Böyle bir Evlilik Teklifi ister miydiniz?

Derin__Su

derin sular
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
5.298
122
43083829go7.jpg

37117239wi3.jpg

16690591wl7.jpg

43329498cf2.jpg

67400341nf6.jpg

48998818ty9.jpg

yeterki evlenme teklifi olsun da nasıl olursa olsun derdim bekarken..amma benim kazma herüf evlenme teklifi bile etmedi..bi baktımki herşey olmuş bitmiş..

ben istemezdim şahsen.hele de o iğrenç görüntünün içinden çıkan yüzüğü parmağıma takmayı hiç istemezdim.lakin isteyene mani olmayayım.

bende istemem yumurta kokulu yüzükdelikafadulden daha teklifi yapmadı ama ilginç bişi bekliyorum bende:eek:

Bu şekilde istemem ama değişik birşey olmasını isterim tabi yoksa evlenmem bak diye tehdit bile ettim:jeyyar: bakalım beklicez görcezdelikafadulden

bu şeklde istmesdim :S o yumurtadan çıktığı hali çok kötü görünüo,takamazdm elime,hiç romantik deiilll

yok ya ben de istemem böyle.
bir video vardı cocuk kızın parmağına ip bağlıyor ipi camdan diğer apartmanın tepesine atıyor ve adam o apartmana cıkıp ipi hafiften cekiyor.
uyanıyor kız cama doğru gidiyor.sonra cocuk ipe yüzüğü takıp kıza gönderiyor.
izlediniz mi bilmem.sahsen bence o daha romantik ve ilginçti.

yanlışlıkla yutarım kız ben onu evlilik teklifine değil de yüzüğe yazık olur :))

yaaa benimki o iğrenç kokulu şeyi bile yapmadııı

zaten yumurtanın kendisini elime bile alamam :1ninca:
iğrençççç ötesiii ıyyy miğdem bulandı
yumurtaya alerjim varda :1ninca:

Ayyy yumurta kokusu hayatta en nefret ettiğim kokudur.O güzelim yüzüğün onun içinde ne işi var,yıkasan bile kokusu çıkmaz valla.Kabul edeceğim varsa da etmem sanırım

yok abi yüzüğü yerdim yanlışlıkla:))) ya şaka bi yana çirkin görünüyo..

Son düzenleme:
Yumurta kokusuna bile katlanamıyorum ki... wc den çıkabilirsem takarım bir ara :roflol:

X