böyle bir ilişkinin bittiğine hala inanamıyorum!!!

Boşver canım ya,seni istemeyeni sende isteme.arkasından üzülmeye bile değmez :KK66: karşına en iyileri çıksın inşallah üzülme!baksana seninle iletişime bile Geçmiyor çocuk gibi davranıyor,ne hali varsa görsün

ayrıldık, yüzüğü verdim. cunkü o dedi buluşalım emanetleri vermem lazım diye. buluştuk yüzüme bile baakmadı. kuzeniyle gelmiş kuzeni verdi iananbiliyor musunuz. büyük ihtimalle görüştüğü bir başkası var
Cok uzuldum ama inşallah karsina daha iyisi cikar uzme kendini deymez onun gibi biri icin

merhaba arkadaşlar. çok fena haldeyim. masal gibi başlayan ve devam eden aşkımızın cok basit bir nedenle bittiğine inanmak bana cok güç geliyor. lütfen objektif yorumlarınızı benden esirgemeyin.

4 aya yakındır birlikteydik. onu çok seviyordum hala da öyle. ilişkimizin 2.ayında evlenme teklif etti. 3. ayında da ailemle tanıştı. herkes onu cok sevdi o da herkesi. çok düşünceli bir erkekti. gözümün içine bakıyordu neredeyse. 2-3kez anlaşmazlık yasadık ama fazla sürmedi. ikimiz de unuttuk. anlaşmazlığımızın bir tanesi onun daha önce bana hiç kız arkadaşım olmadı demesine ragmen sonradan nişanlandığını söylemesiydi. bu ortaya cıkınca biraz güvenim kırıldı ona karşı ama uzatmadım.

neyse gecen hafta ufak bir hatası oldu ama o an bana ufak gelmedi. ben yol boyunca surat yaptım özürler dilemesine ragmen. sonra o bana güvenmiyorsan bitsin dedi. ben bir şey diyemedim. sonra arabadan indikten sonra yine özürler diledi falan mesajla ben yine sürdürdüm. bu kez hemen bitsin demesine kırılmıştım. ayrıca onu sevmediğimi düşünüyormuş yalvardı mesajda beni sevemediysen söyle diye.

ertesi gün oldu ne günaydın ne bişey. ben ona mesaj attım bir rüya görmüştum onunla ilgiliydi onu yazdım. içimde bi sıkıntı oluştu sanki bitirecekti. sonra o da hayırlara gelsin yazdı. ardından da "bütün gece uyumadım ağladım , içimde kötü bir his var. bu hafta beni bana bırak sen de düşün , böyle güvensiz ilişki yürümez yazmış. o an benim beynimde şimsekler caktı. ben de elimden geleni yaptım,ayrılalım yazdım. cünkü onun bir hafta düşünmesini benim de onu beklemememi düşünemiyordum bile. gururum kırılmıştı. ayrılalım yazdım. sonra o sitemde bulundu insan sevdiğine bunu yapmaz falan filan. ben en son "artık sana güvenmiyorum , bir ömür yanımda duracağına inanmıyorum dedim ve bitirdim.

o andan sonra yaşayan ölü gibiyim adeta. her gün ağlama nöbetleri geçiriyorum. gecen gün bir mesaj attım uzunca özür mesajıydı. ama uzun olduğu için mesaj acılmamış sanırım cunku iletim raporu gelmemişti. cevap yazmyınca ben de "mesaj göndermiştim geldi mi sana "yazdım ona da cevap yazmadı.

ne yapmalıyım kızlar. sanki karanlık bir cukurda yaşıyorum her gün dualar ediyorum ama dönmüyor. onu cok seviyorum,onsuz bir yaşam düşünemiyorum. lütfen bir fikir verin benim yapmam gereken bir şey var mı yoksa geri mi çekilmeliyim?
Iyi etmissin, su lafin cok guzel: artık sana güvenmiyorum , bir ömür yanımda duracağına inanmıyorum dedim ve bitirdim.

Iyi olmus evlendikten sonra yanindan gidecegine simdiden defolsun. Iki gun aglarsin sonra yine guzel bir iliskin olur hayirlisi olsun hakkinda

Yahu bırakın şu -bizimki mükemmel bi ilişki ama gerçekten- tavırlarını. 4 aydan bahsediyorsunuz ya millet senelerdir evli olduğu kocasını tanıyamıyor siz hayaller aleminde gibi davranıyorsunuz. Şahse bana göre ne 2. ayda evlilik teklifi yapan adamdan hayır gelir ne de daha önce sevgilisi bile olmadığını söyleyip gerçekte nişan atan bir adamdan. Çok mutluyduk neden böyle oldu diye dert yanacağınıza, adamın yalanını anladığınız an siz bitirseydiniz. Ben ortada harika! bir ilişki göremedim ne yazık ki.

zaman çok farklı bir kavram bence.. benim 8 yıllık bir ilişkim vardı. Ama karaktersiz biriydi ve bana hiç güven vermedi hiçbi zaman. yaklaşık 4 aydır bende biriyle beraberm ve sanki 4 ay değil de 1 yıldır tanıyorum kendisini. 4 ayda yaşadıklarımızı belki çoğu kişi 2 yılda yaşamıyor. geçirdiğin zamandan ziyade bu süreçte yaşadıklarınız önemli. zaten bir insan kendini 3-4 ayda belli eder. ilk 6 ayda sıkıntı varsa dikkat etmek lazim sizin sinyaller belirti vermeye başlamış bence bu kadar bağlanma hemen çünkü yeni bir ilişkide insan herseye hazırlıklı olmalı her zaman..

