böyle bir ilişkinin bittiğine hala inanamıyorum!!!

Valla başlığı okuyunca dedim en az 4- 5 yıllık bir ilişkisi bitti konu sahibinin. Üzülmüştüm. Ama 4 aylık bir ilişkiymiş. Birbirinizi tanımışsınız işte. Adam güvenilir değil, ilk tripte ayrılalım diyor. Nazını çekemiyor, hatasını telafi etmiyor.

Sende fevrisin. Madem ayrılamayacaksın, ölüp biteceksin, neden gurur yapıp ayrılıyorsun? Uğruna ayrıldığın gururu arayarak kendin ezmişsin.

Aşk sanıyorsun ama hoşlantı, beğeni bu. İlk başlarda doruklarda yaşar insan hislerini. Onu özlemiyorsun, sana hissettirdiklerini özlüyorsun. Çünkü onu özleyecek kadar tanımıyorsun, biriktirdiğiniz anılar bile çok az.

Aklını başına topla, her duyguyu aşk sanma. Yanıp yıkılma. İnsanlar kaç yıllık ilişkilerini, evliliklerini bitiriyor, alışkanlıklarından, anılarından, sevdiklerinden vazgeçiyor.

4 aylık bir ilişkiyi çok hızlı yaşamışsın. 4 aylık bir ilişkiye çok anlam yüklemişsin. Ben bu kadar kısa sürede hiçbir erkeği tanıştırmam ailemle. Bunun için kırk fırın ekmek yemesi lazım. Biraz kendine değer ver, hiçbir sorunun kalmaz.

Lütfen kendini üzme bu kadar.
Şimdi farkında değilsin ama sevgilin yalancı, acımasız hatta senin kivranisindan zevk alan biri.
Insan sevdiğine değil nefret ettiğine bile acır da bir iki laf eder öyle bitirir.
Bu adam olur da geri ararsa lütfen bahanelerine kanma.
Bir sevgiliyi en iyi seni terk ederken tanirsin.
Bu adam g.tun teki.

Hızlı giden atın b.ku seyrek düşermiş.

4 ay da masal gibi bir ilişki olması gayet normal. Unutursun bişeycik olmaz.

her şey için acele etmiş gibi görünüyorsunuz.
evlilik teklifi için
ailelerle tanıştırmak için
dolayısıyla ayrılık için de...

çok fevri ve sabırsızca bir hareket olmuş ayrılalım o zaman deyip peşinden mesaj yazıp özür dilemeniz.
zamana bırakın derim, öfkeyle kalkan zararla oturuyor.

Ben kisa surede ailenle tanistirmasaydin falan filan oralara girmicem cunku bende esimle 3ayda nisanlandim suan 3 senelik evliyim Allaha sukur hersey yolunda. .
bunlar kismet ve sans meselesi.

Sana gelince bekle derim bellki dusunmeye ihtiyaci var zamana ihtiyaci var. Eger hic aramazsa sormazsa bosver derim klasik bi cumle "Dönerse senindir dönmezse zaten hic senin olmamistir "

Masal gibi demişsin ama canım ama pek masal gibi gelmedi
Sana büyük bir yalan söylemiş hadi sevgilim olmadı deyip sevgilisi olduğu ortaya çıkar neyse dersin de nişanlanmış yani cümle alem biliyor o kızı, evlilik için adım atmışlar yani bunun hakkında yalan söylemesi ilginç
Nedense seven erkek beni benimle bırak gibi olaylara girişmez
Bence bunun aklında başka biri var demedi deme
Genelde bocalayan erkekler bi öyle bi böyle davranır

merhaba arkadaşlar. çok fena haldeyim. masal gibi başlayan ve devam eden aşkımızın cok basit bir nedenle bittiğine inanmak bana cok güç geliyor. lütfen objektif yorumlarınızı benden esirgemeyin.

4 aya yakındır birlikteydik. onu çok seviyordum hala da öyle. ilişkimizin 2.ayında evlenme teklif etti. 3. ayında da ailemle tanıştı. herkes onu cok sevdi o da herkesi. çok düşünceli bir erkekti. gözümün içine bakıyordu neredeyse. 2-3kez anlaşmazlık yasadık ama fazla sürmedi. ikimiz de unuttuk. anlaşmazlığımızın bir tanesi onun daha önce bana hiç kız arkadaşım olmadı demesine ragmen sonradan nişanlandığını söylemesiydi. bu ortaya cıkınca biraz güvenim kırıldı ona karşı ama uzatmadım.

neyse gecen hafta ufak bir hatası oldu ama o an bana ufak gelmedi. ben yol boyunca surat yaptım özürler dilemesine ragmen. sonra o bana güvenmiyorsan bitsin dedi. ben bir şey diyemedim. sonra arabadan indikten sonra yine özürler diledi falan mesajla ben yine sürdürdüm. bu kez hemen bitsin demesine kırılmıştım. ayrıca onu sevmediğimi düşünüyormuş yalvardı mesajda beni sevemediysen söyle diye.

