brabantia markasını bilen var mı?

ozo_ank

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
83
0
Merhaba arkadaşlar, Brabantia markasının kaliteli olduğunu duydum. çeyiz hazırlıkları içerisindeyim. ankarada jumbo mağazasında sadece çöp kutusunu gördüm ama tencereleri yoktu ve Türkiyede çok pahalıymış. Ancak Kıbrısta gümrükten falan bişekilde baya ucuza alınabiliyormuş.Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim..turkbayragi

biskxuxvii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
58
0
söylediğn marka benimde baktıklarım arasında. bende 'en kaliteli çelik markası' diye başlık açmıştım,bende iyi bişeyler arıyorum..Brabantia yı YKM de görüp sormuştum,ordaki çocuk bana çok iyi demişti.sanırım 50 yıl mı ne garantisi varmış.hem dediğim gibi şu mıknatız olayını beraber yaptık.yapışmadı. baya bi pahalı ama... bildiğim kadarıyla da tencere ve değişik kutuları var.çok fazla ürünü yok.tencere takımı da sanırım 450 civarıydı..umarım yardmcı olmuştur....

ayxsxel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
331
0
Merhabalar brabantia nın çöp kutusunu kullandım.Harika bir marka düşünmeden alın derim.

ozo_ank

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
83
0
Teşekkür ederim..Kıbrıs'ta ucuza bulma imkanı var diye duymuştum bilginiz var mı?

seker_im

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
14
1
merhaba,ben brabantia marka tencere setini,çöp kutusunu ,baharatlığını(ek olarak özel bisküvi kutusu nemlenmeyi önleyici)kepçe setini kıbrıs'tan ceyizim için almıştım.fakat hala bekar olduğum için kullanamıyorum:)annemde aynılarından kendine aldı o şimdi kullanıyor ve cok memnun.üstelik ozo_ank arkadasın dediği gibi türkiyedeki fiyatına göre gayet uygun almıştık.yalnız orda tsk mensubu olanlara gümrük indirimiyle geldiği için bukadar uygun fiyata alınabiliyor.yoksa siviller için gümrükten gecirmek mümkün değil.benim babam asker olduğu için orda 2 sene görev yaptı annem de almıştı.eğer orda tanıdığınız tsk mensubu varsa belki aldırabilirsiniz ..belki bi faydam olur diye yazayım dedim...

oykumruyam

Öyküm abla olduuu:)
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
3.018
34
ben de de bir iki ürünü var
güzel gerçekten

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3000 gün geçti.

Pashmina

Popüler Üye
Pro Üye
9 Ekim 2008
5.826
1
bende çeyizim için ekmeklik, baharat tekımı, 3 boy kavanoz, pataes ve kabak soyacağı ve hatırlayamadığım bir kaç parça bişey aldımm

kullanamadım tabi o ayrı ama etrafımdaki insanlar memnunn

ayazz

aşkı için sabrediyo..
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
1.770
0
bende baharatlık ekmek sepeti ve tuzluklarını aldım çokta memnunum , internetten aldım hemde %50 daha ucuza sende araştır ve internetten al canım...

esra222

Ben O' na Resmen AşıĞım..
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
849
46
Merhaba arkadaşlar, Brabantia markasının kaliteli olduğunu duydum. çeyiz hazırlıkları içerisindeyim. ankarada jumbo mağazasında sadece çöp kutusunu gördüm ama tencereleri yoktu ve Türkiyede çok pahalıymış. Ancak Kıbrısta gümrükten falan bişekilde baya ucuza alınabiliyormuş.Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim..turkbayragi

arkdslr gümrükten ucuza alınan mallara fazla güvenmeyin derim.bir gümrükde çalışan biri olarak tasrif etmem.çünkü ortalıkda bu aralar bayaı bi şeyler dolaşıyor ihraç fazlası ondan ucuz falan dıye kalitesi düşük onların.aldanmayın derim.erkek arkadaşımın söylediği bişey e ilk defa katılıyorum...UCUZ MAL ALICAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM... çok pahalı markalarda aşırı ucuzluk varsa 2 kere düşünün almadan önce derim.

miss_curious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
5.013
2.906
36
bikac parca bisi aldim ama pahali bi marka ya...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2297 gün geçti.

_polyanna_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2010
1
0
hanımlar merhaba :80:

uzun suredir bu markadan bi set yaptırıyım diyodum google da aratınca buraya gordum hanımlar ben bir kac siteye baktım fiyatlar yaklasık şöle link veremedim site izin vermedigden :KK4: ama fiyatları yazdım

evmanya die bir sitede
116 TL

tantitoni die bi sitede 119 TL

gittigidiyorda da 85 TL

bu sitelerden alısveris yapan var mı ?
en ucuzu alttaki ama ben daha once gittigidiyordan hiç alısverıs yapmadım guvenemiyorum birde bunların sahtesi olabilir mi nie bu kadar arada fark var cok kararsızım yaaa pahalı da almak istemiyorum lutfen yardım :KK25:

limelemon

beklenmedik bir zamanda
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2010
4.466
4.965
limango'da ya da markafoni'de gördüm, bu sitelerde bayaa bi indirimde oluyor ama yine de pahalı bi marka.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 579 gün geçti.

llavinya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2010
190
3
limango.da indirime girmiş bi bak ama limelemon.un dediği gibi pahalı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2508 gün geçti.

esr_aaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
207
0
bernardo mağazasında görmüştüm sarmısak ezeceğini bu markanın.ama ''made in prc''.yani çin üretimi.kullananlar varsa üretim yerleri sizinkilerin de çin mi acaba.

llavinya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2010
190
3
kızlar bu marka markafoni.de indirime girmiş bilginiz olsun..
bi de şunu söylemek istiyorum çin.de üretilen her şey kötü değil. kaliteli olanları var. çinde üretilmesinin nedeni maliyetinin ucuza gelmesi. bi aile dostumuz böyle anlatmıştı bana onun yalancısıyım:KK23:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2508 gün geçti.