Bence siz sadece o ilginin eksilmesine dayanamiyorsunuz suan. yine ozur diler yalvarir diye dusundunuz ama yapmayinca kotu hissettiniz. yoksa cok buyuk asik olsaydiniz ayrılma kelimesini bu kadar kolay kullanamazdiniz. kabul etmesine şok olmussunuz sadece.

Ama sen seviyorum diyorsun, olmazsa ayrilalim diyorsun ama ben aramayim da o gelsin ozur dilesin ben birakamam onu diyorsun :KK66:
Ben nişan attigini gizlemesine takildim.. iliskide yalan olmayacak arkadas.,,
Ben 3 yildir ewliyim, 2010 da tanistik. Esimden oncede 3 yil biriyle ciktim. Ewleniriz diyorduk. Bitme sebebi, onu ailemle tanistirmayisimdi. O aleviydi ve bana soylememisti,yalanini 6ay sonra farkettim ve itiraf etti beni birakirsin diye demedim dedi. Kizdim ettim baristik tabi,oyle kabul ettim onu. Uni de okuyordu tanistigimizda, okulu bitirdim dedi ama sonrasinda biraktigini anladim. 3_4 ay konusmadim bu kacinci diye. Ozmn ben 21, o 24 idi. Sonra biaranda ben uzun donem askere gidecegim,aleviyim( onceki arkadasinin ailesi alevi diye istememis bunu evlilik esnasinda) onceki olayi yasamak istemiyorum ailenle tanistir beni , dondugumde de ewlenelim dedi. Git gel sonra olur diye gecistirdim. Ya taniscaz ya ayrilcaz dedi bu sefer.Seni cok seviyorum ama ailen hayir derse ve sen beni birakirsan naparim ben dedi? Yeni Hayat kurmam 30 u bulur dedi. Beni yuzustu birakacaksin sen dedi. Sen tmm diyene kadar aramam seni dedi. Agladim falan filan.. tam bi hafta surdu. Haklisin ayrilalim ozmn dedim,ben seni beklerdim ama ailemin gonul rizasi olmayan birine de ewet diyemem dedim ama ailem seni tanimiyor. Neden onyargilisin bukdr? Belki seni sevecekler., ben biliyorum basima gelecegi dedi. Iyi ,Garantiye almak istiyorsun kendini,ben seni daha fazla tutmiyim ozmn dedim., bu sefer o kostu pesimde,tmm senin dedigin olsun,ne zmn dersen tanisalim dedi.. ama yalanlari ve kendini dusunup diretmesi beni soguttu kendinden.. kaldiki herkes yakistiriyodu bizi,kesin ewlenirler diye bakiyorlardi,cevremdekiler de sevmisti onu. Simdi bakiyorum da iyiki de olmamisss :KK66:
Ha buarada ayrildiktan 4 yil sonra ,yani gecen yil face den msj atmis bana esimle olan dugun foto muz icin. senden sonra cok kisiyle tanistim ama hicbiri sen olamadi,omurboyu mutluluklar dilerim,tek dilegim var yuzun hic solmasin,demekki seni boyle gormek de varmis.. diye. Simdi 31 yaşında salakk, sevgilisi var suan. Hala ewlenmedi. Ewlencem ben hemen diye diretti noldu? Ben coktan ewlendim bile.. iyi ki de olmamis , iyi ki esimle tanismisim.. ben de yalan olmaz, o da yapmayacakti bana. Blof yapti belki de. Ama o pisman oldu.
Sana tawsiyem, yalan varsa uzak dur. 4 ayda da kimse kimseyi tanimaz. Sen suan aliskanliklarinin degismesiyle ilgili sıkıntı yaşıyorsun bence. Spora yazil,yemek kursuna katil muzik falan.. kitap oku. Ne bileyim hobi edin kendine.. iyi geliyor bak :KK66: kimseye de hemen bu kdr kapilma. Ben esimi bile kac kere reddettim istemiyorum diye, onuda tanistirmadim ailemle. Askere gonderdim, kpss ye koydum, is buldu hah tamam simdi oldun dedim ve nişan yaptik hemen.. aileler de anlasiyor cok sukur. Eşim halinden memnun bir sekilde ; askere gittim,işe girdim anca tanistirdi beni ailesiyle diyor :KK66: olmasi gereken de budur.. bir an once unut. Anan mi baban mi cocugun mu? Birak gitsin o da yoluna.
Offf cok uzun yazmisim yahu..
Sevgilerimle...

Son düzenleme:
X