Bozulan cinsel hayatımız

Kaderdasim kocamisiz 🥰
🤣 niye böyle oldul anlamiyorum kadin doguma gidiyorz doktorum soruyor hangi yöntemle korunuyosun diyorum ne korunmasi gerrk yok 😂 esim illa 2. Cocuk istiyorum.diyor dedimki ben mantarmiyim kendi kendime.cogalayim cocuk icin fiziksel bi islem gerceklesmesi.lazim hatirlatayim libidomuz düşük😃

Kardeşimin kv 52 kpederi 57 yaşında ama halen iş bitmemis söylüyordu burdada duydum eskilerde iş var çoğu gençlere göre masallahlari var
İçlerindeki ateş sönmüyor 🤣🤣maazallah kp bişey olsa kv ne yapacak acaba 2 evliliği kesinlikle yapmaz ama çıldırır

🤣 niye böyle oldul anlamiyorum kadin doguma gidiyorz doktorum soruyor hangi yöntemle korunuyosun diyorum ne korunmasi gerrk yok 😂 esim illa 2. Cocuk istiyorum.diyor dedimki ben mantarmiyim kendi kendime.cogalayim cocuk icin fiziksel bi islem gerceklesmesi.lazim hatirlatayim libidomuz düşük😃
ahahahhaja Ay ne guldum 🤣Allah iyiligini versin
Benim de libidom nasil yuksekti birde cocuk icin cabaliyordum esim yorgun gelince istemiyor du kuvvet macunu felan ariyordum 🤣simdi benim libido komple yerlerde🥲 suan cocuk icin de bir ugras yok esim cagiracak diye korkuyorum 🤣
Nasil kurtulcaz bu durumdayim

Benim de libidom nasil yuksekti birde cocuk icin cabaliyordum esim yorgun gelince istemiyor du kuvvet macunu felan ariyordum 🤣simdi benim libido komple yerlerde🥲 suan cocuk icin de bir ugras yok esim cagiracak diye korkuyorum 🤣
Gebelik yoksa incir çekirdeği yağına baslayabilirsin,o macunları kadinlar da yiyebiliyor

Ben kaynanayla oturduğum zaman bi gece ikimiz karşılaştık halbuki onun odasında ebeveyn banyosu var(özeller çünkü Kendileri) geldi benim odanın yanındaki banyoya ikimiz duş alicaz o işten sonra öncelik onun oldu sen neden daha uyumadın bu vakitte diyor bana te Allahim ya diyecektim sen neden uyumadiysan bende ondan uyumadım 🤣havluyu etrafına sarmış hızlı şekilde banyoya doğru gidiyor karşılaştık ben geri odama gitmiştim 🤣🤣
Ahaha ay ne kötü bişey ya 😅😅 Bir oturmanin en kötü tarafı bu işte. Allah'tan iki katlı evimiz. Ama bazen biz erken yatınca kaynanam içerde TV izliyor . Ulan git yatsana ne diye bekliyorsun tepemizi😅😅

Ahaha ay ne kötü bişey ya 😅😅 Bir oturmanin en kötü tarafı bu işte. Allah'tan iki katlı evimiz. Ama bazen biz erken yatınca kaynanam içerde TV izliyor . Ulan git yatsana ne diye bekliyorsun tepemizi😅😅
Odasina TV alın,çok manidar olur:KK53:

• Komik
Reactions: Z P
Aynen wallahi beni anlattin hep yorgun geliyor halada gelmedi ofiste diyorki ilk cocukta tepemden inmiyordun sana ne oldu isin bitti tabi benle 🤣 saglik olsun aman napalim yine baslicZ artik cunku ogluma kardes istiyoruz 😍

Aynen wallahi beni anlattin hep yorgun geliyor halada gelmedi ofiste diyorki ilk cocukta tepemden inmiyordun sana ne oldu isin bitti tabi benle 🤣 saglik olsun aman napalim yine baslicZ artik cunku ogluma kardes istiyoruz 😍
Ayy Vallah oyle 🙈doktor rdvuma daha var o yuzden yanasmiyorum doktora gidim cocuk icin gene kosarim yanina ama iste istek kayboldu onu cozemedim
Bu beninlm dusuncem durumlar şartlar yaşlar nedir bilmem ama ayda 1 çok az
Care nedir selen de 🤣

X