ertesi gün oldu ne günaydın ne bişey. ben ona mesaj attım bir rüya görmüştum onunla ilgiliydi onu yazdım. içimde bi sıkıntı oluştu sanki bitirecekti. sonra o da hayırlara gelsin yazdı. ardından da "bütün gece uyumadım ağladım , içimde kötü bir his var. bu hafta beni bana bırak sen de düşün , böyle güvensiz ilişki yürümez yazmış. o an benim beynimde şimsekler caktı. ben de elimden geleni yaptım,ayrılalım yazdım. cünkü onun bir hafta düşünmesini benim de onu beklemememi düşünemiyordum bile. gururum kırılmıştı. ayrılalım yazdım. sonra o sitemde bulundu insan sevdiğine bunu yapmaz falan filan. ben en son "artık sana güvenmiyorum , bir ömür yanımda duracağına inanmıyorum dedim ve bitirdim.

o andan sonra yaşayan ölü gibiyim adeta. her gün ağlama nöbetleri geçiriyorum. gecen gün bir mesaj attım uzunca özür mesajıydı. ama uzun olduğu için mesaj acılmamış sanırım cunku iletim raporu gelmemişti. cevap yazmyınca ben de "mesaj göndermiştim geldi mi sana "yazdım ona da cevap yazmadı.

ne yapmalıyım kızlar. sanki karanlık bir cukurda yaşıyorum her gün dualar ediyorum ama dönmüyor. onu cok seviyorum,onsuz bir yaşam düşünemiyorum. lütfen bir fikir verin benim yapmam gereken bir şey var mı yoksa geri mi çekilmeliyim?

iyi de kendin edip kendin bulmuşsun :KK43:

Daha önceki konularınızdan hatırladım, "Kendi adıma en az 10 kriz/kavga/tartışma/gerginlik atlatmış olmak lazım, bir insanı aynı eve girmeden atarlanmadan en temiz yollardan biridir tanımak için." yazmışım, inanamamız anın şokuyla doğal ama uzun vadede bu ilişkinin olumsuza yönelmesinden daha normal bir şey yoktu bence. Temenni ve dileklerle kimse geriye dönmez, içinde varsa döner, eğer dönerse bu aşırı değişken ruh hallerinizin karşı tarafta siz öyle olmasını istemeseniz bile güvensizlik yarattığını bilin.

Bence sen bu olayı baya abartmıssın.Bir kere senden özürler dileyen senin icin gece uyuyamayan birini cok kırmıssın.Bence emin ol güvenmiyosun ayrılalım demekten daha kötü senin ona güvenmeyip tonlarca kez özür diletmen.Simdi ona yazsan biraz sey olur ama askta gurur olmaz.Hergün aglamaktan daha iyidir.Mesajını takmamıs ben hep söyle yaparım gel son kez her seyi oturup konusalım falan derim bulusuruz ve barısırız.Ama bence onunla barıstıktan sonra bir daha kücük seylerden birbirinizin kalbini kırmayın.Kücük görünen seyler zamanla yıpratır iliskileri.Hem sen fazla trip atmıssın.Kendisi düsünmek istemis ben olsam bende sabredemem ama keske öyle demesine ayrılalım diye cevap yazmasaydın.Bekleyemem simdi bi karar ver ben devam etmek istiyorum deseydin kendi icindekileri yazsaydın sonradan olacakları düsünseydin.Ya da dedigim gibi bulusmaya cagırsaydın.Neyse bence bulusma isini simdi yap.Hem daha 4 aydır tanısıyosunuz güvenle ilgili cogu sey tamamen yerine oturmayabilir ama bunu kavga asamasına kadar getirmeyin.O da basta ayrılalım dememeliydi ama icinde bulundugu durumu bilemeyiz.Gercekten basit bir neden.Dedigimi yap bence

Hızlı başlayan çabuk biter. Daha emeklemeden koşmaya başlamışsınız. Özetle çok acele etmişsiniz. Bu kadar hızlı ilerlemek iyi değil.

Belki de sizin için hayırlısı budur canınızı sıkmayın. Nişanlandığını neden gizlemiş ki sizden? Hakkınızda hayırlısı olsun.

Cok bencillik yapmissin. bana asik surundureyim olmus resmen. Kirginliklar uzatilirsa buyur boyle basa bela olur iste. Blöf yapmissin kendince ama sevgilin ciddiye almis guvensizlik oldugunu farkedip terketmis.

Sonu noldu bu meselenin arkadasim merak ettim,mesaj yazmistin en son bi cevap ya da arama geldimi?

ayrıldık, yüzüğü verdim. cunkü o dedi buluşalım emanetleri vermem lazım diye. buluştuk yüzüme bile baakmadı. kuzeniyle gelmiş kuzeni verdi iananbiliyor musunuz. büyük ihtimalle görüştüğü bir başkası var

ben hatamı anladım,dersimi aldım. ama bunu ona nasıl anlatayım. gururm el vermiyor buluşalım konuşalım demeye. ama onu da kaybetmek istemiyorum. o mesaj atsın istiyorum. hata mı yapıyorum yoksa?
anlamazlar onlar hata yapınca bunda ne varki olur ama biz kadınlar hata yaparsa ilişki biter (aldatmak şart değil )

X