremi ama şok ta klasik balsam ben onu kullanıyorum vede asla vazgeçmem
saçlarimiz farklı olabilir ama bir sans verebilirsin ben memnunum...kullandıktan sonra deneyimlerini yazarsan sevinirim🤗

vallahi ben saç kremlerine çok para verdim cook 😑ama yazık olmuş hep hobby gerçekten çok güzel durulanan saç kremi ama şok ta klasik balsam ben onu kullanıyorum vede asla vazgeçmem
saçlarimiz farklı olabilir ama bir sans verebilirsin ben memnunum...kullandıktan sonra deneyimlerini yazarsan sevinirim🤗
aynı şekilde . ben de çok para döktüm kremlere. aldıklarım da hep pahalı markalardi kozmetik mağazalarında satılan 20 30 TL'lik şeyler değil ama o kadar para verip ahım şahım bir etki göremedim insan o kadar paraya daha fazlasını bekliyor. bir de bu hobby deneyeyim yani en fazla diğerleri gibi olur ama ucuz 7.5₺ o aradığım ipeksi hissi verir umarım

X