Böyle bir şey yaşayan var mı ?

Dr gittiniz mi hiç

Ay bende hemen offff uzaylı işidir ins diye düşündüm ama çip falan yerleştirme misler sanırım
Bu arada bence cidden uzaylı işi
Bayagı inanıyorum konu sahibini uzaylı aldı inceledi Bi iki bişey yaptı yatagına koydu. Gidip şimdi cevremdekilere anlatcam Bi tanıdık var onu uzaylılar kaçırmış diye eşime anlattım bile

İçin rahat anlat aşkım tanıdığız yalan yok

Ahahahahah ne güldüm bende burda bişey olunca bı arkadasin başına gelmiş diye anlatıyorumayrıca bende çok inanırım bütün bilim kurgu,saçma sapalak şeylere insanlari uyandırmaya çalışıyorum ama kimse beni dinlemiyo kendileri kaybeder

Karabasandan biraz daha farklı geldi bana bu durum. Fizikselden ziyade uykunun evrelerinde bir takım bozulmalar olmuş gibi. Belki de stres vs gibi etmenler beynin uykuya hazırlanmasına izin vermiyordur. Nörolojiye gitmelisin.

İçin rahat anlat aşkım tanıdığız yalan yok
Peki inanıyor musun bize

Sence basına gelen bu sey ne olabılır
Senin aklına ne geldı.

Karabasan cok düz bişey şimdi, hiç heyecanlı degıl yani
Hem cazırt cuzurt oyle elektrik sesleri gelmıyo o gelıncedümdüz basıyor işte

Karabasandan biraz daha farklı geldi bana bu durum. Fizikselden ziyade uykunun evrelerinde bir takım bozulmalar olmuş gibi. Belki de stres vs gibi etmenler beynin uykuya hazırlanmasına izin vermiyordur. Nörolojiye gitmelisin.
Teşekkür ederim

Ben o konulara hiç girmeyeyim çünkü hepsine inanıyorum mlsf tabii ki uzaylılar beni alıp götürmemişlerdir de spritüel şeylere inanırım

Ay hiçte sacma degıl
Vampirlere de inanıyorum hayırlısı olsun

Bu yaşadığınız uyku felci veya karabasan değil herkes öyle demişte ben hastalık hastasıyım ben bunu ilk yaşadığım gün korkudan uyuyamıyordum zaten uyuduğumda da yine aynısı oluyordu uyanıyordum bunu doktora sorduğum da yoğun kaygıdan anksiyeteden veyahut stresli bi günün ardından olabileceğini söyledi sonra psikiyatri ilaçlar başlandı olmuyor artık ama kesin sonuç için bi nörolog görmeli geçmiş olsun

Ben oyumu nörolojiden yana kullanmak istiyorum. Fıtık veya sinir sıkışması varsa o sebeple olmuş olabilir. Belki de yüzüstü yatıldığı için postür bozukluğundan dolayı uyuşma oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…